PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rialli güvenilirmidir??

Samet Ağır
25 Haziran 2010, 18:37
selamlar arkadaşlar.dün akşam biraz baktım..ybr ye top case,koruma demir v.s ile balata,keçe gibi 8-10 kalem yedek parça almak istiyorum.ama güvenilir bir yermidir bilmiyorum..bilenler yazarsa sevinirim...

mertyagci
25 Haziran 2010, 18:40
Son derece güvenilir merak etme.Bugüne kadar 2 sefer sipariş verdim,Bırak güvenilirliği kargo bile gecikmedi.Gayet iyi esnaflar.

Samet Ağır
25 Haziran 2010, 18:41
fiyatları da çok uygun görünüyor sanki???

RunemagicK
25 Haziran 2010, 18:54
burdaki parçaların kalitesi nasıl peki, misal mondialin orjinal parçalarına göre daha ucuzlar, kalitesi nasıldır

Ramazan Can
25 Haziran 2010, 19:35
valla ben 3 sefer alışveriş yaptım... en fazla 4 gün içinde elimde oldu.............

bektanist
25 Haziran 2010, 20:28
burdaki parçaların kalitesi nasıl peki, misal mondialin orjinal parçalarına göre daha ucuzlar, kalitesi nasıldır

ucuz etin yahnisi ne olursa kaliteside o netten görüp bende sipariş verdim kargo olayı çok iyi zamanlamaları baya güzel anlaşmalı olduğu içinde çok ucuz bir ödemesi var ama kalite dersen cık ayna siparişi vardı mesela demiri demir deil plastikde deil ilginç bir malzeme kullanmışlar tabi bir hafta içinde sğ ayna demiri yırtıldı demiri diyorum çünkü demire benziyordu sen hiç bulaşma dostum:cat:

RunemagicK
26 Haziran 2010, 01:59
ucuz etin yahnisi ne olursa kaliteside o netten görüp bende sipariş verdim kargo olayı çok iyi zamanlamaları baya güzel anlaşmalı olduğu içinde çok ucuz bir ödemesi var ama kalite dersen cık ayna siparişi vardı mesela demiri demir deil plastikde deil ilginç bir malzeme kullanmışlar tabi bir hafta içinde sğ ayna demiri yırtıldı demiri diyorum çünkü demire benziyordu sen hiç bulaşma dostum:cat:

eyvallah:)

cdcleaner
26 Haziran 2010, 02:15
Rialli parçalardan faydalandım. Uzun süredirde kullanıyorum. Problem yok. Piyasada çok daha kötü ürünler var.

mertyagci
26 Haziran 2010, 02:31
Kaliteli olup olması ürün çeşidine göre değişiyor arkadaşlar hemen kötülemeyelim.Bundan 6 ay önce zincir siparişi verdim,zincir gayet iyi çıktı.Geçtiğimiz haftalardada lastik ve sinyal siparişi verdim,lastik on numara çıktı,sinyal ise beş para etmez.Ama site gayet güvenilir zaten arkadaşımızda onu sormuş ve hızlı ve ucuz kargo.Taaa Hatay'dan geliyor bide.

Samet Ağır
26 Haziran 2010, 12:50
teşekkür ederim.
zaten bir malzeme ortalama 10 tl ise ve sen bunu 2 tl ye alıyorsan kork..malı kötüleyen arkadaşlar neden 10 değilde 2 tlye almak ihtiyacı hissetmiş sonrada kötüleme gereği duymuş olabilirler bilmiyorum.
ben güvenilirliği sordum.genel anlamda en ucuzuna kaçmazsanız kötü malzeme olacağını düşünmüyorum...

polo34
26 Haziran 2010, 13:52
ön cam aldım, memnunum sorun yok, msn den de destek veriyorlar ...

Ramazan Can
26 Haziran 2010, 13:59
valla ben rialliden aldığım hiç bir parçadan şikayetçi değilim... iyiki yan sanayi var....

bektanist
26 Haziran 2010, 14:23
teşekkür ederim.
zaten bir malzeme ortalama 10 tl ise ve sen bunu 2 tl ye alıyorsan kork..malı kötüleyen arkadaşlar neden 10 değilde 2 tlye almak ihtiyacı hissetmiş sonrada kötüleme gereği duymuş olabilirler bilmiyorum.
ben güvenilirliği sordum.genel anlamda en ucuzuna kaçmazsanız kötü malzeme olacağını düşünmüyorum...

bir musibet bin nasihatten iyidir alırsın görürsün

Samet Ağır
26 Haziran 2010, 23:09
bir musibet bin nasihatten iyidir alırsın görürsün

aldığın aynanın fiyatı neydi??
yada orjinali yada servisindeki fiyatı???
aradaki farkı gözönünde bulundurmasan oradan alışveriş yapmazdın sanırım..

varan22
11 Mayıs 2011, 17:04
arkadaslar bende ybr icin dort parca siparis verdim orda orjinal ve yan sanayi secenekleri var. gerci urunler daha elime gecmedi. sevmedigim yani ise gonderildi yazip hic bir biilgi vermemesi. ne bir kargo takip numarasi nede bir tarih şu an ikinci gun ve sadece dedigim gibi gonderildi yazisindan baska bir bilgi yok. yzdigim mesaja dahi iki gundur cevap yazmadilar. bunlar sitenin isi tam ciddiye almadiklarinin bir ornegidir. bir soruyu oda kendi musteri hzmetlerine ait bir sayfada iki gun olmus halen cevap yazip bilgilendiremiyorsan bence pekte ciddi bir firma degil..

-eren-
11 Mayıs 2011, 17:08
6-7 kez alışveriş yaptım ertesi gün geldi tüm kargolar.
Dahada alacağım çok şey var. tavsiye ederim.

Blackeagletr
11 Mayıs 2011, 17:18
Sürekli alışveriş yaptığım bir site bugüne kadar sayısız alışveriş yaptım. Aldığım önemli ürünler xenon far top case egzoz ve birçok şey. Hiç sorun çıkmadı bugüne kadar. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

varan22
11 Mayıs 2011, 17:23
[QUOTE=-eren-;2346868]6-7 kez alışveriş yaptım ertesi gün geldi tüm kargolar.
Dahada alacağım çok şey var. tavsiye ederim.[/QUOTkargolar adresinemi teslim ediliyor yoksa şubedenmi teslim aldın yani kargonun geldiğini nerden öğreniyorsun bilgilendirirsen sevinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:21 ----------

arkadaşlar ben adres olarak şubeyi verdim ve riallinin kendi sitesinde gönderildi yazıyor fakat kargo şubesine sorduğum zaman henüz böyle bir kargo yok denildi

ero__
11 Mayıs 2011, 17:24
http://www.rialli.com/urunler/motorsiklet-aksesuari/260_cam-siperlik/6558__rialli-on-ruzgarlik-buyuk-boy-ms3891/

şu camdan alan oldu mu? Ürünün malzemesi nedir onu merak ettim. XT 600 e uydurmayı düşünüyorum eğer pleksi glass ise sanırım eğip bükebilirim. Bir tane yaptım biraz ufak ve ince geldi çok sallanıyor da :P

QM50
11 Mayıs 2011, 17:26
Allah allahya bende gecen cuma sipariş verdim hala işleniyor diyo nezamana gelir ?

tarcan
11 Mayıs 2011, 17:40
nisan başında ybr için akü siparişi verdim 3 günde geldi sorun yaşamadan kullanıyorum şuana kadar :cat:

RamonRojo
11 Mayıs 2011, 18:11
Bende hava filtresi ve buji almıştım 3 günde geldi.Açıkçası daha buradan alışveriş yaparım gibime geliyor.

-eren-
11 Mayıs 2011, 18:34
Kaç gün oldu sipariş vereli?
Bazen adres eksikliğinden geri gönderilir yada depoda bekletilir.
Bazende ilgili memurun üşengeçliğine madur olursunuz.Örneğin son dağıtım yaptığı bölgede iseniz bugün geç oldu şunuda veriyim o bölgeye yarın giderim der. Yarında aynısı olur.
Başıma çok geldi . Kargo şirketini arayın ve isim soyisimden kontrol edilmesini isteyin. Bazıları bunu yapmıyor. Ozamanda alışveriş yaptığınız siteyi arayıp kargo gönderilmişmi sorun gönderilmişse takip nosu isteyin.