PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kemal Sunal'ı rahmetle anıyoruz.

erkutbalcı
04 Temmuz 2010, 04:07
10 sene olmuş ama öyle güzel eserler bıraktı ki anlamadık yokluğunu hala gülüyoruz izliyoruz sıkılmadan..Allah rahmet eylesin.. Nur içinde yatsın.:salut::salut:

kanucan
04 Temmuz 2010, 04:09
Nur içinde yatsın...

dreamdark
04 Temmuz 2010, 04:11
10 sene mi! Şaka gibi yaa, zaman ne kadar çabuk akıp gidiyor..
Lisedeyken sınıfımın camından el sallardık, tezahürat yapardık arabasına binerken.
Güzel bir insan, Türkiye'ye malolmuş ender sanatçılardan biriydi.
Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın.

denizcimuzaffer
04 Temmuz 2010, 08:09
Günümüzün Keloğlanıydı. Türk Sinemasında yeri doldurulamayacak bir karakterdi. Başkaları köşklerde abuk sabuk Aşk filimleri, bir diğerleri kolay paralar kazanılacak Sex filimleri çekerken, bazıları Sanat yapıyırum diye izlerke esas konunun ne olduğunu bile unuttuğun filimler çekerken, Kemal Sunal hep halk adamı olarak kaldı. Hep içimizden birinin hikayesini anlattı. Bırak konuşmayı susmanın bile suç olduğu zamanlarda sanatçıya düşen görevi gereği sistemi eleştirmekten geri durmadı. Naif, mütevazi ama bir o kadar da ne yaptığından emin bir sanatçıyı yitireli tam 10 yıl olmuş:salut::salut: Ruhun şad olsun:pale:

C385M9
04 Temmuz 2010, 09:11
Günümüzün Keloğlanıydı. Türk Sinemasında yeri doldurulamayacak bir karakterdi. Başkaları köşklerde abuk sabuk Aşk filimleri, bir diğerleri kolay paralar kazanılacak Sex filimleri çekerken, bazıları Sanat yapıyırum diye izlerke esas konunun ne olduğunu bile unuttuğun filimler çekerken, Kemal Sunal hep halk adamı olarak kaldı. Hep içimizden birinin hikayesini anlattı. Bırak konuşmayı susmanın bile suç olduğu zamanlarda sanatçıya düşen görevi gereği sistemi eleştirmekten geri durmadı. Naif, mütevazi ama bir o kadar da ne yaptığından emin bir sanatçıyı yitireli tam 10 yıl olmuş:salut::salut: Ruhun şad olsun:pale:

Bütün Yeşilçamı harcadın iki dakkade Poturdak Paşa :pale:

piyasa şartlarına göre hareket ediyordu herkes..senaryoları onlar yazmıyordu ya..kendisine sunulan tekel olmuş prodüksiyon firmalarının tekliflerini değerlendiriyorlardı sadece..her aktörün bir güclü yanı vardır..onunda komediye yatkındı..bir süre Devekuşu Kabaresinde oynadı..asıl piyasa aktörü kendisidir..Zeki Metin Şener Şen İlyas Salmanıda unutmayalım..oyunculuk konusunda yeteneği tartışılır..zamanında bir boşluğu doldurdu sadece bu..gülmeye ihtiyacı olan topluma ilac gibi geldi..Oyunculuğunu her dönem abarttılar..

Allah rahmet eylesin...

Ramazan Can
04 Temmuz 2010, 09:52
mekanı cennet olsun... 100 değil 1000 kere izlesem yine gülüyorum...

jawa
04 Temmuz 2010, 10:10
Kendisini sevgi ve saygıyla anıyorum.Nur içinde yatsın. Bugün tv'yi açtığımda denk gelip izlediğim eski türk filmleri, içinde sadece Kemal Sunal'ın oynadığı fimlerse ben kendisini gönlümde ayrı bir yere koyarım, onu ayrı tutarım.Kimse de buna karışamaz.

bugay
04 Temmuz 2010, 11:19
vay be 10 sene... Aramızdan ayrıldığına fark etmedik bile her gün filmlerine gülüp eğleniyoruz 10 senedir hiç bi şey eksilmedi.

ferhatdm
04 Temmuz 2010, 11:27
ben askerdim yemek hanede izledigim haberde, öldüğünü duydum ,şaka gibi geldi bana nasıl olur dedim, bu komik insan ama öyleydi üzüntü ve şaşkınlık allah rahmet eylesin ruhu şad olsun, bir (fatihayıda )cok görmezsiniz umarım :salut:

firtina01
04 Temmuz 2010, 11:50
allah rahmet eylesin gunumuz türk komedi filmlerinden yıllar once bile cok daha fazla ilerde...

Ofelya
04 Temmuz 2010, 12:01
yıllarca aynı flmleri izleyerek gülebildiğimiz tek insan.
ondan sonra gelenlerin hiç biri onun gibi olamadı.
nur içinde yatsın.