PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : teker parlaklıgı nasıl oluo

serhat42
09 Haziran 2010, 09:24
arkadaslar forumda ır ark motorunun tekerler sım sıyah ve parlak bu nasıl oluo bılgınız varmı

otopsici
09 Haziran 2010, 09:29
arap sabunu sürüyosun

DOOM46
09 Haziran 2010, 09:29
tabi ki var bana sor sen:D şimdi bi oto markete gidiyorsun, oradan lastik ve konsol parlatmak için sıvı sabunlar var yanında süngeriyle beraber satılıyor ama fısfıs değil sıvı sabun baya yağlı birşey ya da arap sabunu da olur onlardan alıyorsun lastiğin yanaklarına sürüyorsun oluyor sana gapgara lastik ama sadece yanaklara sür yüze sürmeni tavsiye etmem motorun kıçının önüne geldiğini görürsün Allah korusun :mrgreen::cat:

ufuktan
09 Haziran 2010, 09:58
Türkçemizi katletme !!!!!

DOOM46
09 Haziran 2010, 10:00
Türkçemizi katletme !!!!!

bana mı dedin?:silent:

AdanaLy_
09 Haziran 2010, 10:07
oto aksesuarcılarda sharp satılıyor o çok güzel parlatıyor

mustanoglu
09 Haziran 2010, 10:43
ayakkabı boyasını bas parlamazsa gel yanıma

serhat42
10 Haziran 2010, 00:46
ayakkabı boyasını bas parlamazsa gel yanıma

sen öle mi yapıosun kardeş:):)

yigido_
10 Haziran 2010, 00:51
kola surerekte o sıyahlıgı elde edebılrıısnız :) bu dedıgım sadece coca cola da oluyor bulasık sungerı ıle surdukten sonra harbıden de sımsıyah yapıyor :mrgreen:

KBC
10 Haziran 2010, 00:55
bu söylediklerinizi sürünce tekerleğe , yağlı maddeler sonucta, daha cok toz tutmuyomu camurumsu olmuyo mu tekerlek ?

GakkosAtalay
10 Haziran 2010, 00:56
arkadaslar forumda ır ark motorunun tekerler sım sıyah ve parlak bu nasıl oluo bılgınız varmı

Evet Ufuk Katılıyorum sana. Konuyu Açan Şahıs Resmen Türkçemizi Katletmiş ::yanliss:::yanliss:::yanliss:::yanliss:::

Ömercik
10 Haziran 2010, 01:15
Arkadaşlar motosiklet lastikleri otomobil lastikleri gibi düz durmayıp yan yattıkları için lastiğe sabun, lastik parlatıcı gibi şeylerin sürülmemesi gerektiği kanaatindeyim.:wiinkk: Onun yerine motosikleti yıkarken lastik ve yanakların üzerinden süngerle geçilince lastikler zaten yeterince temiz oluyor ve kendini gösteriyor.

oguzhan6161
10 Haziran 2010, 01:16
arap sabunu sürüyosun

+1 :cat: :rendeer:

koray gfb
10 Haziran 2010, 01:27
arap sabunu veya yalı sıvılar sürerken dikkat etmen gereken nokta yanaklarını fazla kacırırsan viraja girdiğinde kayman muhtemel cok dikkat etmen gerekir :)

serhatarman
10 Haziran 2010, 01:32
Arkadaşlar motosiklet lastikleri otomobil lastikleri gibi düz durmayıp yan yattıkları için lastiğe sabun, lastik parlatıcı gibi şeylerin sürülmemesi gerektiği kanaatindeyim.:wiinkk: Onun yerine motosikleti yıkarken lastik ve yanakların üzerinden süngerle geçilince lastikler zaten yeterince temiz oluyor ve kendini gösteriyor.

katılıyorum.saglıksız gibi geldi.dengeyi etkilemesı muhtemel

cdcleaner
10 Haziran 2010, 01:33
Arkadaşlar lastiğe sürülen maddeler ömrünü kısaltır, ve tehlike yaratır. Tavsiye etmem.

ramdem
10 Haziran 2010, 01:54
slm arkadaslar size babanın oğluna vermeyecegı bır bılgı verıyım lastıklerınızı kola ile silerseniz butun ılaclardan daha ıyı parlattığını goreceksınız

motorhocası
10 Haziran 2010, 01:54
Gazyağı sürüyorum hem temizliyor,besliyor hem parlatıyor.Lastk parlatmak için özel maddeler de var ama pahalı oto yıkamacılar gibi bidonla almak lazım gereksiz. Arap sabununu merak ettim şimdi.

KBC
10 Haziran 2010, 02:32
slm arkadaslar size babanın oğluna vermeyecegı bır bılgı verıyım lastıklerınızı kola ile silerseniz butun ılaclardan daha ıyı parlattığını goreceksınız

gec kaldın senden önce öneren oldu ;)

alperiz
10 Haziran 2010, 03:17
o tür kayganlaştırıcıları lastiğe sürüyorsun, sonra sert bi virajda asfaltı öpüyorsun (allah korusun)... :)