PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siz de yarışıyor musunuz?

siyahatmaca
01 Temmuz 2010, 23:15
Sadece bugün bir araba ve daha tehlikelisi iki motorlu benimle ışıklarda yarışmaya kalktı. Hele ikinci motorlu az kalsın kaza yapıyordu. Hadi araba ile yarışta tehkikede olan sizsiniz ama iki motorun yarışı çok tehlikeli oluyor. Ben sahsen uzak duruyorum. Ya siz?

bugay
01 Temmuz 2010, 23:19
benle de yarışmaya kalkan çok oluyor minibüs araba ne varsa ışıklarda gazlıyor. İnsanlık hali ilk başlarda biraz kendimi kaptırıyordum ama artık aklım başımda kimseyi takmıyorum.

Volkan Serezli
01 Temmuz 2010, 23:20
daha çok gencim kaza yapmak istemiyorum
altımdaki motordan dolayı sucular kafa tutmuyor diğil :queen:
ama yinede gaza gelmiyorum :)

Samet Ağır
01 Temmuz 2010, 23:28
beni gaza getirmeye çalışanları ben gazlıyorum.yarışacakmış gibi aragaz verip kalkıştan hemen sonra ya sağa sola sapıyorum yada yavaşlayıp arkasından çıkan gazı seyrediyorum..:queen::queen::queen:
35 yaşımdayım ve 2 çocuğum var..aklım başımda...kendimi tanıyorum ve motorlarımın ne verebileceğini gayet iyi biliyorum...o yüzden aptallığa gerek yok..yarış yarış pistlerinde profesyonel yarışçılarla yapılır...biz ancak seyrederiz:cat:

askon
01 Temmuz 2010, 23:58
ışıklardayız bı gaz bı debrıyaj bı gaz bı debrıyaj hafıften gözüm yanda dıreksıyonu ıkı elınle tutmuş ovuşturuyor .Bırazdan yeşille bırlıkte asılacak gaza belli bende hala aynı durum gaz debrıyaj gaz debrıyaj veeeeeeee yeşil yandıııııııııııııı YAR SACLARIN LÜLE LÜLE SANA GÜLE GÜLE ARKADAŞIM gaz verdım ama gaza gelmem kusura bakma :)

t.madde
02 Temmuz 2010, 00:07
genelde yarışmak isteyenler le yarışmam ama bir keresinde uzun yolda manisaya girmeden otobüsün rüzgarında iki motorlu geçti yanımdan sonra manisanın girişindeki lambalarda üç motor durduk onların ikisi arkadaştı monero 150 cc scooter ları vardı araba abart egzozlu apache motoru ikisinde de kask yok bana işaret etti vizörü açmam için açtım buyur dedim menemen yol ayrımına kadar yarışalımmı dedi (saat 23,30 sıralarıydı) o yolu çok iyi bildiğim için otobüsün rüzgarında gitmeye benzemez dedim bizim için fark etmez dediler iyi o zaman yarışalım dedim lambalardan kalktık diğer ışıklarıda yeşil görünce kapattım motoru 120 yle menemen ayrımından geçtim bir motor farkıyla kazandım.....çok tehlikeli biliyorum ama küçümsenmek hiç hoşuma gitmez

RunemagicK
02 Temmuz 2010, 00:12
konvoy günü carrefourda çin malı chopperı olan bi elemanda bi ileri bir geri dönüp son sürat yanımızdan geçiyodu "yaaa işte böyle kullanılır" havasıyla. aklı başında olan insanlar değil, uzak durmak lazım.

overrider
02 Temmuz 2010, 00:21
çok tehlikeli biliyorum ama küçümsenmek hiç hoşuma gitmez

Amma kompleksli insanlar varmış ya... Yarış pistindemisin ki kardeşim? Geçse ne geçmese ne? Çocuk musunuz? Altınızdakini oyuncak mı sandınız?:farao:

Pardon ya yaş 22ymiş... Normal... :)

motorhocası
02 Temmuz 2010, 00:26
Trafik ışıklarında en önde iseniz mutlaka yarışacak tipler bulabilirsiniz. Genelde öne kolay yerleşiriz kalkışı iyi yapmak gerekir. Yarışmak değil sadece kendimle yarışırım.:bounce::P

t.madde
02 Temmuz 2010, 00:40
Amma kompleksli insanlar varmış ya... Yarış pistindemisin ki kardeşim? Geçse ne geçmese ne? Çocuk musunuz? Altınızdakini oyuncak mı sandınız?:farao:

Pardon ya yaş 22ymiş... Normal... :)

mesele geçsene geçmese ne meselesi değilki adam motoru apache motoru yapmış abart araba egzozu takmış kask yok birde üstüne seni küçümsüyor yol müsayitse yaptıklarının boş olduğunu gösterdim...altımdakini oyuncak sansam kask takmam önüme gelenle yarışırım ışığın kırmızı olduğunu görsem durmam bir yandan kornayı köklerim bir yandan gazı ölelerinden farkım olmaz

Samet Ağır
02 Temmuz 2010, 00:43
mesele geçsene geçmese ne meselesi değilki adam motoru apache motoru yapmış abart araba egzozu takmış kask yok birde üstüne seni küçümsüyor yol müsayitse yaptıklarının boş olduğunu gösterdim...altımdakini oyuncak sansam kask takmam önüme gelenle yarışırım ışığın kırmızı olduğunu görsem durmam bir yandan kornayı köklerim bir yandan gazı ölelerinden farkım olmaz

bravo bravo bravo...
yaptıklarının boş olduğunu 1 MOTOR FARKIYLA mı gösterdin...iyiki yaptıkları dolu değilmiş yoksa olacakları düşünemiyorum...

t.madde
02 Temmuz 2010, 01:07
bravo bravo bravo...
yaptıklarının boş olduğunu 1 MOTOR FARKIYLA mı gösterdin...iyiki yaptıkları dolu değilmiş yoksa olacakları düşünemiyorum...

k.bakma ama evet böyle gösterdim en azından bidaha gidip adam akıllı yolunda giden bir insana salça olmazlar bu tipleri tanıyorum yediği tokatı asla unutmazlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:47 ----------

bazı insanlarla ne kadar konuşursan konuş bişey değişmez yaşıyarak öğrenir ve yaşadıklarını kendi yolunda gidenlere anlatırlar bu insanlar ilerde kendi gibi apache motor yapmaya çalışanlara yaptıklarının kendilerine bişey kazandırmadığını orjinalliğini bozmanın sadece gürültü kirliliği olduğunu anlatırlar hatta yapmalarına engel olurlar...bu olayıda çevrelerindekilere anlatırlar aynen şu şekilde ya bilader dün gece hanım evladına kafa tuttuk adam atarlı çıktı bizi solladı oda adamın makinesi orjinaldi ben birdaha bu tür adamlara atar yapmam bilader biz onca şey yapıyoruz adam orjinal motorla bize tokatı basıyor benden size tavsiye sizde atar yapmayın rezil olursunuz adamla aynı mekanda denk gelirsiniz adam sizinle dalga geçer hee denk gelmeseniz bile adam gider sağda solda anlatır burlarda etiketiz zaten karizmayı çizdirmeyelim....apache motor yapmaya çalışanlarada söylerler biz yaptık hiç bir faydasını görmedik....ben bunları çok duydum çevremde bu tipler var

aSuBaYaH
02 Temmuz 2010, 01:19
egolarını tatmin edemeyenler bu tarz davranışlarda bulunuyor, gaza gelmemek lazım,

yüce abi onları babaya götürmek lazım :)

dileozi
02 Temmuz 2010, 01:20
Bende keeway var 250 cc chopper çoğu arabayı kalkışlarda geçiyorum. tabi öle ciddi derecede değil.

Sadık1453
02 Temmuz 2010, 01:24

Kusura bakma kardeşim ama şimdide yok.

casillas00
02 Temmuz 2010, 01:26
Yarış mı ?
yarış ne arar laaa drafikte ?
git piste :)

kanucan
02 Temmuz 2010, 01:27
Tübeeeee gomserim biz kiiim yarışmak kim. :)

Sadık1453
02 Temmuz 2010, 01:36
Yarış mı ?

Gecenin yarısında bomba buydu :):):):):)
konu kapanmıştır.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

zaferkarizma
02 Temmuz 2010, 01:39
sadece ybr ile yolda bana kafa tutanlarla yarışıyorum ki oda 500 metre demeden geçtiğim için artık kimse kafa tutmuyo:salut:

casillas00
02 Temmuz 2010, 01:55
Gecenin yarısında bomba buydu :):):):):)
konu kapanmıştır.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
:queen::queen::queen:

siyahatmaca
02 Temmuz 2010, 10:10
egolarını tatmin edemeyenler bu tarz davranışlarda bulunuyor, gaza gelmemek lazım,

yüce abi onları babaya götürmek lazım :)

:cat::cat::cat:

Aman mubarekler kendimizle beraber diğer motorcunun da canını tehlikeye atmasına sebep oluruz.
Araba gaza yüklenince ben normal sürüşümü yapıyorum. Zaten biraz ilerde ışıklarda yada trafikte onun yanında yavaşça geçip gidiyorum. :wiinkk:

emre_can
02 Temmuz 2010, 11:12
:cat::cat::cat::cat::cat:
Yarış mı ?

hell_rideRR
02 Temmuz 2010, 11:27
ss ler kapışıyor

jönysf
02 Temmuz 2010, 12:15
yarışa Tırafiğe kapalı yerlerde ve pistlerde evet. Şehir içinde hayır. :cat:

Ramazan Can
02 Temmuz 2010, 12:21
ben birtek kendimle yarışıyorum.. oda hayatta kalmak için..............

krd
02 Temmuz 2010, 14:08
....çok tehlikeli biliyorum ama küçümsenmek hiç hoşuma gitmez

Sevgili dostum; hayatta hiçbirşey CANINDAN DEĞERLİ DEĞİLDİR.

cagriaksu
03 Temmuz 2010, 11:46
ben birtek kendimle yarışıyorum.. oda hayatta kalmak için..............

+1. kesinlikle böyle olmalı zaten.

fatihsevim
03 Temmuz 2010, 12:08
ben yarısıyorum bazen aragaz verıp takılıyorum onlar uzuyor bazen arabalarla kapısıyorum hemde şehir içinde kotu bişey mı olabilir evet bencede kotu ama siz soyleyın ne yapayım kac kere sıkıstırıldım kırmızıda adam en sagda yesıl yanınca sola gecıyor sizde vurma tehlikesi yasıyorsunuz o yuzden kalabalık trafikte ısıklarda her zaman basarım yarıs değil amac bi an once oradan kacmak ama bos ısıklarda hiç acelem yoktur

MrSharp
03 Temmuz 2010, 12:46
En büyük Yarışım Kalkışta Aragazı verip Adamları gaza getirip. Sag veya Sola dönmek hehe:queen:

gitarist444
03 Temmuz 2010, 12:50
yok ya ne yarışması daha gencim yaşayacak çok günümüz var inşallah gerek yok o yüzden ...

_w_
03 Temmuz 2010, 13:13
hız yarışı değilde arazi yarışlerı olurya motosikletin torklarnı yarıştıranlar:cherry: bayır yukarı kimin motoru önce çıkıyor gibi işte o tip yarışlar seviyorum.:D:cat::cat:

otopsici
03 Temmuz 2010, 15:53
hayırdır forumun apaçileri hiç bişi yazmamış bu konuda:silent:

fatihsevim
03 Temmuz 2010, 15:55
hayırdır forumun apaçileri hiç bişi yazmamış bu konuda:silent:

insanların yasam tarzı secımlerı v.b seylerı için bu tur lakaplar kullanmanızı hiç hosnut karsılamıyorum:farao::farao::farao:

t.madde
03 Temmuz 2010, 16:16
Kusura bakma kardeşim ama şimdide yok.

herkezin bakış açısı farklıdır ne kusuru :cat:

libyali
03 Temmuz 2010, 16:24
tek rakibim THY onla yarışırım oda asvaltta değil:D

t.madde
03 Temmuz 2010, 16:25
bence insanlar net değil her akşam istanbul kartal sahilinde lambalardan lamlara yarış oluyor bu yarışlarda büyük cc motorlarda çok oluyor s virajının videoları dolu adamlar tek teker başlıyor yarışa :bounce: sahilde lambalarda yanyana gelen ya korna çalıyor ya aragaza asılıyor geçen sene eski kasa m3 le gece 12 de bu olaya çok şahit oldum ben sadece normal gezerek kesiciye bağladım aracı ( m3 benim değilidi benim olsada o trafikte arabayla veya motorla yarışmam)

zaferkarizma
03 Temmuz 2010, 16:29
ya bakma herekz yarışıyoda illaki yarıştıgıda olmsutur bi şekilde ha ne var özellikle fes. tarzı düzenlenen yarışlar daha güvenli ama hergun olmadıgına göre heleki gençlerin kanı kaynıyor aga herkez motoruna guveniyor yapıcak bişi yok coguda eglence amaclı die tahmin ediyorumki bern sürekli kendimle yarışırım ciddiyim yola cıktıgım her an bnm için yaşama savası yaşamak için yarışmak zorunda hissettiğim anlar oluyo ki bu herkezin başına geliyodur bazen hayatta kalmak için kendimizle yarışmak zorunda kalırız.

enes_007
03 Temmuz 2010, 16:41
biz herzman cbr-ybr-cbf e karsı kanuni bretoni.mondial uag,asya 125 lik ve çoğunda bizim çin işleri alıyor rampada zaten kimse bni geçemiyor

ybr ci arkadas herseferinde çıldırsada yine kabullenemiyor bidaha yarısalım bnm motr söylşe böyle oldu diyor:))

zaferkarizma
03 Temmuz 2010, 16:50
biz herzman cbr-ybr-cbf e karsı kanuni bretoni.mondial uag,asya 125 lik ve çoğunda bizim çin işleri alıyor rampada zaten kimse bni geçemiyor

ybr ci arkadas herseferinde çıldırsada yine kabullenemiyor bidaha yarısalım bnm motr söylşe böyle oldu diyor:))

ybr ciller hiç kabullenmiyo zaten yenilgiyi.:queen:

melodynelson
03 Temmuz 2010, 16:50
-yarışmak tehlikelidir:)-

enes_007
03 Temmuz 2010, 16:54
ybr ciller hiç kabullenmiyo zaten yenilgiyi.:queen:

babası gelsin maxiumum 130 yapar.ybr ve cbr ı olan arkadaşları geçtiğimde surat ifadeleri bni öldürüyor çıldırıyorlar ya yakacam bu motoru diyor adam resmen:queen::queen:

denizcimuzaffer
03 Temmuz 2010, 17:35
Arkadaş:)

Yarışırım elbette:rendeer: Bayılırım yarışa.

içimdeki canavarla yarışırım ama sadece:P (öyle bir canavar var mı onuda bilmiyom ama:mrgreen:). gaza gelmekle, delilik yapmakla, onunla bununla içimdeki abukluklar ile yarışırım. Daha hiç geçilmedim (elbette ilk gençlik yıllarımızı konu dışı tutuyorm::utangac:

Blackeagletr
03 Temmuz 2010, 18:35
Trafikte yarışmak nedir ya.. Ben uyuz oluyorum o tiplere altında benim motorun aynısından var mesela egzozu da açmış kask yok bişey yok yanımda aragaz veriyo bende gaza getiriyorum yarışcak gibi yapıyorum yeşil yanıyor bu fırlayıp gidiyor ben her zamanki havamda devam ediyorum.Düşük egolarını tatmin etsinler bırakın... Apaçiler :D

qsTah
03 Temmuz 2010, 18:44
Sizlere ne kadar hak veriyor olsam da...
yanına yanaşmış, 3.20 yeni kasa bmw yanında 3-4 arkadaşı içlerinde bayan olanlarda... gaz veriyor elfreni çekik, arabanın arkası çöküp kalkıyor filan, bariz artistlik yapıyor... Motordan anlamadığıda kesin... Bende r6 var kafa tutuyor... durduğumuz lambadan diğer lambaya 700-800 metre var.. öyle kızdım ki küçümser bakıyor, acıyor güya... yeşil yandı 1 metre yürüdüysem adam değilim... 3-4 saniye durdum, o patinaj çekerek gitgide hızlanıyor... Malum bende insanım... 2ye almıştım, uğraşmayacaktım... kızdım 1e indirdim, tek teker akrapovic egzozunun sesini unutamayacağı şekilde hafızasına kazıdım.. lambada durdu ve yorum yapıyorlar kendi aralarında... yamaha abi tabii geçer, uzun yolda alırım ama, bmw abi hafife alınmaz... kaskı çıkarıp Güney cephe ankara yoluna davet ettim... viyadükten sonra sadece 10-15 saniye görebildiler beni... Fakir mantıklarında derin kritikler yapan insanlara tenezzül etmemek dileğiyle... bu bir hataydı ama paylaşmak istedim...