PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha Bumudur Yani ? Anlamadım:S

AzRaİL42
25 Haziran 2010, 01:41
Arkadaşlar Yamaha Motor Modellerine Bakıyım Dedim Google Amcamıza Yamaha Yazdım Tabiki Ama Yamahanın Orjinal İngilizce Web Sayfası Karşıladı Beni Biraz Araştırdım YAMAHA'NIN TÜRKİYE WEB ADRESİ Bulunmadığını Fark Ettim Acaba Ben Mi Gözümden Kaçırdım Yoksa Harbiden Yok Mu ? :farao:

Unique693
25 Haziran 2010, 01:58
http://www.yamaha-motor.com.tr/

Var ama daha yapım aşamasında.Koç dan ayrılınca türkiyeye yamaha kendisi geldi.

mehmetay18
25 Haziran 2010, 02:32
daha önceden beldeyama adresindeydi, ama sanırım şimdi beldeyamadan ayrılıp ramzeyle anlaştığı için beldeyama adresini kaldırmışlar galiba... uniqe arkadaşın yazdığı adres doğrudur..

AzRaİL42
25 Haziran 2010, 02:43
Evet Dediğiniz Gibi Doğru Biraz Araştırma Yapınca ACI Gerçeği Öğrendim YAMAHA Gibi Kaliteli Bir Üretici Firma Neden Ramzeyi(Made İn China) Tercih Eder Honda Suzuki Dururken Onuda Anlamış Deilim:farao: Bu Arada Yamaha YZF-R125 Sıfır Fiyatını Bilen Warsa Yazarsa Sevinirim.

Unique693
25 Haziran 2010, 02:59
10.700 tl alıcakmısın :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yzf-r125-yzf-r-125-ozel-siparisle-teslim-edilir/detay

hercul3367
25 Haziran 2010, 03:27

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yzf-r125-yzf-r-125-ozel-siparisle-teslim-edilir/detay

bu nasıl fiyat öyle yav
125 lik 10750,anca ohaaa.....:queen:

dreamdark
25 Haziran 2010, 04:48
CBR125 ile neredeyse yarı yarıya ve Ninja250 ile neredeyse aynı fiyat.
Tabi bu paraya alınabilecek 2. el GSR, Fazer, 600F gibi 600'lük makinaları saymıyorum.
Kısaca PESSS diyorum.

Not: Alana hayırlı olsun.

otopsici
25 Haziran 2010, 07:14
CBR125 ile neredeyse yarı yarıya ve Ninja250 ile neredeyse aynı fiyat.
Tabi bu paraya alınabilecek 2. el GSR, Fazer, 600F gibi 600'lük makinaları saymıyorum.
Kısaca PESSS diyorum.

Not: Alana hayırlı olsun.

arkadaşlar ben size hep diyorum inanmıyorsunuz yamaha türkiyede ki kullanıcıya iyice gerizekalı muamelesi yapmaya başladı adamlar belde yamadan ayrıldıkları gibi neredeyse bütün modellerine 6 ila 10 bin lira arası zam yaptı ve şu an yetkili servisleri türkiye çapında bikaç tane gittiğinizde sizi öpmeleri içten bile değil 0 km 2010 suzuki hayabusa 36 bin lira iken yamaha r1 51 bin r6 36 bin lira bu nasıl bir fiyat farkıdır öyle:farao:

AzRaİL42
25 Haziran 2010, 12:44

Nere alıon kardeş onu alıcama honda cbr alırım aynı hesaba gelir motor cc olarak ama hakikatten bu yamaha bize gerizekalı muamelesi yapmaya başladı galiba iyice :D

Dip Not: Bu Arada Aynı Fiyata SIFIR SUZUKİ NİNJA 250R Alabilirsun:queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:30 ----------

Suzuki yazmışın kusra bakmayın KAWASAKİ olucak :D:D

EmoTHEp
26 Haziran 2010, 10:20
arkadaşlar ben size hep diyorum inanmıyorsunuz yamaha türkiyede ki kullanıcıya iyice gerizekalı muamelesi yapmaya başladı adamlar belde yamadan ayrıldıkları gibi neredeyse bütün modellerine 6 ila 10 bin lira arası zam yaptı ve şu an yetkili servisleri türkiye çapında bikaç tane gittiğinizde sizi öpmeleri içten bile değil 0 km 2010 suzuki hayabusa 36 bin lira iken yamaha r1 51 bin r6 36 bin lira bu nasıl bir fiyat farkıdır öyle:farao:

yuh!!! R1 ün fiyatı 51.000 i gördü mü beh??? ya arkadaş, beldeyama buradayken, diversionlar 18.000 civarı gidiyordu, şimdi 22-23.000 civarı yanlış bilmiyorsam... ama 51.000 okuyunca cidden gözlerim yuvalarında çıkacaktı :pr: nedir bu yamaha'nın yaptığı?? piyasadan silinmek mi istiyor??? yzfr-125 inin cbr 125 kaşısında tutunamadığını, milletin gidipte almadığını, alanların ise yedek parça sıkıntılarını değerlendiremeyecek kadar sallama bir firma olduğunu düşünmüyorum, herhalde bu adamlar Türkiye pazarını fazla önemsemiyor... etrafta gördüğüm yamaha sayısında bariz bir şekilde azalma var, ve aynı oranda suzuki-honda sayısında da artış... umarım kendilerine çeki düzen verirler...:cat:

otopsici
26 Haziran 2010, 11:24
yuh!!! R1 ün fiyatı 51.000 i gördü mü beh??? ya arkadaş, beldeyama buradayken, diversionlar 18.000 civarı gidiyordu, şimdi 22-23.000 civarı yanlış bilmiyorsam... ama 51.000 okuyunca cidden gözlerim yuvalarında çıkacaktı nedir bu yamaha'nın yaptığı?? piyasadan silinmek mi istiyor??? yzfr-125 inin cbr 125 kaşısında tutunamadığını, milletin gidipte almadığını, alanların ise yedek parça sıkıntılarını değerlendiremeyecek kadar sallama bir firma olduğunu düşünmüyorum, herhalde bu adamlar Türkiye pazarını fazla önemsemiyor... etrafta gördüğüm yamaha sayısında bariz bir şekilde azalma var, ve aynı oranda suzuki-honda sayısında da artış... umarım kendilerine çeki düzen verirler...
arkadaşım zaten Türkiye deki kullanıcının hondaya yönelmesinin nedeni tamamen yamaha ve suzuki nin servis eksikliğinden yamaha xt660 geçen sene 0 ı 13 binlira iken bu sene fıyatını söylememe gerke yoktur herhalde
benim hyosung almamın nedeni parçalarının tamamı suzuki parçalarıyla aynı olması biliyorsunuz suzuki parça olarak en ucuz marka (her şekilde müşteri ve malının arkasında duruyor) çin işi 150 cc bir motosikletin piston sekman takımı 150 tl suzuki 1000 in piston sekmanı 170 tl kawasaki en 500 tek piston (sekman hariç) 550 avro yamahanın söylememe gerek varmı bilmiyorum ha keza honda da çok pahalı arada dağlar kadar uçurum var

draggy
26 Haziran 2010, 11:33
arkadaşım zaten Türkiye deki kullanıcının hondaya yönelmesinin nedeni tamamen yamaha ve suzuki nin servis eksikliğinden yamaha xt660 geçen sene 0 ı 13 binlira iken bu sene fıyatını söylememe gerke yoktur herhalde
benim hyosung almamın nedeni parçalarının tamamı suzuki parçalarıyla aynı olması biliyorsunuz suzuki parça olarak en ucuz marka (her şekilde müşteri ve malının arkasında duruyor) çin işi 150 cc bir motosikletin piston sekman takımı 150 tl suzuki 1000 in piston sekmanı 170 tl kawasaki en 500 tek piston (sekman hariç) 550 avro yamahanın söylememe gerek varmı bilmiyorum ha keza honda da çok pahalı arada dağlar kadar uçurum var

Bir motor ne kadar satılırsa o kadar fiyatı ucuzlar, en çok tutulan cruiser Dragstardır, türkiye'de kaç tane var? ABD de sıfır Dragstar 7.000 $ TR dede aynı fiyata olsa alır millet neden fiyat farkı var düşünün.... Ha birde bomba 0 Harley Davidson Sportster 5.000 $ Dragstardan bile ucuz ABD de 5.000 $ olan sportster neden burada 12.000 euro?

Çinli motorlarda ucuz değil 150 dolarlık çinli motor neden burada 4.000 tl ye satılıyor, abartıp 7-8 e satanlar alanlar oldu, asıl kazık çin motorunda 7.000 $ lık motor burada 14.000 e satılır 2 kat fiyat farkı var, çinlide 10-20 kat fiyat farkı var kazıklananlar asıl çinlileri alanlar hala kimse farkında değil...