PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En sonunda geldi ruhsatım

victorist
29 Haziran 2010, 16:37
Ayın 23 ünde postaya verilen ruhsatım bugün ulaştı T.C. en sonunda bir işi tüm kurumlarıyla geçde olsa başardı

http://img36.imageshack.us/img36/8929/img0033ov.jpg

omerozcan_81
29 Haziran 2010, 16:43
cümleten selamınalyküm.
bu motor sevdasına yeni yakalanmış biriyim.bu siteyi nette arama yaparken buldum.formatı beğendim ve üye olmaya karar verdim.inşallah arkadaşlala güzel fikir alışverşlerimiz olacak..

By_StaR
29 Haziran 2010, 17:04
olaya bak acele posta servisi ile 6 günde geliyo paketler :mrgreen: Acele olmasa ne olacak acaba :)) Bu memlekette en hızlı KArt Ekstreleri falan geliyor.. :P

shadow slx
29 Haziran 2010, 17:11
cümleten selamınalyküm.
bu motor sevdasına yeni yakalanmış biriyim.bu siteyi nette arama yaparken buldum.formatı beğendim ve üye olmaya karar verdim.inşallah arkadaşlala güzel fikir alışverşlerimiz olacak..

A.selam hoşgeldin kardeş gerçi yanlış yere açmışsın ama olsun...:cherry:

Konuyla ilgili olarak 3 haziranda noter satışı aldığım motorumun ruhsatından bugün itibarıyla ses seda yok bekliyoruz bakalım. sana da geçmiş olsun dostum.

AydoganX
29 Haziran 2010, 17:12
Öncelikle yeni motorunuz hayırlı uğurlu olsun.
Aracın noter satışını aldıktan sonra herhangi bir işlem yaptınızmı? Artık tüm sistem böyle işleyecek sanırım.
APS ile 6 günde ulaştıysa, normal posta ile 1 aydan erken gelmezdi heralde.
Trajikomik bir durum.

cümleten selamınalyküm.

Aleyküm selam, hoşgeldin ama tanışma mesajının yeri burası değil.
Forumda "tanışma" bölümü var, oraya bir başlık açıp "ben geldim" diyebilirsin :)

fthinky
29 Haziran 2010, 17:14
eski sisteme göre gayet güzel:)

wanda
29 Haziran 2010, 17:17
cümleten selamınalyküm.

Ve aleykümselam, hoşgeldin herkesin birbirinden öğreneceği bişeyler vardır, motor sevdan daimi olsun...

Ramazan Can
29 Haziran 2010, 17:18
irfan hayırlı olsun...........

okican
29 Haziran 2010, 17:40
hayırlı olsun.
ben de 04/06 da satış almıştım.henüz gelen giden yok:D

victorist
29 Haziran 2010, 19:35
Sağolun arkadaşlar 04.06.2010 tarihinde satışı aldım ama emniyetden aldığım mail de sigorta yapıldığı tarihden itaberen 15 gün başlıyormuş
başkada bir işlem yapmadım

Noterin bağlı bulunduğu emniyete mail atarak ruhsatın gönderildiği posta kodunu isteyin ve takip edin ptt ye güvenipde beklemeyin

babaçi
29 Haziran 2010, 20:07
21-06-2010 tarihinde noter satışını aldığım motorumun ruhsatını bu gün gidip kendim aldım emniyetten,10 dakika ya sürdü ya sürmedi:)

~~NEO~~
29 Haziran 2010, 22:06
Hayırlı olsun...

Bi konu aklıma takıldı...Bu geçen sürede trafiğe ruhsatsız çıkabiliyor musunuz ? Herhangi bi sıkıntı oluyor mu ? Herhangi bi evrak v.b. bişi veriliyor mu ruhsat gelene kadar geçici ruhsat görevi gören ? Yoksa gizli saklı mı dolaşıyorsunuz ruhsatsız...Merak ettim, biz de motor aldığımız da ona göre hareket edelim...

Keyifli sürüşler dilerim...

victorist
29 Haziran 2010, 22:13
Hayırlı olsun...

Bi konu aklıma takıldı...Bu geçen sürede trafiğe ruhsatsız çıkabiliyor musunuz ? Herhangi bi sıkıntı oluyor mu ? Herhangi bi evrak v.b. bişi veriliyor mu ruhsat gelene kadar geçici ruhsat görevi gören ? Yoksa gizli saklı mı dolaşıyorsunuz ruhsatsız...Merak ettim, biz de motor aldığımız da ona göre hareket edelim...

Keyifli sürüşler dilerim...

Teşekkürler

1 aylık geçici ruhsat veriyor noter yalnız sigortayı kısa sürede yapmanız lazım

~~NEO~~
29 Haziran 2010, 23:50
Anladım... Bilgi için teşekkür ederim...