PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cırcır egzos acil bakarmısınız cvp !!! [ moped]

enezly22
02 Temmuz 2010, 00:50
ARKADASLAR PEJO105 COBRAM VAR ONCEDEN USTUNDE TURBO EGZOS TAKILI 90 YAPARKEN BUGUN CIRCIR EGZOS ALDIM TEK KİŞİ 60 YAPMIOR SORUN NEDIR ACABA

çırçır egsozun kapağını çıkart icindeki botuyu 10cm boyunda kes ve ağzını avşe yap sorun çozulsun

Bİ ARKADASIM BANA BUNLARI SOYLEMISTI DOGRUMUDUR AMA DEDİGİNDE TAM ANLAMADIM ARKADASIMIN DEDIGI GIBI OLUCAKSA NASIL OLUCAK !!!

ACIL YARDIM EDIN ARKADASLAR DELİ OLUCAM MOTOR GİTMİYOR!!!!!!

Unique693
02 Temmuz 2010, 00:55
Forum ortamında büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir lütfen dikkat et.Bu arada cır cır biraz çekiyi düşürür ama son hızı artırır diye biliyorum.Bende cırcır kullanmıştım ama hemen çıkardım cırcır eksoz çok ses çıkartıyor.Etraftakılerı rahatsız etmeye hakkımız yok değil mi :)

enes_007
02 Temmuz 2010, 01:07
ARKADASLAR PEJO105 COBRAM VAR ONCEDEN USTUNDE TURBO EGZOS TAKILI 90 YAPARKEN BUGUN CIRCIR EGZOS ALDIM TEK KİŞİ 60 YAPMIOR SORUN NEDIR ACABA

çırçır egsozun kapağını çıkart icindeki botuyu 10cm boyunda kes ve ağzını avşe yap sorun çozulsun

Bİ ARKADASIM BANA BUNLARI SOYLEMISTI DOGRUMUDUR AMA DEDİGİNDE TAM ANLAMADIM ARKADASIMIN DEDIGI GIBI OLUCAKSA NASIL OLUCAK !!!

ACIL YARDIM EDIN ARKADASLAR DELİ OLUCAM MOTOR GİTMİYOR!!!!!!

ya arkadaşım bu senin 2.konun ne bekliyorsun mobiletten bende kullandım 90 görüyormuş ne bekliyorsun anlıyamadım gitti egzostan çok performans bekliyorsun takma canını aldıpğın egzos 15 lira at bi köşeye gitsin çok üstünde durma sürat yapacaksan git bi glardoni silindir al sonra 19-19 karbüratör tatır bak ozman nasıl gidiyor

ixeywent
02 Temmuz 2010, 01:11
enes_007 haklı yanii orjinal bi motordan ne bekliyorsun çır çırda gitmiyosa sende turbo tak yani ne var.

enezly22
02 Temmuz 2010, 01:14
arkadaslar tmm halkısınız bu 2 konum ama napim motorun performansı cok dustu herkez cırcır cırcır al derken boyle bır perfonman gorunce sastım arkadaslar

ixeywent
02 Temmuz 2010, 14:36
arkadaslar tmm halkısınız bu 2 konum ama napim motorun performansı cok dustu herkez cırcır cırcır al derken boyle bır perfonman gorunce sastım arkadaslar

benim eski pejom 105 dii çırçır vardı üstünde aldımm motor piston sekman yeniydii 10 km yi geçmiyodu açtımm 80 85 gidiyoduu çekişi çok iyiydii. benim o motora turbo taktımı uçuyoduu reesmenn ama ben yine çırçırla kullanıyodum ya ses den yada çekiş ve hızdan taviz vereceksinn. ben senin yerinde olsam turboo takar ucunu açtırırım ama fazlaa deill.

enezly22
03 Temmuz 2010, 02:06
saol kardes

alkadras
03 Temmuz 2010, 02:15
habire cırcır diye konu görüyorum nedir bu cırcır ishal gibi bir şey mi?

motosancı
03 Temmuz 2010, 02:18
kardeş orjinal airsal 105 gilardoni farketmez çırçır eksoz bizim buralarda çöm eksoz diye bilinir motorun çekiş gücünü azaltır ama düz yolda sürat artar eksozun kapağı büyük bi ihtimalle kapalıdır dışarı cıkan ucun aynı büyüklüğünde bi parçda kapağın iç kısmında olucaktır boğazdan gelen boruyla kapagın arkasında ki boroyu birbireyle iç içe geçicek şekilde sokup bi de öyle dene ses biraz daha artar ama süratte artıcaktır kalkış ve çekiş düşer ama

mertka
03 Temmuz 2010, 06:36
kardeş benzin yerine tiner koymayı denedinmi 100 150 gidersin :mrgreen: