PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mtec h4 6000k motorsiklet xenon alicağim 2. el :) bi bakarsaniz

osaday
21 Nisan 2010, 02:27
çok mantısız belki 2. el almak ama bi dinleyin :)

100tl ye alıyorum ürünü 1 yıl kullanılmış ama 1 yılda haftasonları arada kullanılmış sonra motoru satınca çıkartmış adam ve satın aldıığı yan komşusuna geri vermiş bende o arkadaşltan aldığı aynı fiyata aliyorum ondan

ürünün sıfırı

http://urun.gittigidiyor.com/MTEC-H4-UZUN-KISA-MOTORSIKLET-XENON-KIT_W0QQidZZ16616102

390tl :S ki 100 tl ye alıcam ampulu tutki 2 hafta sonra bozuldu 180tl ye 0 ampul varmış yani yine 280 e gelicek ürün bana ve o içindeki ampul bozulmazsa uzun süre kullanabilirim durumu iyimiş bide parçanın sizce nasip pek fikrim yok zaten bunlar hakkında ürünü mz sporstar 251 de kullanıcam yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla:):mrgreen::mrgreen:

not : bu ürünü satan adam bu işi yapan biri ama arabalara daha çok satıyor bilen anlıyan biri

Recaİ
21 Nisan 2010, 02:48

100tl ye alıyorum ürünü 1 yıl kullanılmış ama 1 yılda haftasonları arada kullanılmış sonra motoru satınca çıkartmış adam ve satın aldıığı yan komşusuna geri vermiş bende o arkadaşltan aldığı aynı fiyata aliyorum ondan

ürünün sıfırı

http://urun.gittigidiyor.com/MTEC-H4-UZUN-KISA-MOTORSIKLET-XENON-KIT_W0QQidZZ16616102

390tl :S ki 100 tl ye alıcam ampulu tutki 2 hafta sonra bozuldu 180tl ye 0 ampul varmış yani yine 280 e gelicek ürün bana ve o içindeki ampul bozulmazsa uzun süre kullanabilirim durumu iyimiş bide parçanın sizce nasip pek fikrim yok zaten bunlar hakkında ürünü mz sporstar 251 de kullanıcam yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla:):mrgreen::mrgreen:

not : bu ürünü satan adam bu işi yapan biri ama arabalara daha çok satıyor bilen anlıyan biri

Z TECH H4 XENON KIT 10000K (UZUN/KISA XENON) 8025 185 Lira

Z TECH H4 XENON KIT 12000K (UZUN/KISA XENON) 8024 185 Lira

100 -200 lira arası bi sürü xenon var :cat:

osaday
21 Nisan 2010, 03:02
Z TECH H4 XENON KIT 10000K (UZUN/KISA XENON) 8025 185 Lira

Z TECH H4 XENON KIT 12000K (UZUN/KISA XENON) 8024 185 Lira

100 -200 lira arası bi sürü xenon var :cat:

hmm hadi ya mtec olmasi bir şey ifade etmiyormu :( o fiyata 0 farkli iyi bişi alınırmı sizce? bide k değeri sanırım en iyisi motorsiklet için 6000k diye biliyorm yolu göstermesi açısından biraz aydınlatırmısınız almayimmi sizce 100tl ye onu ? teşekkürler cevap içinn:rendeer:

Recaİ
21 Nisan 2010, 03:17
hmm hadi ya mtec olmasi bir şey ifade etmiyormu :( o fiyata 0 farkli iyi bişi alınırmı sizce? bide k değeri sanırım en iyisi motorsiklet için 6000k diye biliyorm yolu göstermesi açısından biraz aydınlatırmısınız almayimmi sizce 100tl ye onu ? teşekkürler cevap içinn:rendeer:

İlla Marka (M tec)arıyorsan başka :cat: 100 Lira İyi fiyat. Hani Sonradan bozulur Cart curt anlamında söyledim bunlarda 2 yıl garanti var 0 alınca bende 10000k diye düşünüyorum

http://luminexhid.com/gallery/10000k/10000k_5.jpg

http://s2000.com.br/xenon.2.jpg

ortadadogulu
21 Nisan 2010, 08:41
bu tarz aydınlatma ekipanları için kanun çıkardılar. yasaklandı. araçlarda olsun motosikletlerde olsun söktürüyor ve ceza yazıyorlar. çok değil bir hafta on gün önce haberlere çıktı.

istanbulccc
21 Nisan 2010, 09:17
bu tarz aydınlatma ekipanları için kanun çıkardılar. yasaklandı. araçlarda olsun motosikletlerde olsun söktürüyor ve ceza yazıyorlar. çok değil bir hafta on gün önce haberlere çıktı.

Desene bmw, mercedes, vs. xenon teknolojisini bırakıp halojene geri dönüş yapacak.

AKP Anayasa değişikliğini getirmek için uğraşıyor, hangi ara çıkarmış bu kanunu merak ettim doğrusu

Slayerrr
21 Nisan 2010, 10:22
Desene bmw, mercedes, vs. xenon teknolojisini bırakıp halojene geri dönüş yapacak.

AKP Anayasa değişikliğini getirmek için uğraşıyor, hangi ara çıkarmış bu kanunu merak ettim doğrusu

Ceza sebebi xenon kullanmak değil, xenona uygun olmayan farlarda xenon kullanmak. Yani merkceksiz fara xenon takmak diğer sürücüleri rahatsız ettiği için yasak.

osaday
21 Nisan 2010, 13:42
hmm yasa çıksada yürürlüğe adam gibi girmesi 3-4 yılı bulur bence:) benim size sormak istediğim bu fiyata değermi üste Recaİ dostumun delirttiği gibi 100 tl ye sıfır ürünler var ben buna mtec diye 100tl versem 2. el sonuçta ama düzgün çalışıyormuş ilerde ampulu patlasa problem olsa 180tl ye 0 ampul satılıyor sonuçta öle bişi alırım yine değerinden ucuza gelmişi olur mtec kullanan varmı bu modeli sizce alayimmi arkadaşlar 100tl ye cevap veren herkese teşekkür ederimm...:rendeer::rendeer:

kayar2
21 Nisan 2010, 13:53

ürünün sıfırı

bende yeni sıfır var h4 çift devre röleleri ile birlikte kaliteli 320 tl ye almıştım tekini motoruma taktım 2 çiftti biri duruyor yarı fiatına veririm yani 160 tl çok kaliteli bir yıldır diğerini sorunsuz kullanıyorum

osaday
22 Nisan 2010, 08:39
bende yeni sıfır var h4 çift devre röleleri ile birlikte kaliteli 320 tl ye almıştım tekini motoruma taktım 2 çiftti biri duruyor yarı fiatına veririm yani 160 tl çok kaliteli bir yıldır diğerini sorunsuz kullanıyorum

hocam saoll ama şidmi öteki arka tmm dedim dün görüşemedim onla ama problem olursa knşrz senle kaliyeli olmasına sevindim cünkjü 100tl ye filan piyasada bulmak mümkün diğer markaları teşekkürler biraz rahatladım:)

aggressive
22 Nisan 2010, 09:29

ürünün sıfırı

gerek yok ıkıncı ele bırıncı el garantılı al keyfıne bak

osaday
22 Nisan 2010, 13:27
gerek yok ıkıncı ele bırıncı el garantılı al keyfıne bak

saol hocam ama bnce fark vardır ya cünkü mtec'in sıfırlarının fiyatı ucuyor 100 tl ye onu alırsam ilerde ampulu patlasa bile 180 e ampul alırım 280 e 2 ampuulu almış olurum toplam

osaday
23 Nisan 2010, 20:43
bugun sahibinden aracılığı ile taksitle aldim 100tl ye ürünün sorunsuz çalıştığını belirtti umarim problem cikmaz isin kötü tarafi pazartesi gelicek kargodan 4 gözle bekliyorm:)

Recaİ
23 Nisan 2010, 20:51
bugun sahibinden aracılığı ile taksitle aldim 100tl ye ürünün sorunsuz çalıştığını belirtti umarim problem cikmaz isin kötü tarafi pazartesi gelicek kargodan 4 gözle bekliyorm:)

Hadi hayırLısı Aldıkdan sonrada test et bi yaz bende aLıcam araştırıyorum:cat:

dynner
23 Nisan 2010, 20:59
Bir yanlışınız var;

Bu yasa sadece merceksiz xenon taktıranlar içindir,Yani mercekli taktırdıgınız zaman bir problem yoktur,Merceksizin yasak sebebi ise normal karşıdan bile göz almasıdır :)

mücahit_89
23 Nisan 2010, 21:18
Bir yanlışınız var;

Bu yasa sadece merceksiz xenon taktıranlar içindir,Yani mercekli taktırdıgınız zaman bir problem yoktur,Merceksizin yasak sebebi ise normal karşıdan bile göz almasıdır :)

yani uzun kısa olması birşeyi değiştirmiyor zenon olucaksa illaki mercekli olucak yoksa muaneden de geçmez öylemi?kimileride uzun kısa olsun sorun yok muaneden geçer...yanlış bir bilgimi...bende zenon alıcam ama bir sürü muhabbet dönüyo ne alıcam karar veremedim:pr:

CBR700F
23 Nisan 2010, 21:34
Bizim araba orjinal merceksiz xenon ... 2005 primera

osaday
24 Nisan 2010, 00:54
Hadi hayırLısı Aldıkdan sonrada test et bi yaz bende aLıcam araştırıyorum:cat:

tamam pazartesi gelsin en kısa zamanda test edip görüşlerimi sonuçları bildireceğim;)

bu arada yasa filan cikti sanirim ama vize problem diil ya en fazla 30dk mi alir 2 yilda bir sokup ole geciririm vizeden(:

osaday
28 Nisan 2010, 02:56
arkadaşlar ürün bugun elime gecti :queen: hemen gidip sanayide elektirikçi feriduna baglattirdim :) baya ugrastik 2 tane kutu cikti allahtan kablolar uzun mz in selesinin altina koyduk ayarladik depo filan sokuldu iste akuye baglandi direk far çanaginin arkasindaki deliklerden gecmedi kablolar:pr: onlari biyaz buyuktuk(: ortaya cikan sonuc super feridun abi bile sasirdi iyimis bu filan(: yalniz uzunlar çok istedigim gibi diil sari ampulde çok daha iyi gosteriyordu:( bide park lambasi benim sari yaniyor ona bi cozum bulmak lazim hos goruntu olmuyor beyazin arkasinda yanan bi sari:) soketli jaklar var gerçide onlarda hic aydinlatmazki
http://img171.imageshack.us/img171/6051/57353138.th.jpg (http://img171.imageshack.us/i/57353138.jpg/)
benim parklarin ampulu böyle

aklima takilan baska birşeyse parçacıya parklar için ampul sormaya gittim adam bakti filan xenona ne gerek var buna 100tl verdin filan dedi ordan bi ampul gosterdi benim cikan ampulun aynisi girisleri filan h4 iste beyaz yanio bu filan dedi benimde moral bozuldu aceba xenonu boşunamı aldim diye umarim farki vardir:silent:

sonuç olarak memlunum ama uzunlar daha iyi gosterse daha cok sevinicektim bide parklar konusundaki alternatiflarinizi bekliyorm:)