PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güngören ve bakırköy civarı motordaşlarıma ihtiyacım var.

Madv
28 Haziran 2010, 13:26
Güngören merkezde bir hyosung gt250r alacağım. Almadan önce motordan anlayan , arızası varmı tespit edebilecek güvenebileceğim bir arkadaşımı arıyorum. Bu benim için önemli çünkü bursadan geleceğim sıksık gelme şansım yok. Yardım edecek arkadaşlar buraya yazarsa cok memnun olurum ::tutkuy::

Madv
28 Haziran 2010, 18:11
Güngören merkezde bir hyosung gt250r alacağım. Almadan önce motordan anlayan , arızası varmı tespit edebilecek güvenebileceğim bir arkadaşımı arıyorum. Bu benim için önemli çünkü bursadan geleceğim sıksık gelme şansım yok. Yardım edecek arkadaşlar buraya yazarsa cok memnun olurum ::tutkuy::

yokmu yARDIMM

mavibuz
28 Haziran 2010, 18:16
Kardeş sorunu bu konuda sor daha cok yardım alırsın, benim bilgim yeterli değil seni ynlış yönlendirmek istemem ancak bukadar yardım edebilirim
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

szr
28 Haziran 2010, 18:58
Hocam ben Güngören'de oturuyorum ama motosiklet aksamından pek anlamam ama devamlı Bağcılar'da motosikleti götürdüğüm bi usta var ; şayet motosikletine bakmaya geleceğin arkadaş , motoru ustaya götürmeye razı olursa usta ile sizin aranızda köprü vazifesi görebilirim..

jesse
28 Haziran 2010, 21:20
yardımcı olmaya çalışırım seve seve özelden ulaşabilirsin

wanda
28 Haziran 2010, 21:30
Bakırköy güngören arasında, bahçelievlerdeyim, güvenilir ustaya gösterebiliriz motoru, gerekli bilgiyi eksileri ve artıları öğrenebilirsin, ama gt250 hyosung, iyi bir tercih..

Madv
29 Haziran 2010, 11:43
Bakırköy güngören arasında, bahçelievlerdeyim, güvenilir ustaya gösterebiliriz motoru, gerekli bilgiyi eksileri ve artıları öğrenebilirsin, ama gt250 hyosung, iyi bir tercih..

perşembe sabahı güngören merkezde olacağım kimler gelebilir şimdi ?

wanda
29 Haziran 2010, 11:57
Yer ve saati net olarak bildirirsen umarım gelebilirim..

C385M9
29 Haziran 2010, 12:12
inşallah gönlüne göre bir motor bulursun.

Madv
29 Haziran 2010, 12:22
gelecekler özelden tlf numaralarını yazarsa ben arayıp adresi vereceğim henüz bende bilmiorum tam açık adres ama saat 10:00 da buluşacağz