PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen yardım!!

endagan
09 Haziran 2010, 23:36
Slm arkadaşlar motorumun elektrik devresi yanmış bana denilene göre ne kadar masraf çıkar ve ist anadolu yakasında götürebileceğim fiyat olarak uygun iyi bir servis warmı lütfen cewaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 ----------

yokmu kimse bu konuda bilgi paylaşan yokmu

huska
09 Haziran 2010, 23:38
arkadasım nasıl yardım edecez sana?nerde yasadıgın bellı değil,motorun markası ne? nasıl yandı?

KUVVETMİRA
09 Haziran 2010, 23:41
bu verilerle "motor devresi 80 millondur" gibi bir cevap beklemeyin.

cdcleaner
10 Haziran 2010, 01:28
Slm arkadaşlar motorumun elektrik devresi yanmış bana denilene göre ne kadar masraf çıkar ve ist anadolu yakasında götürebileceğim fiyat olarak uygun iyi bir servis warmı lütfen cewaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 ----------

yokmu kimse bu konuda bilgi paylaşan yokmu

Arkadaşım Elektrik devresi geniş bir kavram , kablolarmı ? Ateşlememi ? neresi yanmış ? Motorun Atmı ? Devemi ? yani ilk önce doğru tanımla gir. Sonra yardım iste , serzenişte bulunma .:farao:

mstf_gnc
10 Haziran 2010, 01:38
marka model bile yazılmamış ne bu bmw gs1200 mü çin malı scooter mı bide fiyat servis demişsin :P soruyu kınıyorum arkadaşlar

endagan
10 Haziran 2010, 17:48
pardon.bana sadece elektrik devreleri yandı dendi bu arada motor çelik tıger 150lik