PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kastino QM 50

QM50
13 Haziran 2010, 21:00
Merhaba arkadaşlar forumu bayadır takip ediyordum fakat üye olmak bu güne nasip oldu Herkeze Selamlar bnm birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim

1) Motorda yağdeposu var fakat Benzinede yağ karıştırıyorum bu gereklimi yoksa yağ deposundaki yağ yeterlimi usta benzinede at sen dedi

2) Motorda 2-3 kez Karbüratörün Şamandırası takılı kalıyor ve benzin tahliyeden akıyor Sökmek zorunda kalıyorum bunun sebebi nedir acaba ?

Şimdilik sorular bukadar cevaplarsanız sevirnirim şimdiden teşekürler:rendeer:

mogli
13 Haziran 2010, 21:26
Benzine yağ karıştır demesinin sebebi işi garantiye bağlamak. Motor ömrü zaten kısa kafasına estimi kitliyor onlar. Arkadaşta var 2 tane. Çok tatlı motor ya. Tam çarşı pazar motoru. Güe güle kullan. Şamandıra olayı için de komple sök karbüratörü her yerini iyice temizle kontrol et eğrilik ya da ayarsızlık olmasın. Yine yapıyorsa değiştirmekten başka yol yok gibi.

QM50
13 Haziran 2010, 22:05
Sağolasın bn Motoru parçaladım bi Chopper yaptım öyle daha hoş ve dikkat çekici Motorkitleme olayı dedin gibi evet her yıl mutlaka bir motor değisio Neyseki parçası ucuz:queen: Şu şamndıra olayına gelince bu 3.söküşüm ama her söktüğümde düzeliyor bidahaki söküşümde iyice bi bakarım