PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : metehan a ithaf'en

holow
21 Haziran 2010, 12:39
sayın arkadaşlar bıldıgınız uzere metehan nıcklı kullanıcı 6 ay banlandı.
gecmıs olsun dıleklerımı sunar,bana gore cok basıt olan nedenden dolayı forumdan uzaklaştırılmasını üzüntüyle karşıladıgımı belırtmek ıstıyorum.
mod arkadaşların bu gıbı durumlarda yaptırım uygulamadan once daha musamahalı davranacaklarını umuyorum.saygılarımla...
(bana baya sarmıstı ama bu durum başka)

vlad1462
21 Haziran 2010, 12:43
6 ay metehan a dokunmaz. bünyesi alışık onun. :) aslında metehan a kendi kendini banlama yetkisi verilse fena olmaz. ikide birde yöneticileri uğraştırmasa. hem kendine torpilde geçebilir:)

newceri
21 Haziran 2010, 12:48
Şimdiden özledik paylaşımlarını.:pr:
Banlanmak çözüm olmuyor ona.:pr: Acaba 3-5 kişi toplanıp iyi bir sopa atsak çözüm olurmu.:mrgreen:

zenon
21 Haziran 2010, 12:49
valla sabebini bilmiyorum herhalde gecerli bir sebepleri vardır ama Hırsızlık darp falan file 3 ay yatıyor cıkıyor 6 ay çok değil mi? Yada 3 ay yatmak az değil mi?

necatik35
21 Haziran 2010, 12:49
Metehannnnnnn ne yaptın yinede 6 ay banladın bakim.Banlanma sebebini bilen varsa yazsın lütfen.
6 ayda çok bir ceza ama üffff.
Müebbet veya idam cezaları ne zaman başlayacak acaba forumda?merakla bekliyorum:P

Sinan Aksu
21 Haziran 2010, 12:51
Olayı bilmediğim için yorum yapmayacağim.
Ama bireysel başlıklar açmak yasak diye biliyorum :silent:

http://www.motosiklet.net/forum/mt-hakkinda-elestiriler-sorular-oneriler-duyurular/75188-guncellenen-forum-kurallari-ve-yeni-ceza-sistemi.html

Kişiye özel başlık açmak :
Ceza puanı : 5
Uzaklaştırma süresi : 2 AY

Şeklinde bi madde okumuştum :silent:

Omicron
21 Haziran 2010, 12:56
şimdi bu başlığa yorum yazanları da 6 ay banlarlarmış. :)

Gökhan
21 Haziran 2010, 13:04
Kişiye özel başlık açmak yasaktır.