PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modifiyeeee

ktogral
12 Mayıs 2010, 18:21
S.A arkadaşlar önceden söylimde ben yok sat para harcama demeyin alan yok motoru benim motorum keeway hurricane 50cclik 2 zamanlı bir motor 30-40km hız arasında gidip geliyor ama ben bundan sıkıldım bu motora 70cclik silindir piston taksam sorun olurmu başaka parçaları değiştirmem gerekiyormu bir arkadaş baotian 50cclik motora 90 cclik silindir piston taktı ve on numara yokusları cıkamıyorum performans istiyorum parçaları nerden bulabilirim veuya elinde parça olan arkadaşar yardımcı olabilirmi.ktogral@windowslive.com

serkanADH13
13 Mayıs 2010, 01:07
parcalarını nereden bulurum'dan önce,
nerede yaşadığın hakkında bilgi verirsen,
verılecek parçacının sana yakınlıgı daha anlatılır şekılde olacaktır,
mesela ben şimdi sana SİRKECİDE VAR diyeceğim,
ama sende IĞDIR'da yaşıyor olursan,
boşuna laf kalabalığı olmuş olacaktır...

MFM
13 Mayıs 2010, 01:10
parcalarını nereden bulurum'dan önce,
nerede yaşadığın hakkında bilgi verirsen,
verılecek parçacının sana yakınlıgı daha anlatılır şekılde olacaktır,
mesela ben şimdi sana SİRKECİDE VAR diyeceğim,
ama sende IĞDIR'da yaşıyor olursan,
boşuna laf kalabalığı olmuş olacaktır...

zekice :queen::rendeer::cat:

brs3417
13 Mayıs 2010, 01:22
Senin motoru alan yok tamam ama bu iş gene bi masraf olacaktır başına sora ekstra uğraş oldu olmadı sıkıntısı bende de çok duydum bu işlemi yapanı gördüm hatta ama çok işe yaradığını sanmıyorum genede ben yapıcam diyosan internet üzerinde gerekli parçaları alabilirsin ne gibi parçalar gerekli bilmiyorum tam olarak biraz boş konuştuysam pardon ama iyi bi usta bul kendine önce ve gerekli etüdü onla yap ve öyle işe koyul.

ktogral
13 Mayıs 2010, 17:50
istanbuldayım gerekli parçaları nerden temin edebilirim silindir pistondan baska herhangi bir parça değiştirmelimiyim...

forzabjk43
14 Mayıs 2010, 03:51
piston ve gomlegı buyutturebılırsın cekıs ve gidisini biraz yukseltır ama birazda fazla yakar tabiqii :)

fast_driver
22 Mayıs 2010, 14:22
arkadaşlar bende mondial 150 re var.. egzoz sesinin birazdaha tok ve kulaga hoş gelmesini istiyorum ne yapabılırım yakıtta fark yaparmı

zaferkarizma
22 Mayıs 2010, 14:49
arkadaşlar bende mondial 150 re var.. egzoz sesinin birazdaha tok ve kulaga hoş gelmesini istiyorum ne yapabılırım yakıtta fark yaparmı

hiç ugraşma derim sanayiyle bi yakınlıgın varsa olur yoksa istediğin sesi alamassın yazık olur parana ve sana ve ya cok fazla yada cok az cıkıcaktır o yüzden ugraşma ama sanayidekilerle aran iyi zamanın varsa ugraşabilirsin. yakıtın senin yeterince fazla dır zaten onun arttırdıgı yakıt sana komaz.

fast_driver
22 Mayıs 2010, 14:53
saol dostum cvbın ıcın degişen fazla bişi olmıcaksa senınde dedıgın gıbı hıç uğraşmayayım

greyhorse
22 Mayıs 2010, 18:21
o motor herturlu yokusları cıkar.yukmu cekıyorsunda cıkamıyor yokusları:mrgreen: motoruna genel bır bakım yaptırmanda fayda var
kucuk motor hacımlı motosikletlerde egzoz'la oynayıpta memnun kalanları sayısı azdır.orjınal performans egzoz'ları almadan yapılan mudaheleler saglıklı degıldır.daha cok gurultu cıkarır ınsanları rahatsız edersın.pıston ve gomleklerı degıstırdıgınde ıyı bır ustaya yaptırman gerektıgı gelısı guzel yapılacak mudaheleler motorunun sonunu getırecegını belırtmek ısterım,oldu farzet basarılı bır modıfıyeden sonra
fazla yakıt yakacagını cebıne zarar verecegınıde unutma