PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım edermisniz?:D

oOmemoOo
21 Haziran 2010, 14:18
arkadaşlar bn 15 yaşındayım eğlenmek için 70cc atv almak istiyorum ama 70cc atv hakkında fazla bilgim yok bni taşırmı felan bilmiyorum bana yardım edermisiniz:salut::):silent:

m.şanveren
21 Haziran 2010, 15:07
Ağlama len kerata:mrgreen:

Şimdi birileri seni bilgilendirir

serhatarman
21 Haziran 2010, 15:13

hseuahesuahue :P

takendy
21 Haziran 2010, 15:15
15 yasında genç irisi bişeysin herhalde beni taşır mı diye sormuşsun....

-ibrahim-
21 Haziran 2010, 15:15

hahhaha :cherry:

beRKer...
21 Haziran 2010, 15:17
15 yaşında nekadar iri olabilirsinki taşır yeav ama almışken bütçen uygunsa 100 lük al 3 sene kullan

Omicron
21 Haziran 2010, 15:51
arkadaşlar bn 15 yaşındayım eğlenmek için 70cc atv almak istiyorum ama 70cc atv hakkında fazla bilgim yok bni taşırmı felan bilmiyorum bana yardım edermisiniz:salut::):silent:

arkaşadım 15 yaşında a2 ehliyeti alamazsın doğal olarak trafikte kullanamazsın o motoru. bunun yanında eğer evin orman, dağ, tepe, sahil vs gibi trafikten uzak ve trafiğe hiç çıkılmadan motorunu kullanabileceğin yerde ise atv motorlar gerçekten çok eğlenceli araçlardır. kullanması öyle zor değildir. taşıma kapasitesi de gelişmiştir. tek sorunu hız bakımından limitlerde kullanılamaması. sonuçta arzu ettiğin motor off road motoru ve o amaçla üretilmiş. yinelemekte fayda var trafiğe çıkmamak kaydıyla arzu ettiğin atv motosikleti rahatça ve zevkle kullanabilirsin.

gorkemuls
21 Haziran 2010, 16:01
15 yaşındaki küçük motor tutkunu kardeşim. atv motorları çok dengesiz olur, ve herkes kullanamaz. ve 2 tekerlekli motordan daha dengesizdir. virajlarda takla atmaya müsaittir. Sana tavsiyem 2 tekerden yana :wiinkk:

Omicron
21 Haziran 2010, 16:08
15 yaşındaki küçük motor tutkunu kardeşim. atv motorları çok dengesiz olur, ve herkes kullanamaz. ve 2 tekerlekli motordan daha dengesizdir. virajlarda takla atmaya müsaittir. Sana tavsiyem 2 tekerden yana :wiinkk:

gorkemuls arkadaşım zaten bu arkadaş yasal olarak trafikte gidemez çünkü ehliyet yaşını doldurmamış. onun için dağ, tepe, çayır, çimen, orman, sahil vs araç trafiğinin olmadığı yerlerde yavaş seyirde eğlenmek maksadıyla kullanmak istemekte (yanlış anlamadıysam). onun için bu seçtiği atv motorsiklet de isteklerini karşılayabilecek durumda sanırım.