PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PEUGEOT(MOPED) Motoru 0lanlar Bı Bakabilirmi Yardım !!

enezly22
25 Haziran 2010, 11:03
Simdiden S.a arkadaslar bugun yeni bir tane peugeot 105 aldım yanlız ı sorunum var motorla giderken motorda gaza yüklendıgım zaman motor kafa atmaya başyılor bunun sorunu nedır motora zararı varmıdır bana bi acıklarsanız sevınırım

birde hız olarak ne yapmam lazım ?

Ramazan Can
25 Haziran 2010, 11:33
motorun arkasında motoru geri gelmesini sağlayan yay var... ucuz bişey ama motoru aşşağı indirip takmalısın.. o yay yıprandığı için sorun yaşıyorsun... öle binersen balata ve balata tası zara görür.. birde balatanın iç kısmında + şeklinde bir saç parçası var..ondan 2 tane kullan....

ixeywent
25 Haziran 2010, 17:19
kafa atıyo derken anlamadım ama ramço arkadaşın + şeklinde dediği ve 2 tane dediğinden anladığım kavramanın içindekii yapraktan bahsediyoo eğer motor inlemeden normal kalksın diosan 2 yaprak kullan fakat ben eski pejocu olarak 3 kullanıyodumm =) şimdii gelelim hızaa arka dişlin kaçlık bilmiyorum ama küçültt ön dişliyi de 2 dişli büyültt ve motoraaa 19-19 set at en aşağı 19-19 olsun yoksa ilerden rampa gördümüü o motor bayılır giderrr. tabii benzine o kadar para vermek istersenn.

enezly22
26 Haziran 2010, 00:49
ixeywent kardes motor giderken gaza yukledıgım zaman anıden kafa atmaya baslıor ama aragazla gidersem sorun ortdan kalkıyor

bide aradaslar bana maille msn adresinizi yollarsanız sevınırım sıze bı kac soru sormm lazm tabi uyqunn gorursenız

enezly22
26 Haziran 2010, 12:20
:silent::silent::silent::silent::silent::silent::s ilent::silent::silent::silent:

Ramazan Can
26 Haziran 2010, 12:25
arkadaşım sen balataya + işlemini uygula bir de kayışsının kenarlarına bak.. yenmiş olmasın...

enezly22
26 Haziran 2010, 22:24
Saolun arkadaslar tekteker ramco sen ayrıetten saol cok ardım ettın bana