PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : apache için top case yardım!!

pitoresk35
06 Haziran 2010, 00:54
arkadaşlar motosikletime top case almayı düşünüyorum ama kaç litre almalıyım bilmiyorum benim isteğim içine bir adet kask ve bir miktarda eşya koyabileceğim bir boyuta sahip olması bunu kaç litrelik bir çanta karşılar yardımcı olursanız memnun olurum:silent::silent::silent:

ferhatdm
06 Haziran 2010, 00:58
sanırım benımkı 32 lik kappa bence yeterli sadece bir kask montunu koyamazsın daha buyuk koyma ruzgar alır cok

motorhocası
06 Haziran 2010, 00:58
Çene açılır bir kaskın varsa Shad 33 kaskı anca alıyor, daha büyük birşey seçmek gerekli.

pitoresk35
06 Haziran 2010, 01:03
büyük lalmayı düşünüyorum ama ferhatdm nin solediği gibi rüzgar alma sorunu beni rahatsız ediyor çok etkilenirmiyim bilmiyorum. rüzgarı en az yiyip en çok nekadar eşya taşıyabilirim onu öğrenmem gerek bunun için bu motora en ideal litre nedir acep?

ferhatdm
06 Haziran 2010, 01:09
büyük lalmayı düşünüyorum ama ferhatdm nin solediği gibi rüzgar alma sorunu beni rahatsız ediyor çok etkilenirmiyim bilmiyorum. rüzgarı en az yiyip en çok nekadar eşya taşıyabilirim onu öğrenmem gerek bunun için bu motora en ideal litre nedir acep?

en ıdealı benım yazdıgım ruzgarlarda cok savruluyo motor eger daha buyuk koyarsan daha rahatsız eder ve bıcımsız olur ama esya tasıyıcam dersen hız yapmıcam karar senın kappa onerırım saglam ben dusurdum motoru yumsak plastık esnek

pitoresk35
06 Haziran 2010, 01:12
en ıdealı benım yazdıgım ruzgarlarda cok savruluyo motor eger daha buyuk koyarsan daha rahatsız eder ve bıcımsız olur ama esya tasıyıcam dersen hız yapmıcam karar senın kappa onerırım saglam ben dusurdum motoru yumsak plastık esnek

senin motorda var mı? eğer varsa senden bi foto rica etsem? eğer zahmet olmassa çok sevinirim.:rendeer:

ferhatdm
06 Haziran 2010, 01:22
senin motorda var mı? eğer varsa senden bi foto rica etsem? eğer zahmet olmassa çok sevinirim.:rendeer:

dostum msnden yollayım sana ekle ferhat-dm@hotmail.com

csem66
06 Haziran 2010, 01:23
Benim tavsiyem 45 lik SHAD kask rahat oluyor sıcak havalarda moutu da koyabiliyorum. montu koymayacaksam çarşıdan pazardan aldığım ihtiyaçlarımı rahatlıkla koyabiliyorum tavsiye ederim

pitoresk35
06 Haziran 2010, 20:18
şunların motosiklet üzerinde fotolarıda olsa tam süper olurdu:( ferhat kardeş seni ekledim ben mail de atabilirsin.

BLACK_ICE
06 Haziran 2010, 20:33
yan çanta al 2 tarafa daha mantıklı diye düşünüyorum

mücahit_89
06 Haziran 2010, 20:47
cbf 150'de 46 litre kappa çanta kullanıyorum ve herhangi bi kötü yanını görmedim tek kişi 120 km iki kişi 110 kmlerde seyehat edebiliyorum..bence küçük çanta çok kullanışsız 33 litre çanta sadece 1 kask alıyor başkada bişey almıyor...

muratcan7
06 Haziran 2010, 21:52
30 litre kappa çantam var . Kask ile ıvır zıvır bezler eldivenler sığıyor. Amacına göre almalısın.

ınnowa
07 Haziran 2010, 10:31
40 lt lik yakışır küçük alma.:cat:bendeki 45 lik.

pitoresk35
07 Haziran 2010, 21:28
46 litre kappa aklıma yattı gibi ama motorun üzerinde görmem lazım nasıl duruyo sırıtmasın bide. ptt de çalışıyordum ve kullandığım motorda kappa çanta vardı büyüklük oldukça iyiydi ama o kaç litreydi bilmiyorum çantada da yazmıyodu artık tek çare gidip malzemecide görmek.