PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım Lazım bir Zahmet,teşekkürler şimdiden.

MrSharp
14 Mayıs 2010, 18:01
Arkadaşlar Merhabalar. TVS Apache Marka Motorum Var. Ancak bir Sonumu var Ve Kafamı Çok kurcalıyor. 1.si Motor Blogunun Altından Siyah bir Yag akıyor. Daha önce Araba Vurmuştu yandan. Ozaman dan beri Akıyor. Ancak Sadece Ayaklıktan Damlıyor.
2.si ise Depom'u Yedekten normal'e Alıyorum. Çeyrek depo benzin görünüyor. en fazla 10 KM gittikten Sonra 0 iniyor Ve Motor Tekliyor. Stop! ediyor.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

ozturkkaan
14 Mayıs 2010, 18:50
Arkadaşlar Merhabalar. TVS Apache Marka Motorum Var. Ancak bir Sonumu var Ve Kafamı Çok kurcalıyor. 1.si Motor Blogunun Altından Siyah bir Yag akıyor. Daha önce Araba Vurmuştu yandan. Ozaman dan beri Akıyor. Ancak Sadece Ayaklıktan Damlıyor.
2.si ise Depom'u Yedekten normal'e Alıyorum. Çeyrek depo benzin görünüyor. en fazla 10 KM gittikten Sonra 0 iniyor Ve Motor Tekliyor. Stop! ediyor.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Araba çarptıysa kesin bir yerinden birşeyler oynamışki yağ akıyor sen en iyisi bir servise götür.

Depo göstergesi tuvalet sifonu gibi su azalınca tıpayı deliğemi tıkıyorki :queen:

MrSharp
14 Mayıs 2010, 19:50
=)) Vallahi hiç bilmiyorum da Benzin resmen Akıyor gibi. Teşekkür ederim Bilgi için.

yakamoz043
14 Mayıs 2010, 21:00
motorun benzın deposunun muslugunu sök ve bak bakalım uzerınde bı tane kısa 4,5 cm hortum olması lazım yada aynı uzunlukta süzgeç olması lazım bunlar yerınde cıkmıs olabılır!

MrSharp
14 Mayıs 2010, 21:32
Tamam bakıcam kardeşim Saol.