PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dragstar 650 rediktör

pre_lude
13 Mayıs 2010, 19:33
merhaba arkadaslar xvs 650me rediktör almam gerekli bir kac servisi aradım ellerinde yok getiremem diyen bile oldu, getirecegini söyleyen servislerde 40gün süre verdi yokmu başka bir yolu yardımcı olursanız sevinirim..

greyhorse
13 Mayıs 2010, 20:39
internetten alabilirsin.hemde makul fıyata bulabılmen mumkun
ebay bu iste bası cekiyor

Slayerrr
13 Mayıs 2010, 23:21
Ebay'de 15-20 dolara ikinci el olarak bi kaç tane var. En yavaş kargoyla bile istesen bir ayı bulmaz gelmesi. Yalnız ebay de ararsan dragstar olarak değil de xvs650 olarak ara.

mete_han
13 Mayıs 2010, 23:25
merhaba arkadaslar xvs 650me rediktör almam gerekli bir kac servisi aradım ellerinde yok getiremem diyen bile oldu, getirecegini söyleyen servislerde 40gün süre verdi yokmu başka bir yolu yardımcı olursanız sevinirim..

Tarih tekerrürmü ediyor yine yoksa...:P

bakarız kanka her türlüüü... :P

pre_lude
14 Mayıs 2010, 03:17
ab sorma kıl oldum :D
80 lira fiyat verdiler bana rediktör bi iki parca daha demir somun fln bişilerde icinde ama gelmesi ölüm ya 40 gün
e bide km saati calısmadan cok devir cevirmio makina arıza ışıgı yakıo istedigim gibide hızlanamıorm kıl etti beni artık bakıcaz bi hal caresine aklınızda olursa evinirim ebayada bi bakyım tavsiye edermisiniz ebay?

mete_han
14 Mayıs 2010, 04:18
hacı ben buradan hemen yoklama çekiyorum...bi tel at özelden...

draggy
14 Mayıs 2010, 12:22
BOATS.NET ten bakabilirsin.

greyhorse
15 Mayıs 2010, 22:52
ab sorma kıl oldum :D
80 lira fiyat verdiler bana rediktör bi iki parca daha demir somun fln bişilerde icinde ama gelmesi ölüm ya 40 gün
e bide km saati calısmadan cok devir cevirmio makina arıza ışıgı yakıo istedigim gibide hızlanamıorm kıl etti beni artık bakıcaz bi hal caresine aklınızda olursa evinirim ebayada bi bakyım tavsiye edermisiniz ebay?

ben bircok parca teminini ebay araclıgıyla saglıyorum 3\1 fiyatına mâl oluyor
amerikadan alacagınız japon parcaları pahalı olabılıyor.uzak dogulu satıcılardan bulabılırsenız daha makul fıyatlarda bulabılırsın

pre_lude
16 Mayıs 2010, 02:52
peki bu ebaydan aldıklarımız nekadr zamande geliyor? ve güvenilirmi misal 100 lira parca aldım bana kaca gelcek toplam kargosu vs?
yarın istanbula geliyorum zaten hafta içi bi servise ugrayıp sipariş vericem sanırım bakalım..

Osbourne
16 Mayıs 2010, 03:11
peki bu ebaydan aldıklarımız nekadr zamande geliyor? ve güvenilirmi misal 100 lira parca aldım bana kaca gelcek toplam kargosu vs?
yarın istanbula geliyorum zaten hafta içi bi servise ugrayıp sipariş vericem sanırım bakalım..

Kargonun standardı yok..Satılan ürünlerin sayfalarında kargolama bedelleri yazıyor..Oradan bakmak gerek..

E-bay sıfır ürün satan bir şirket olmadığı, sahibinden.com gibi bir platform olduğu için kaç günde gelir vs. sorular satıcılara bağlıdır. Oyüzden 100 liralık ürün aldım nedir ne değildir muhabbeti alakasız..

pre_lude
20 Ağustos 2010, 18:58
BOATS.NET ten bakabilirsin.

saolasın cok teşekkür ettim incelersen bişeler cıkıyo :)