PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KM Teli mi Gösterge mi Sorunlu

Nexagon
26 Nisan 2010, 19:51
Arkadaşlar hız göstergem hiç hareket etmiyor ayrıca etmediği gibi kaç kilometre yol aldığımı gösteren sayaç da arızalı ki sanırım onun odometre. aklıma ilk olarak km teli geldi ama iki ucu da sağlamdı acaba bir kopukluk mu söz konusu anlayamadım ya da gösterge arızası? göstergedeki diğer ışıklar vs. sorunsuz çalışıyor

RunemagicK
26 Nisan 2010, 20:30
ön tekerin ordan ve göstergenin altından kabloyu çıkar, bi ucundan çek bak sağlammı yoksa kopmuşmu, büyük ihtimal kopmuştur ama

muratboyar
26 Nisan 2010, 21:06
kopma yoksa eğer km nin altındakini çıkar teker dönünce dönüyormu dönmüyorsa tekere bağlı olan çevirici de bozulmuş olabilir

Djnkt
28 Nisan 2010, 00:27
benim de bi problemim var km teli saglam kopuk degil km sayaci normal sayiyor calisiyor ama hiz ibresinde hic haraket yok hiz gostergesini acsam dagitsam yapabilirmiyim nedendir sorun bir bilginiz varmi?

RunemagicK
30 Nisan 2010, 02:17
benim de bi problemim var km teli saglam kopuk degil km sayaci normal sayiyor calisiyor ama hiz ibresinde hic haraket yok hiz gostergesini acsam dagitsam yapabilirmiyim nedendir sorun bir bilginiz varmi?

bazen takılı kalabiliyor, göstergeye bi iki tıklat düzelir bi ihtimal.

motorhocası
30 Nisan 2010, 02:21
Bende de oldu, tekere bağlanan yer ve segmanı tam oturmadığı zaman çalışmaz.

szr
30 Nisan 2010, 02:23
Km teliniz sağlamsa şayet sorun rediktördendir , banada olmuştu aynı durum rediktörü değiştirerek çözmüştüm , zira rediktürse sorun orjinalini alın çünkü yan sanayi taktırınca km'de çok sapmalar meydana geliyor.

Nexagon
30 Nisan 2010, 02:34
servisim hiç kontrol etmeden km teli siparişi istedi bakalım nasıl olacak.

akgokhan
03 Aralık 2018, 20:48
Hocam aynısı banada oldu. Servis açıp bakmadan km teli siparişi geçti. Sizin ki düzeldi mi km telinden sonra

Ekarademir
03 Aralık 2018, 22:10
Hocam aynısı banada oldu. Servis açıp bakmadan km teli siparişi geçti. Sizin ki düzeldi mi km telinden sonra

8 sene olmuş başlık açılalı

akgokhan
03 Aralık 2018, 22:56
Hiç ne zaman yazılmış bakma adetim yok :)