PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uzucu Bir Haber :(:(

Sayfa : [1] 2

canicellat
18 Haziran 2010, 15:11
Saat 1:30 siralarinda kadikoy - bostanci istikametinde kozyatagi koprusune yakin bir yerde gozumle sahit oldugum motorcu arkadasimiz kaza yapti. Sol seritten BMW marka enduro tipli motorcu arkadasimizi Peugeot 206 marka otomobil sikistirarak kafasini sol seritteki beton taslara vurarak olay yerinde hayatini kaybetti :pale::pale::pr::pr::pr::pale: Allah'tan ailesine sabir versin... Allah yardimcilari olsun..:pale::pale:

baBAha
18 Haziran 2010, 15:14
:S:S 206 cının plakasını alan oldu mu:silent: sen şahitsin bu olaya ifade vermeyi düşündün mü hiç? adamı öldürdüğü yanına kalmaz inşallah :S:S

Allah rahmet eylesin..

Cixmypower
18 Haziran 2010, 15:15
Zengin P*cleri alıyolar 18 yasında arabaları ınsanların hayatını tehlıkeye atıyolar allah ailesine sabır versin allah rahmet eğlesin :pale:

yeschim
18 Haziran 2010, 15:16
Yeter artık yaaa.. Allah kahretsin. Resmen kurbanlık koyunlar gibiyiz, sıra ne zaman bize gelecek bakalım. Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin.

Sinan Er
18 Haziran 2010, 15:17
Galiba sol şeritteki boşluktan yolalıyordu motorcu. Bende ordan gıdıp gelıyorum :pr: ve daha once de bana baska biyerde p.206 çarpıp kaçmıştı.

Allah rahmet eylesın Allah aılesıne sabır versın inşallah

Sinan Aksu
18 Haziran 2010, 15:19
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Bakalım sıra bize ne zaman gelicek?
Sen olaya şahitsin, git ifade ver bence

canicellat
18 Haziran 2010, 15:22
:S:S 206 cının plakasını alan oldu mu:silent: sen şahitsin bu olaya ifade vermeyi düşündün mü hiç? adamı öldürdüğü yanına kalmaz inşallah :S:S

Allah rahmet eylesin..

Yok o kalabalikta ben almadim ama bir cok motorcu arkadasimiz durdu belki onlar almis olabilirler siteye uye olan varsa eger... olay yerinde olanlari soyledim ama gitmedim...Insallah Kalmazz:pale::pale:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:19 ----------

Galiba sol şeritteki boşluktan yolalıyordu motorcu. Bende ordan gıdıp gelıyorum :pr: ve daha once de bana baska biyerde p.206 çarpıp kaçmıştı.

Allah rahmet eylesın Allah aılesıne sabır versın inşallah

Ewt sol seritteki bosluktan yol aliyordu ve otomobil sikistirarak beton taslara vurdu :pale::pale:

bguclu
18 Haziran 2010, 15:22
son zamanlarda hemen hemen hergün böler bi başlık açılır oldu allah rahmet eylesin demekten başka bişey kalmıyo sanki ama bunu böle seyrettiğimiz sürece sıranın bize gelmesi an meselesi.

KurtÇobanı
18 Haziran 2010, 15:43
Zengin P*cleri alıyolar 18 yasında arabaları ınsanların hayatını tehlıkeye atıyolar allah ailesine sabır versin allah rahmet eğlesin :pale:

bunun zenginlikle pek alaksı yok arkadaşım ayrıca her olaydan sonra zengin insanlara karşı olan bu önyargıyı anlamıyorum 206 almak için zengin olmakda gerekmiyor ölen kişiye amelince rahmet ailesine sabır diliyorum

Deryali
18 Haziran 2010, 15:47
:( :( :( Her gün kullandığım yol ve bende mecburen soldan gidiyorum. Ancak en sola geçtiğimde mutlaka hızımı minimuma düşürüyorum ( 30-50 arası ) Eğer bu hızda giderken araba sıkıştırırsa frene basma ve durma şansımız var ancak hızlı girdiğimizde....

çok çok üzüldüm :( Ölüm bu kadar kolay olmamalı. Allah rahmet eylesin off offf

Ofelya
18 Haziran 2010, 15:51
feci bi kaza olmuş, çok üzüldm, allah rahmet eylesin :pale:

holow
18 Haziran 2010, 15:54
Allah c.c rahmet eylesın

Baltassar
18 Haziran 2010, 15:55
Canicellat
Boşverin Başkalarını Lütfen Konu İle İlgili Resmi Makamlara Gerekli İfadenizi Verin.Sizde Bir Motosikletçi Olarak Üzerinize Düşeni Yapın. Allah Korusun Her Dakika Bizimde Başımıza Böyle Birşey Gelebilir. Duyarlı Olmak Gerekir Diye Düşünüyorum.
Yazılanlar Doğrudur Biz Koyun Oldukça Sıra Ne Zaman Bize Gelecek Diye Beklemekten Başka Birşey Yapamıyoruz.
Allah Rahmet Eylesin. Ailesine Sabır Diliyorum

oguzhan6161
18 Haziran 2010, 15:56

+1 :cat: :rendeer:

tekintekin
18 Haziran 2010, 15:57
Hayatını kaybeden kardeşimize Allahtan rahmet geride bıraktığı ailesine ve sevenlarine de Allahtan sabırlar dilerim.

fat280
18 Haziran 2010, 16:03
Allah rahmet eylesin arkasındaki ailesinede sabır versin

erginturhan
18 Haziran 2010, 16:10
Allah rahmet eylesin...
Aynı yolda aynı boşluğu ben de kullanıyorum... Ancak bazı şeylere dikkat etmeliyiz... Trafik hızlı akarken o boşluğa girmek oldukça tehlikeli. Trafik yavaşladığında ise bir başka arkadaşımızın da belirttiği gibi hızımızı araçlara yakın bir seviyeye getirip o boşluğa girebiliriz ama farlarımız açık ve her türlü tehlikeye hazır bir şekilde ilerlemeliyiz. Bu arada araçların arasından bir anda önümüze çıkması muhtemel çiçek satanlara da dikkat etmeliyiz. Ayrıca arkamızdan neredeyse kıçımıza yapışmış şekilde gelen bazı densiz motorcu arkadaşlara da ilk fırsatta yol verip onları kendi riskleriyle başbaşa bırakmalıyız...

c3nk
18 Haziran 2010, 16:17
Zengin P*cleri alıyolar 18 yasında arabaları ınsanların hayatını tehlıkeye atıyolar allah ailesine sabır versin allah rahmet eğlesin :pale:..........

+1 :cat:

Özer
18 Haziran 2010, 16:18
Allah rahmet eylesin, tüm sevenlerine sabırlar dilerim.
Yine elden allah rahmet eylesin demekten öteye gidemiyoruz maalesef.
Görgü tanıkları en ufak bir bilgi varsa bunu yatkililere iletmeli, iletmeli ki bu cani sürücüler ayıklansın.

y.infernal
18 Haziran 2010, 16:19
Allah rahmet eylesin :pale:

Ölen kişi kask takmışmıydı ? Yoksa başka bir darbeye mi maruz kaldı :silent:

Arkadaşı öldüren, cinayet işleyen lanet olası piçin allah belasını versin .

Orada ki motorcular o aracı neden takip edip plakayı almadınız ? Dayak atıp polise teslim edecektiniz ::angry2::

Özer
18 Haziran 2010, 16:21
:( :( :( Her gün kullandığım yol ve bende mecburen soldan gidiyorum. Ancak en sola geçtiğimde mutlaka hızımı minimuma düşürüyorum ( 30-50 arası ) Eğer bu hızda giderken araba sıkıştırırsa frene basma ve durma şansımız var ancak hızlı girdiğimizde....

çok çok üzüldüm :( Ölüm bu kadar kolay olmamalı. Allah rahmet eylesin off offf

Anlaşılan bu yol (kesim) son derece tehlikeli. Peki vali ve diğer mülki amirlere her hangi bir dilekçe vererek konuya dikkat çekilemez mi?

erginturhan
18 Haziran 2010, 16:25
Anlaşılan bu yol (kesim) son derece tehlikeli. Peki vali ve diğer mülki amirlere her hangi bir dilekçe vererek konuya dikkat çekilemez mi?

Herhangi bir faydası olmaz, o bölgedeki o bölüme (şerit ile beton bariyer arasındaki bölüm) girmek zaten yasak, dolayısıyla orada iken yapacağınız bir kazada zaten kusur sizde olur.

buralpdi
18 Haziran 2010, 16:25
Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin

canicellat
18 Haziran 2010, 16:26

Orada ki motorcular o aracı neden takip edip plakayı almadınız ? Dayak atıp polise teslim edecektiniz ::angry2::

Kaza yapan kiside kask vardi... sirt ustu yere dusmustu ve boynunun arkasindan kan geliyordu kaski cikarttiklarinda yuzu tamamen kan icindeydi :pale::pale:

motocycleboyreigns
18 Haziran 2010, 16:27
Aynı yolda aynı saatlerde bir f 800 gs motosiklet ile yanyana gidiyorduk.Acaba o mudur..
Allah yakınlarına sabır versin.

canicellat
18 Haziran 2010, 16:28

Kaza yapan kiside kask vardi... sirt ustu yere dusmustu ve boynunun arkasindan kan geliyordu kaski cikarttiklarinda yuzu tamamen kan icindeydi :pale::pale:

Arac kacmadi ki takip edelim ama aractan iki kisi indi biri bayan digeri erkekti tam emin degilim fakat surucusu bayan olabilir :pr::pr:

CaBRioLeT
18 Haziran 2010, 16:31
Allah rahmet eylesin.......................

canicellat
18 Haziran 2010, 16:32
Aynı yolda aynı saatlerde bir f 800 gs motosiklet ile yanyana gidiyorduk.Acaba o mudur..
Allah yakınlarına sabır versin.

Yok F 800 degil 1200 motordu. Orta yasli bir adamdi.

dreamdark
18 Haziran 2010, 18:53
Allah rahmet eylesin..
Kışın tek tük kaza haberi duyarken, Nisan'dan itibaren sezonun açılmasıyla kaza haberleri gün geçtikçe artıyor her sene bu şekilde. Azami şekilde dikkatli olmaktan başka birşey gelmiyor elimizden maalesef. Ben de o yolu kullanıyorum genelde E5 tıkalı olduğunda ama, her an arabaları kontrol ve ikaz ederek, anında durabilecek süratte ve temkinli olarak.

korkut 250
18 Haziran 2010, 19:04
ALLAH cc Rahmet eylesin Ailesine sabırlar versin.

enderkaptan
18 Haziran 2010, 19:07
Kızına sürpriz yapacaktı

Ömer ERDEM/İSTANBUL, (DHA) 18 Haziran 2010

ÖZEL bir şirkette çalışan motosiklet tutkunu Ahmet Tanju Yüksel, kızının karne törenine yetişmek isterken Kozyatağı D-100 Karayolu’nda bir araca arkadan çarparak düştü. Kazanın hemen ardından trafikteki diğer araçların üzerinden geçtiği Yüksel, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/15068822.asp?gid=373

Sanırım bu haberdeki kaza. Allah rahmet eylesin. Kazada kusuru olan araba sürücüsü falan varsa tanık olan arkadaşlar mutlaka adli makamlara bildirsin.

takendy
18 Haziran 2010, 19:11
allah rahmet eylesin...

yine konu haber olunca sapmış , konuyu açan arkadaşın ilettikleri değişmiş , araç alfa romeo olmuş ve rahmetli arkadan çarpmış konuma düşmüş gören bilenlerin ifade verip konuyu çözüme kavuşturmaları gerekir...

rasta07
18 Haziran 2010, 19:13
Hürriyette gördüm haberi , çok üzücü , allah rahmet eylesin , suçlu varsa cezasını çeker umarım ....

Burak_34
18 Haziran 2010, 19:14
Allah rahmet eylesin çok üzücü bir durum, motosiklet tutkunu dostlarımızın bu şekilde hayatını kaybettiklerini öğrendiğimde kahroluyorum.. Allah ailesine sabır versin..

canicellat
18 Haziran 2010, 19:50
allah rahmet eylesin...

yine konu haber olunca sapmış , konuyu açan arkadaşın ilettikleri değişmiş , araç alfa romeo olmuş ve rahmetli arkadan çarpmış konuma düşmüş gören bilenlerin ifade verip konuyu çözüme kavuşturmaları gerekir...

ewt haberciler yapmış yapıcagını alfa romeo yolun ortasında arıza yapmıs ve kaputu açmış tamirci bekliyordu...

takarya
18 Haziran 2010, 20:55
haberde başka bir araç sıkıştırdı demiyor.
hakimiyetini kaybetti önündeki araca wurdu diyor.
kazayı net görenler war ise allah rızası için ifade wersinler.( adam ölmüş kendisini koruyamıycak sonucta.)
gerçekten biri sıkıştırdıysa cezasını çeksin.
başka bir gün bizimde başımıza gelir.

Kaza saat 13.00 sıralarında D-100 Karayolu Kozyatağı mevkiinde meydana geldi. Pharma Vision Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Mali İşler biriminde kontrol şefi olduğu belirtilen 46 yaşındaki Ahmet Tanju Yüksel, kendisine ait 34 FF 6521 plakalı BMW marka motosikleti ile kızı Ekin’in karne törenine yetişmek için yola çıktı. Görgü şahitlerinin ifadesine göre D-100 karayolu Kozyatağı mevkiinde bir aracı geçmek isteyen Ahmet Tanju Yüksel, hakimiyetini kaybederek Alfa Romeo marka bir otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile aracından düşen Yüksel’in kask takılı başının üzerinden iki araç daha geçti. Son olarak Veysel Doğan’ın kullandığı 34 TDY 99 plakalı ticari taksinin çarptığı Yüksel, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Fatih Sultan Mehmet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Ofelya
18 Haziran 2010, 21:06
fotoğraflar çok kötü, kötü oldum ya şimdi :pale:
kızına karne sürprizi yapacakmış, peki şimdi ne olacak o kıza, en kara günü olacak....

enginer6
18 Haziran 2010, 21:08
http://haber.mynet.com/detay/yasam/karne-alan-kizina-surpriz-yapacakti/517412

Söylenebilecek hçbir şey yok. Allah rahmet eylesin

hombre
18 Haziran 2010, 21:14
Rahmetli Tanju benim çok yakın ailece tanıdığım bir kişidir, ben de biraz önce öğrendim çok üzgünüm. Kendisi tecrübeli bir motorcudur.
Benim olaya şahit olan arkadaşlardan ricam bu konudaki bilgileri verme konusunda yardımcı olmalarıdır. Bana özelden iletişim bilgilerini atmalarını rica ediyorum. Tanjunun kardeşi avukattır ve muhtemelen olayın takipçisi olacaktır.
Allah rahmet eylesin..

Ramazan Can
18 Haziran 2010, 21:16
allah rahmet eylesin...................

mogli
18 Haziran 2010, 21:30
Kızına sürpriz yapacaktı

ÖZEL bir şirkette çalışan motosiklet tutkunu Ahmet Tanju Yüksel, kızının karne törenine yetişmek isterken Kozyatağı D-100 Karayolu’nda bir araca arkadan çarparak düştü. Kazanın hemen ardından trafikteki diğer araçların üzerinden geçtiği Yüksel, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Sanırım bu haberdeki kaza. Allah rahmet eylesin. Kazada kusuru olan araba sürücüsü falan varsa tanık olan arkadaşlar mutlaka adli makamlara bildirsin.

haberde başka bir araç sıkıştırdı demiyor.
hakimiyetini kaybetti önündeki araca wurdu diyor.
kazayı net görenler war ise allah rızası için ifade wersinler.( adam ölmüş kendisini koruyamıycak sonucta.)
gerçekten biri sıkıştırdıysa cezasını çeksin.
başka bir gün bizimde başımıza gelir.

Kaza saat 13.00 sıralarında D-100 Karayolu Kozyatağı mevkiinde meydana geldi. Pharma Vision Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Mali İşler biriminde kontrol şefi olduğu belirtilen 46 yaşındaki Ahmet Tanju Yüksel, kendisine ait 34 FF 6521 plakalı BMW marka motosikleti ile kızı Ekin’in karne törenine yetişmek için yola çıktı. Görgü şahitlerinin ifadesine göre D-100 karayolu Kozyatağı mevkiinde bir aracı geçmek isteyen Ahmet Tanju Yüksel, hakimiyetini kaybederek Alfa Romeo marka bir otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile aracından düşen Yüksel’in kask takılı başının üzerinden iki araç daha geçti. Son olarak Veysel Doğan’ın kullandığı 34 TDY 99 plakalı ticari taksinin çarptığı Yüksel, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Fatih Sultan Mehmet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Rahmetli Tanju benim çok yakın ailece tanıdığım bir kişidir, ben de biraz önce öğrendim çok üzgünüm. Kendisi tecrübeli bir motorcudur.
Benim olaya şahit olan arkadaşlardan ricam bu konudaki bilgileri verme konusunda yardımcı olmalarıdır. Bana özelden iletişim bilgilerini atmalarını rica ediyorum. Tanjunun kardeşi avukattır ve muhtemelen olayın takipçisi olacaktır.
Allah rahmet eylesin..

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

:pale: Allah rahmet eğlesin :pale:

LÜTFEN GİDİP İFADE VERİN.

Bu herşeyden önce bir insanlık gereğidir.

mezit
18 Haziran 2010, 21:38
yazık çok yazıkk sözün bittiği yer:pale:

draggy
18 Haziran 2010, 21:45
Kaza yapılan yer Kadıköy Bostancı arası gidenlerin trafik sıkışıksa girecekleri yarım metre genişliğinde bir alan ve arabalar çok sık burun sokabiliyorlar bu bölgeye, Bende kullanıyorum ama çok yavaş şekilde, arkamdan hızlı gelen diğer motorcu arkadaşlara uymamak lazım, biri kafa çıkarsa hıznız 50 olsa bile direk bariyerle araba arası tostsunuz...

Allah rahmet eylesin, söylenecek söz yok...

Birde arkadaşlar kaza haberleri elbette olmalı, kaçan bir kişi varsa, görgü tanığı isteniyorsa yazılmalı.. Ama her haberi taşımayalım artık, sevdiklerimizde okuyor bu forumları...

kubilay_981
18 Haziran 2010, 22:14
Çok yazık ya.allah rahmet eylesin,ailesine sabırlar versin:salut:

DNGe
18 Haziran 2010, 22:24
Allah rahmet eylesin.
yeter ! yeter ! yeter artık !!!!! insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.::rantinp:

denizcimuzaffer
18 Haziran 2010, 22:39
Arkadaşlar:salut:
Kardeşimizin mekanı cennet, kalanlarının başı sağolsun:salut::rendeer:

Bu yol ve istikamet benim hemen hemen her gün kullandığım güzergahtır. Verilmiş bilgiler ve şahit olan kardeşimizin ifadesi bana kazanın nasıl olduğunu, biz motorc:rendeer:ular olarak neye dikkat etmemiz gerektiğini çok net gösteriyor.

Bu yolda sabah trafiğinde, sol şeridin solunda bulunan boşluk, neredeyse tüm sürücüler tarafından bizim kaçış noktamız olarak kabul edilmiş durumdadır. Burada seyreden motora hemen hemen herkes yol açmakta:rendeer: Neredeyse bizler araçların plakalarına bakarak bu ara yoldan-boşluktan gazlar, 30-70 km hız ile gideriz ve sorun olmaz.:rendeer: Sorun olabilecek yabancı araçlar, ki plakaları genelde yabancıdır, düdük çalarız, şaşırırlar, ama yol açarlar. Bu arada olası kazalar, allah vermesin de ölümcül olmaz.

Bu yolu en az 1000 kere kullanmış biri olarak şunu demeliyim ki,şahane bir alışkanlık olmuştur herkes için:rendeer:

bahsedilen kaza ile ilgili olarak, yüzlerce kez tecrübe ettiğm ve gördüğüm olaylara dayanark yorum yapacağım ki ders olsun bizlere.

saat 1.30 civarında bu yol 100 km süratten aşağı olmamak üzere akar! Motorcu rahmetli arkadaşımız,120 ve üzerisürat ile sol şeridin sol tarafında bulunan boşluktan yoluna devam etmek istemiştir. Akan trafikte, önüne doğru hamle yapan araç, paniğe, kazaya ve ölüme sebep vermiştir.:pale::pale:

Lütfen bu çeşit mesaj ve başlıkları irdelemeden, yok bmw, yok alfaromeo vs... sıkıştırdı da kardeşlerimizden biri gitti diye yorumlamayalım:silent:

Tamam biz trafik kanunundaki boşluklardan ve ya trafikte bizim ile işbirliği yapan sürücülerden yararlanaktayız ama.. Konuya dikkatle yaklaşalım. Ben motor ve araç sürücüsü olarak, eşime kaç kere şunu dediğimi bilirim:

Aha! motorcu olmasam, sağa bakmazdım ve bu çocuğu, en azından düşürürdüm!!!
Kazasız belasız sürüşler.

hombre
19 Haziran 2010, 11:38
Gazeteler olayı motorcunun araca çarpması şeklinde vermiş, ancak belirttiğim gibi Tanju kardeşim deneyimli idi. Olaya şahit olan arkadaşımız da bir pejo nun sıkıştırması olarak anlatıyor. Olayın sorumluluğu motorcuya yüklenip olay kapatılmak mı isteniyor acaba? Olay konusunda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

qsTah
19 Haziran 2010, 12:03

Genelleme yapma ! Hiç bir zaman !
Ben 18 yaşında araba aldım ama en az senin kadar dikkatli ve senden daha saygılı ve ön yargılı değilim !
Bende diyebilirim 5 para etmez garip, varoş p*cleri, 2 kurşluk motor alıyorlar çarpıp öldürüyorsun, polis tarafından adam yerine konuluyor diye ! :farao:

GKN
19 Haziran 2010, 12:11
Dün kazayı bende gördüm, pejoyu ve bmw motor u gördüm ama acil işim olduğu için duramadım. Kameralar ve kalabalıktan birilerinin öldüğünü anladım..
Allah rahmet eylesin..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 ----------

Kızına sürpriz yapacaktı

Eyvah eyvah, aralıkta e5 te yaptığım kazada en çok bundan korkmuştum..
Allah korusun, çok üzücü..

kayar2
19 Haziran 2010, 12:15
allah rahmet eylesin aman dikkat edelim acele etmeyeip sakin olalım