PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu şase adam olurmu?

enes_007
05 Mayıs 2010, 19:40
arkadaşlar bizm adrenalin büyük br kaza geçirti bu haldeyken bu hale döndü

bu şase doğrulurmu hüner atarmı.bu canavarı tekrar hayata döndürecez.şasede ön tarafta 3 tane kırık var

http://img709.imageshack.us/img709/2847/image2hi.jpg

http://img42.imageshack.us/img42/9839/39862418.jpg

http://img571.imageshack.us/img571/5914/16325916.jpg

barrokas
05 Mayıs 2010, 19:43
hiç uğraşma o bitik,ölmüş eşşek derler ya o hesap,ama başka bir şaseye oturturum diyorsan tadından yenmez o :cherry:motor

jesse
05 Mayıs 2010, 19:45
yenisini bulabiliyorsan bak ... ugraşmana degecegini sanmıyorum.. çıkma falan bişeyler bulabilirsen al geçir motoru parçaları düzgün çıksın diye düşünüyorum

enes_007
05 Mayıs 2010, 19:45
hiç uğraşma o bitik,ölmüş eşşek derler ya o hesap,ama başka bir şaseye oturturum diyorsan tadından yenmez o :cherry:motor

bizde bunu düşünmüştük:queen::cat:

mertyagci
05 Mayıs 2010, 19:50
Şase gitmiş dostum randuman alman çok zor bu şaseden zaten demir bir kere bir yerden büküldümü 2.sine aynı dayanıklılığı vermez gene çıt gider.Hiç boşuna uğraşma.Kolay gelsin.

huska
05 Mayıs 2010, 19:52
rx şasesi bulursun sanayide.bunu yapmaya yaparlarda iyi bi usta bulman lazım sanatını konusturursa yapar,ama işçilik malzeme cok pahalıya mal olacagından sen en iyisimi bi şase araştır kendıne.pekı bunun ustundeki pilot nerde su an yaşıyor mu??

enes_007
05 Mayıs 2010, 19:54
rx şasesi bulursun sanayide.bunu yapmaya yaparlarda iyi bi usta bulman lazım sanatını konusturursa yapar,ama işçilik malzeme cok pahalıya mal olacagından sen en iyisimi bi şase araştır kendıne.pekı bunun ustundeki pilot nerde su an yaşıyor mu??
ilk sahibi rahmetli olduğu çok sevdiğim bi arkadaşımdı.. sattıktan 2 hafta sonra genç kaza yaptı 130 la minübüse arkadan vurdu sol bacak pert pilatin dolu:silent::silent:

eğer toplancak olursa orj parçalarla şase depo herseyi 3500 tl ediyor:D bizde parçaları bulduk çıkma ama şase sorun işte

huska
05 Mayıs 2010, 19:57
ilk sahibi rahmetli olduğu çok sevdiğim bi arkadaşımdı.. sattıktan 2 hafta sonra genç kaza yaptı 130 la minübüse arkadan vurdu sol bacak pert pilatin dolu:silent::silent: allah rahmet eylesın.merkezdeysen yardımcı olurum iyi bir şaseci bılıyorum gotururuz.yapılmayacak bir şey yok önemlı olan saglık aman kardeşim bu aletlerin şakası olmuyor:rendeer:

Unique693
05 Mayıs 2010, 19:58
Motora nazar deymiş valla ya.Motor sağlamsa olabilir.

enes_007
05 Mayıs 2010, 20:32
allah rahmet eylesın.merkezdeysen yardımcı olurum iyi bir şaseci bılıyorum gotururuz.yapılmayacak bir şey yok önemlı olan saglık aman kardeşim bu aletlerin şakası olmuyor:rendeer:

ben yaylada korkuteli deyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:21 ----------

Motora nazar deymiş valla ya.Motor sağlamsa olabilir.

aynen öyle motor canavar

yucika
05 Mayıs 2010, 20:53
zor ama düzeltilebilir gibi görünüyor.
uğraşacak iyi bir usta bulman gerekir yinede.
çıkma şasi olayına gelince işin yasal yönünü unutma.
eğer çıkma şasi takmak istiyorsan mutlaka faturalı bulmalısın.
böylece ruhsata yeni şasi numarasını işletebilirsin.
hurdacıdan bulursan ve hurdaya yasal yoldan ayrılmışsa faturalı olarak alman mümkün.
daha sonra şaseyi değiştirip ruhsata işlettireceksin.
işin detaylarını bilmiyorum ama sende öğrenmeden sakın bu işe kalkışma.

eğer birisi sana elimde şasi var eskisinin numarasını buna aktarırız derse koşarak oradan uzaklaş
çünkü motor ve şasi numarası değişiklikleri kalpazanlık suçuna giriyor.
25 yıl hapis yatarsın sonra ona göre dikkatli ol.

enes_007
05 Mayıs 2010, 21:07
zor ama düzeltilebilir gibi görünüyor.
uğraşacak iyi bir usta bulman gerekir yinede.
çıkma şasi olayına gelince işin yasal yönünü unutma.
eğer çıkma şasi takmak istiyorsan mutlaka faturalı bulmalısın.
böylece ruhsata yeni şasi numarasını işletebilirsin.
hurdacıdan bulursan ve hurdaya yasal yoldan ayrılmışsa faturalı olarak alman mümkün.
daha sonra şaseyi değiştirip ruhsata işlettireceksin.
işin detaylarını bilmiyorum ama sende öğrenmeden sakın bu işe kalkışma.

eğer birisi sana elimde şasi var eskisinin numarasını buna aktarırız derse koşarak oradan uzaklaş
çünkü motor ve şasi numarası değişiklikleri kalpazanlık suçuna giriyor.
25 yıl hapis yatarsın sonra ona göre dikkatli ol.

bilgilendirme için sağol abi eywallah