Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toprak yolda kaza yaptım.

kaaha
25 Nisan 2010, 18:30
Selam arkadaşlar, Bu gün artçımla kaza yaptım. Artçımda Babamdı. :pale:

Köyde ailecek baktığımız 10 dönüm kadar Nar bahçesi var. Tatilden faydalanarak narın bazı bakımları yapmak için köye gitmiştik.

Toprak yolda daha yeni hareket etmiştik, motor 2. vitese geçecek kadar devir bile almamıştı. Sanırım otların arasında göremediğim bir taş motorun dengesini bozdu. Yavaş olduğum için sol ayağımla dengelemek istedim, sol dizimde de 1 yıdır çektiğim menisküs yırtğı ve bağ zedelenmesi problemim var. Solayağımla yere basınca sanırım dizim döndü, bende o acıyla motoru diğer tarafa yatırdım. Çok sert bir düşüş olmadı ama vites kolu, ayna, ayaklık, elcik, ve sanırım direksiyon eğildi. :pr:

Bahçede işimizide yapamadan eve döndük şimdi dizimde ciddi bir ağrı var. Aynı dizimde sürekli bu tip problemler olduğu için evde sargı ve merhem vardı. Güzelce sardım.

Uzun zamandır ameliyat olmayı düşünüyordum fakat bahaneler bulup erteliyordum. Şimdi en kısa zamanda dizimi ameliyat ettirmem gerekecek.

Sağlıklı günler

RunemagicK
25 Nisan 2010, 18:44
geçiş olsun, talihsiz bir kaza

Alper41
25 Nisan 2010, 18:46
geçmiş olsun ciddi bir problem yoktur umarım

x-treme
25 Nisan 2010, 18:58
bence hemen ameliyat olmalısın ben de senin gibi kaçtım 1-1,5 yıl kadar ilerlediği için daha çok ağrı çektim benimle beraber bir amca da oldu o olduğu gün ayağa kalktı yaşlı olmasına rağmen ben kaçtığım için 17 yaşında olmama rağmen en az 1 ay yattım ...
öyle korkulacak bir ameliyat da değil :) genelde en fazla 45 dakika sürer fazla ilerlemediyse
zaten anestezi aldığın için hissetmiyorsun bile :wiinkk: fazla vakit kaybetme sargı, merhem işe yaramaz

kaaha
25 Nisan 2010, 19:01
bence hemen ameliyat olmalısın ben de senin gibi kaçtım 1-1,5 yıl kadar ilerlediği için daha çok ağrı çektim benimle beraber bir amca da oldu o olduğu gün ayağa kalktı yaşlı olmasına rağmen ben kaçtığım için 17 yaşında olmama rağmen en az 1 ay yattım ...
öyle korkulacak bir ameliyat da değil :) genelde en fazla 45 dakika sürer fazla ilerlemediyse
zaten anestezi aldığın için hissetmiyorsun bile :wiinkk: fazla vakit kaybetme sargı, merhem işe yaramaz

Basit bir ameliyat ama tırsıyorum biraz.:cyclopsan Bir ay kadar önce dayım aynı ameliyatı oldu. 2 gün sonra çalışmaya başladı. Hayırlısı artık en kısa sürede doğru hastaneye.

x-treme
25 Nisan 2010, 19:13
Basit bir ameliyat ama tırsıyorum biraz.:cyclopsan Bir ay kadar önce dayım aynı ameliyatı oldu. 2 gün sonra çalışmaya başladı. Hayırlısı artık en kısa sürede doğru hastaneye.

istersen sana doktor tavsiye edebilirim işinin uzmanı olmuş birine olmuştum ben geçen sene

hello_moto
25 Nisan 2010, 19:46
Hocam, ne hassas dizini tehlikeye atarsın. Ameliyat ol bir an önce iyileş. Sanırım artçı da fiziksel hasar yok. Ama tedirgin olmuştur.

Başka zaman da bu başına gelebilir ve daha tehlikelidurumlara düşebilirsin.

Geçmiş olsun.

aya
25 Nisan 2010, 20:06
geçmiş olsun

Felon
25 Nisan 2010, 20:09
geçmiş olsun :(

gitarist444
25 Nisan 2010, 20:34
geçmiş olsun abim Allah daha kötülerinden korusun saygılar...

DeathaN
25 Nisan 2010, 20:52
Geçmiş olsun. Toprak yol ayrı bir sürüş stilini gerektirir.

motorhocası
25 Nisan 2010, 21:21
Geçmiş olsun. Bir de çamurda dikkat etmek gerekir ön çamurluk dolunca keşke tekerlek dikdörtgen olsaydı diyebilirsiniz. 2 kere düştüm çamurluğu sökemedik bir civata inat etti öyle gideyim dedim bir de teker aniden kilitlendi kapaklandım takla attım.:P

Bugünkü tazesi.:cherry:
Bir de tren yolundan raylar yukarıdaysa toprak atılmadıysa geçmesi zor olur .Hadi ön teker kurtuldu arka tekeri atmadan ön teker diğer raya sıkışıyor arada kalınca heyecanlı oluyor. Bir de stop edince orada bir de tren yolu virajındaysan vay haline ,şimdi gelir tren dedim bir gazladım motor uctu havaya elimden kaçtı,nasıl olduysa bişeyi yok gene.:P

kaaha
25 Nisan 2010, 22:48
istersen sana doktor tavsiye edebilirim işinin uzmanı olmuş birine olmuştum ben geçen sene

Bildiğin iyi bir doktor varsa tavsiye alabilirim.::cheeeeer

Diğer arkadaşlarada teşekkür ederim. Allah herkesi daha beterinden korusun.

rasta07
25 Nisan 2010, 22:56
Geçmiş olsun , Atatürk devlet hastanesinin ortopedicileri iyi diye biliyorum ama araştırmakta yarar var tabi :) ....

FinalCUT
25 Nisan 2010, 23:36
Büyük geçmiş olsun ...

brs3417
25 Nisan 2010, 23:43
Geçmiş olsun...