PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mobilete nasıl vites atılır

fazıl07
26 Haziran 2010, 22:14
Arkadaşlar benim mobiletim var elektronik 52 lik motoruma vites atmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuZ:silent:

emre_can
26 Haziran 2010, 22:42
nasıl yani normal mobilete vites atmak istiyosun vitessiz motora vites atmak uğraştırır git bi tane vitesli bencee

motorhocası
26 Haziran 2010, 22:46
Tarlaya ekin mi atıyorsun:) Vites isteyen mobilet kullanıcısı yoktur başka. Cup motoru konabilir belki.

bugay
26 Haziran 2010, 22:52
bisikletlerin arka vitesleri varya arkaya bi dişli kaynatıp o kaydıraçlardan kullanabilirsin.

motorhocası
26 Haziran 2010, 22:55
bisikletlerin arka vitesleri varya arkaya bi dişli kaynatıp o kaydıraçlardan kullanabilirsin.

Bisikletin arka değiştiricisi insana göre ayarlanmış, motor biraz ağır kaçmaz mı.:)

adrenalin952
26 Haziran 2010, 23:34
bizim burada apaçi diye tabir ettiğimiz kasksız mobiletçiler var. adamlar sanırım pejo 105 ti motor hızlanınca eksozuna basıyorlar. o da vıırrıınn diye bi sese veriyo:cherry:

X-Fi
26 Haziran 2010, 23:38
aragaz çektirip kökleyince vites atıyo onlar kayış geriyo hızlanıyo :P

wanda
27 Haziran 2010, 00:15
Mobilete vites atmak için önce muhtarlıktan iki pullu ilmuhaber alıyosun (imam muhtar beraber olacak) sonrada ilmuhaberi ihtiyar heyeti mühürleyecek, o vesikayı alıp diyanet işlerine gidiyosun, makul bir bağış karşılığı onlar gerekeni yapar..

Latife bir yana emre_can kardeşim mobilet diyorsun ve vites diyorsun, mekanik olarak gayrı kabil bişey bu, ama türkiyemizde ne ustalar var vallaha onuda yaparlar, diyebileceğim ancak mobiletin motorunu değişirsen olabilecek bişey bu..

piranha dört
27 Haziran 2010, 00:57
Malesef yapılıyor arkadaşlar.Tam anlamıyla farklı devir saglamasada bir süre aynı devirde redline gibi bagırıp devir biraz daha artınca hızlanmaya devam etmesini sağlıyor.Kasnaga dönerken çizik atıp kasnak bilyasının burada biraz vakit harcamasını sağlıyor.

sergiowanni
27 Haziran 2010, 01:04
oldu olucak bir de jet motoru tak tam olsun..

y.infernal
27 Haziran 2010, 01:30
Mobilete vitesmi takılır yürü git işine :queen:

Mobilet Kaç para ?

Jawa 350cc TS al 4 vites al sana vitesli ve daha hızlı aynı fiyat.

Millet ... kadar motora ne yapacağını bilemiyor

Bu konu d..şk geçilmek için açılmış sanki

ixeywent
27 Haziran 2010, 01:36
vites deilde devir yapabilirsin 3 4 defa devir atar otomatik viteslii arabalar gibii =) kavramadan çekebilirsin o ayarıı

qönlüm
22 Nisan 2011, 13:34
çok güzzel bir esprili soru güldürdünüz beni yaf güzel insanlar :))))))))