PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aile ve motor

mahmutmurat
22 Haziran 2010, 17:47
arkadaşlar bir motor almak istiyorum. Fakat özellikle racing istiyorum. burdaki problem eşimle kullanıcaz tabi o arkada oturacak rahat kullanılıyormu bilgisi olan varmı rahatsız eden oluyormu. bunu biraz paylasalım. şimdiden ilginize cok teşekkur ederim

sergiowanni
22 Haziran 2010, 17:54
hem racing hem aile..işin zor:D

Burak_34
22 Haziran 2010, 17:55
arkadaşlar bir motor almak istiyorum. Fakat özellikle racing istiyorum. burdaki problem eşimle kullanıcaz tabi o arkada oturacak rahat kullanılıyormu bilgisi olan varmı rahatsız eden oluyormu. bunu biraz paylasalım. şimdiden ilginize cok teşekkur ederim

arkadaşım konuya öyle bir giriş yaptın ki nasıl cevap vereceğiz buna.. öncelikle racing istiyorum demişsin ve sorun olurmu demişsin sanırım daha önce racing bir motor kullanmadın?? eğer öyle ise kesinlikle sorun olur hemde eşimle kullanacağım diyorsun ?
daha açarak anlatırsan durumunu arkadaşlar daha sağlıklı bilgiler verecektir sana. saygılar..

X-Fi
22 Haziran 2010, 17:56
yerinde olsam endro alırdım tam aile tarzı artı büyük ve rahat olur.:cat:

Ramazan Can
22 Haziran 2010, 17:57
yerinde olsam endro alırdım tam aile tarzı artı büyük ve rahat olur.:cat:

:cat::cat::cat::cat::cat::cat::cat:

ErTech
22 Haziran 2010, 17:58
Daha önce motosiklet kullandın mı?
A2 ehliyetin var mı?
Tecrübe durumun nedir?

Omicron
22 Haziran 2010, 17:59

bu kadar sınırlı bilgiyle tavsiye verilebilmesinin pek uygun olmayacağını düşünüyorum. kendinden ailenden ve motosiklet geçmişinden bahsederek başlayabilirsin gerekli bilgileri vermeye.
saygılar.

wanda
22 Haziran 2010, 18:19
Eşini motorda değilde sırtında taşımak ve kollarına fazladan iki kat daha yük binsin istiyorsan racing al, yok daha keyifli ve popoyu yayarak gitmek istiyorsan chooper tarzı bişey al derim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 ----------

Eşini motorda değilde sırtında taşımak ve kollarına fazladan iki kat daha yük binsin istiyorsan racing al, yok daha keyifli ve popoyu yayarak gitmek istiyorsan chooper tarzı bişey al derim..

Atladığım birşeyi ilave etmek istiyorum bir soru sormuşun rahatsız eden oluyormu diye, racing tarzı motorlarda arkada oturuş stili malumdur, bununda bir bayan olması hasebiyle, malum denyoların yakın alakasına maruz kalabilirsin..

emomen
22 Haziran 2010, 18:26
Arkadaşım motosiklet kullanıyorsun diye düşünerek sana taysiyem ; Sport-Touring bir model
Şimdiye kadar hiç kullanmadıysan; SS zor olur bulaşma bile :) tek kullanacaksan sorun olmaz.

mahmutmurat
22 Haziran 2010, 18:28
a2 ehliyetim var bu işin aslı çimdeki sesi durduramam daha önce racıng de kullandım enduruda chaperda yanı aslında racing istememın ruhumu dinlemekten baslka acıklaması yok
bır keresınde kız arkadasımla rahatsız bir olay yasamıstık racıng de ama sonuct a2 yıldır kullanmıyorum bıde en son kullandığım racin 900 rr dı teknolojıde sureklı ılerlıyor tabı karar veremıyorum vstrom almak ıstemıyorum 600 rr alıp keyıflwe bınmek ıstıyorum

sercan2667
22 Haziran 2010, 18:31
Bmw 650 gs al

Burak_34
22 Haziran 2010, 18:36
a2 ehliyetim var bu işin aslı çimdeki sesi durduramam daha önce racıng de kullandım enduruda chaperda yanı aslında racing istememın ruhumu dinlemekten baslka acıklaması yok
bır keresınde kız arkadasımla rahatsız bir olay yasamıstık racıng de ama sonuct a2 yıldır kullanmıyorum bıde en son kullandığım racin 900 rr dı teknolojıde sureklı ılerlıyor tabı karar veremıyorum vstrom almak ıstemıyorum 600 rr alıp keyıflwe bınmek ıstıyorum

600RR alıp keyifle binmek istiyorum diyorsun! o zaman 600RR al keyifle bin arkadaşım kimse mani olmaz sen kararını vermişsin:)

mahoni38
22 Haziran 2010, 19:30
Bence chopper veya naked al arkaya sırt yaslamalı canta tak derim.
Chopper hem yere yakındır hem sısy bar var (arkadaki için sırt yaslama yeri)
racer yapısı gereği zaten hem sürücü hem arkcı icin rahat bir motor değil ki (oturus pozisyonu olarak)
hem arkaya oturması zordur kişinin soldan binecekse sol ayağı ile basip kendini yukarı cekip ayağını atması lazım direk yerden ayağını savurarak binmesi zordur.

Fazer al hem racer tipinde hem roadstar/naked

kanucan
22 Haziran 2010, 20:08
Fz6 Fazer,Cbf 600 gibi makinalar hız ve rahatlık konusunda seni tatmin edicektir. :cat:

qsTah
22 Haziran 2010, 21:10
Aile değilde buna benzer bir olay benım başımda zaten...
Herhangi bir kız arkadaşımı biryere bırakayım.... Küfür etmek istemiyorum burada, bazı insanlık dışı görsüz varlıklar arkandan demediğini bırakmıyor.....
Açık konuşmak gerekirse söz konusu eşiniz ise denemeyin derim....
En azından Türkiye'de bu böyle..... :S

blackcbr125
23 Haziran 2010, 00:24
arkadaşım eşine motor elbisesi giydir kopmle olanlardan bnm çok abilerim var hep eşiyle gezn zaten laf atıcak bişey görmüyorlar elbiseden