PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15 Mayıs için son 3 kontenjan___MGH Semineri

ruzgarin_tor
12 Mayıs 2010, 17:04
( Özürlerimle--- EĞİTİM ana başlığı bulamadım)
___
MOTOSİKLETTE GÜVENLİK VE HAKİMİYET - MGH

Motosiklet kullanıyorsunuz, belki yıllardır, belki de aylardır.
Ehliyetiniz var, yapılmış kilometreniz de. Peki sürüşünüzde herşey yolunda mı?

Hiç ucuz atlatılmış tehlikeleriniz oldu mu?
Virajlarda gülebiliyor musunuz?
O yanından hızla geçtiğiniz otomobil önünüze çıksaydı çarpışmayı engelleyebileceğinizden emin misiniz?
Yoksa çoğumuz gibi rahat olmadığınız sürüş durumları mı var?

EMOK, Almanya`daki ADAC kuruluşunun oluşturduğu standartları karşılayan MOTOSİKLETTE GÜVENLİK VE HAKİMİYET - MGH seminerleri devam ediyor.

Sertifikalı EMOK`lular tarafından yönetilen seminerlerde yüzlerce kişi bilinçli sürücü olma yolunda birer adım daha attılar. Sizler de EMOK`un MGH seminerine katılmak için aşağıda belirtilen kayıt adımlarını uygulayın.

MGH seminerimiz, Advanced Rider Academy - ARA üyesidir ve ARA Kontrol standartlarını karşılamaktadır.

Seminer tarihleri;

15 Mayıs 2010 C.tesi kayıtlar devam ediyor

EMOK`un ADAC Sertifikalı Seminer Yöneticileri :

Mehmet DURAK
Mithat KILIÇ.

Saatler:

Seminerler saat 08:30`de başlar.

Seminer alanını arayabileceğinizi, lastik hava kontrol ve benzin alma zamanlarını dikkate alarak evden çıkın.
Seminer saat 17:00`de bitecektir.

Yer:
Seminerlerin yapıldığı AUTODROM bir motor sporları eğitim ve faaliyet merkezidir.
İçinde yemek, içecek, tuvalet imkanları mevcuttur.

• Çalışmalara kendi motosikletiniz ve tam korumalı motosiklet kıyafetleri ile katılmalısınız. Hepsi motosiklet için üretilmiş ve korumalı bot, pantolon, ceket, eldiven ve kaskınız olmalıdır. Soğuk ve yağmura karşı da önleminiz olmalıdır. Yağmur seminere engel değildir.
• Motosikletiniz bakımlı olmalıdır. Lastik havası, benzin seviyesi, frenler seminere gelmeden önce kontrol edilmelidir.
• Giyim veya teknik aksaklıkları giderilemeyen katılımcıları seminer yöneticisi güvenlik nedeniyle çalışma dışı bırakabilir.
• Kontroller, benzin ve hava, alışveriş gibi molaları da göz önüne alarak evden erken çıkmanızı öneririz.
• Yemek ve içecek için sabah adınıza açacağınız hesabı çıkışta kapatmalısınız.

Ücret ve kayıt:
• Seminer için 150 YTL , bağış kabul edilmektedir.
• Katılım için önce binnur.ozmen@hotmail.com ile yazışarak ön rezervasyon onayı alın.
• Ön rezervasyon talebinize onay aldıktan sonra banka havalesini aşağıda belirtilen hesaba gönderin ve dekontu faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırın.
• Katılım formunun aslını seminer günü eğitmeninize veya yardımcısına teslim edin.