PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka sehpa lazım....

Ramazan Can
01 Temmuz 2010, 18:03
arkadaşlar hyosun gt 250 r motorum için arka sehpa almayı düşünüyordum fakat en ucuzunu 80 liraya buldum.. bana göre hakkı 50 lira fakat elli liraya yok... ya elinde çıkma olan varsa satacaksa alayım yada bana boyutları hakkında bilgi verin kendim yapayım....

X-Fi
01 Temmuz 2010, 19:15
kardeşim bu başlıkta var ölçüler kendi motoruna göre uyarlarsan çalışır :)

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/45964-motosiklet-icin-arka-sehpa-yapimi.html

Ramazan Can
01 Temmuz 2010, 20:34
kardeşim bu başlıkta var ölçüler kendi motoruna göre uyarlarsan çalışır :)

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/45964-motosiklet-icin-arka-sehpa-yapimi.html

çok sağol adamım

immortalboss
01 Temmuz 2010, 21:42
Ben 65 liraya buldum.Sadece arka için istiyorsan olur fakat kargo sana ait dostum.Ön arka almanı tavsiye ederim.Çok güzel duruyor.VE kargo fiyatı da düşer.İstersen link atabilirim.

Samet Ağır
01 Temmuz 2010, 21:43
ramço yarım boy profil alsan yeter de artar bile maliyeti 10 tl bile tutmaz..kaynak yapabiliyorsan sorun yok...yapamazsan malzemeni al kes biç getir kaynatayım..

Ramazan Can
01 Temmuz 2010, 22:12
ramço yarım boy profil alsan yeter de artar bile maliyeti 10 tl bile tutmaz..kaynak yapabiliyorsan sorun yok...yapamazsan malzemeni al kes biç getir kaynatayım..

arkadaşlar pazar günü kendim yapacağım... resimlerde buldum ..elimde mazemede mevcut bir tek tekerlek lazım... sağolun..........

hasanpinar0537
01 Temmuz 2010, 22:38
bende c.tesi 60 liraya alıyorum... :D

Samet Ağır
01 Temmuz 2010, 22:46
ramçoyla beraber yapın.maliyet 10lirayı anca bulur.tekerlek için pendik sanayi site hırdavat yada kartalda güneş hidrolikte istediğinizi bulursunuz...
ramço yanlış anlamazsan hani erkekler arasında hanımın köylülerine kayınço derler ya onlar da enişte derler..hem pendikte hem de yozgatlı olduğun için seni yakın görüyorum..belkide akraba çıkacaktınız ama konuşamadık:cherry:

hasanpinar0537
01 Temmuz 2010, 22:48
maalesef bana çok uzak ayrıca,bir arkdaşa yapacaktı bana fuardan aldırmamıştı kulakları çınlasın... ama alacam sonunda...

sedat_57
01 Temmuz 2010, 22:49
kanka bi boy profil al kaynakçı baban var beraber yaparsınız istedigin gibi:cherry:

Samet Ağır
01 Temmuz 2010, 22:52
maalesef bana çok uzak ayrıca,bir arkdaşa yapacaktı bana fuardan aldırmamıştı kulakları çınlasın... ama alacam sonunda...

uzaklık göreceli bir kavramdır.buraya gelmen , sehpayı yapman (kendi el emeğinle ortaya çıkan ürünü kullanman), yeni motorcu arkadaşlarla tanışman uzaklıkla ölçülemez bence:cat:

hasanpinar0537
01 Temmuz 2010, 23:06
uzaklık göreceli bir kavramdır.buraya gelmen , sehpayı yapman (kendi el emeğinle ortaya çıkan ürünü kullanman), yeni motorcu arkadaşlarla tanışman uzaklıkla ölçülemez bence:cat:

akıl var mantık var,benim oraya gitmem gelmem zaman harcamam astarı yüzünden pahalıya gelir ayrıca,zamanım olsa oturu kendimde yaparın oraya:bounce: gitmeme gerek yok yani...

Samet Ağır
01 Temmuz 2010, 23:14
sen bilirsin deyince kavga çıkmazmış:queen::queen:

Ramazan Can
29 Mart 2011, 22:53
ramçoyla beraber yapın.maliyet 10lirayı anca bulur.tekerlek için pendik sanayi site hırdavat yada kartalda güneş hidrolikte istediğinizi bulursunuz...
ramço yanlış anlamazsan hani erkekler arasında hanımın köylülerine kayınço derler ya onlar da enişte derler..hem pendikte hem de yozgatlı olduğun için seni yakın görüyorum..belkide akraba çıkacaktınız ama konuşamadık:cherry:

konu hortlasın....

abi harbiden akraba çıktık ya.... vaybe..... bu forumda tanıştığım kaliteli insanlardan birisin... iyiki tanımışım seni.... bu arada süper bir rastlantı akrabamı burda görmem....

Osbourne
29 Mart 2011, 22:59
konu hortlasın....

abi harbiden akraba çıktık ya.... vaybe..... bu forumda tanıştığım kaliteli insanlardan birisin... iyiki tanımışım seni.... bu arada süper bir rastlantı akrabamı burda görmem....

Arka sehpa ne oldu arka sehpa? :mrgreen:
Motor gitikten sonra sehpan duruyor mu hala Ramço?

Ramazan Can
29 Mart 2011, 23:04
Arka sehpa ne oldu arka sehpa? :mrgreen:
Motor gitikten sonra sehpan duruyor mu hala Ramço?

dayım misafirliğe geldiğinde aldı götürdü... r1 i varda yazdan yaza kullandığı ona takacamış... abi aslında basit maliyeti 20 lirayı aşmıyor.... 2 tekerlek bir boy profil kaynak ve boya.... ama satın alınan gibi çekici olmuyor...

Osbourne
29 Mart 2011, 23:06
dayım misafirliğe geldiğinde aldı götürdü... r1 i varda yazdan yaza kullandığı ona takacamış... abi aslında basit maliyeti 20 lirayı aşmıyor.... 2 tekerlek bir boy profil kaynak ve boya.... ama satın alınan gibi çekici olmuyor...

Satın alınanın çekiciliğini boşver, işlevsel olsun yeterli.. sen yapmıştın bundan sanırım. Şu Eskişehir işi bitsin profilleri alıp geleceğim sana haberin olsun :)
Aslında eyüpe mi gitsek birlikte?
Du bakalım konuşuruz bunları..

Ramazan Can
29 Mart 2011, 23:08
Satın alınanın çekiciliğini boşver, işlevsel olsun yeterli.. sen yapmıştın bundan sanırım. Şu Eskişehir işi bitsin profilleri alıp geleceğim sana haberin olsun :)
Aslında eyüpe mi gitsek birlikte?
Du bakalım konuşuruz bunları..

sorun olmaz abi hallederiz... yalnız benim kaynak iyi değil... ben puntalıyorum babam kaynatıyor.... :):):)