PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ruhsat konusunda bı yardım edersenız sevınırım..

sedat3
26 Haziran 2010, 17:38
arkadaşlar öncelikle herkese merabalar ben sizden bi konuda bilgi almak istiyorum piyasa değerinin cok altında yurt dışından ıkı parca halınde gelmiş satlık bı motor var ancak plaka ve ruhsatı yok sızce bu motora ruhsat cıkartılabılırmı cıkartılırsa malıyetı ne olur bu arada bu motorun gumruk ve motor şase faturalarıda var sizce bole bı motor alınmalımı ve ruhsat ıslemlerı nasıl halledılır yardımcı olursanız sevınırım

Arjantinli69
26 Haziran 2010, 18:30
faturaların sağlamsa ve gümrük girdisi mevcutsa neden olmasın.sonuçta bu motorlar hep yurt dışından ithal.ama ne kadar bir ücret tutar onu bilemiyorum şu an.

wanda
26 Haziran 2010, 19:05
Bence en kestirme yolu bir muameleciye ver işi ufak bir komisyonlada tertemiz halledersin işini, neticede onlarında tanıdıkları arkadaşları var o işleri yapan..

sedat3
27 Haziran 2010, 20:10
valla bilemiyomki abi muameleci derken tam olarak neyden bahsettın anlamadım yani trafikte falan calısan bırılerımı??????

Sinan Aksu
27 Haziran 2010, 20:45
valla bilemiyomki abi muameleci derken tam olarak neyden bahsettın anlamadım yani trafikte falan calısan bırılerımı??????

Trafik müşavirleri.