PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiralık motor bilen duyan?

Creep3
19 Nisan 2010, 17:28
Bir arkadasim icin kiralık motor ariyoruz, cbf 250 ve benzeri seyler uygun olacaktır, ehliyet mevcut, bilen duyan var sevabına bir söylesin:)

Kênan.
19 Nisan 2010, 17:46
250 cc civarı kiralık bulman zor genelde 600 ve üstü kiralanıyor.
Hatta goldwing kiralayan bile var.

monte986
19 Nisan 2010, 18:01
250 cc civarı kiralık bulman zor genelde 600 ve üstü kiralanıyor.
Hatta goldwing kiralayan bile var.

golwing'dende iyi düğün motoru olur heaa :) şaka bi yana amaca yönelik her türlü motor bulunur :) amaç nedir kiralamakla ?
sapancada mesire alanlarında scooter veriolar kiraya millet turlasın gölü die , kartepede cross veriolar ,
falan filan yani :)

ferhat uçank
19 Nisan 2010, 18:49
bende antalyada croos arıyorum... ücret konusunda ve kemer tarafında yapılan yerle ilgili bilginiz var mı??

Zealist
20 Nisan 2010, 00:48
bende antalyada croos arıyorum... ücret konusunda ve kemer tarafında yapılan yerle ilgili bilginiz var mı??

Antalya merkez kaleiçinde çok fazla rent a car var.çoğunda var motosiklet ,ben 2 günlüğüne bws kiralamıştım 50 tl verdim.

osaday
21 Nisan 2010, 02:59
konu eskimiş ama bende ayvalik civarinda ariyorm büyük motor 600 ve üstü kiraliyan varmı ? izmir balıkesir filan bu civarda ?

asfalt meleği
21 Nisan 2010, 03:29
İstanbuldaysan ne ala. yok değilsen biraz zor..

Creep3
21 Nisan 2010, 19:30
ya 600 lükte olur istanbul da, bi adres tel falan alalım pls, tsk.

Felon
21 Nisan 2010, 20:19
motor kiralamada neler istiyolar bende kiralamayı düşünüyorum ama küçük birşey 125cc yada 250cc racing açık senet falan imzalamam ya bide araba kiralamada ehliyetin en az 3 yıl olması 21 yaş üstü olması gerekiyo motordada öylemi?

t.madde
21 Nisan 2010, 21:00
sahibinden de cbr 125 repsol var 70 tl eğer haftalık kiralanırsa fiyatta indirim yaparlarmış.....bence çok para ama siz bilirsiniz

Felon
21 Nisan 2010, 21:08
sahibinden de cbr 125 repsol var 70 tl eğer haftalık kiralanırsa fiyatta indirim yaparlarmış.....bence çok para ama siz bilirsiniz

bencede 70tl fazlaymış ya accent veriyolar o fiyata cbr 125 in kendisi zaten 3bin :)

Tundzhay
21 Nisan 2010, 21:19
nevşehir göremede 150 cc lik kymco atv'nin satlik kirası 35 tl. günlük 100 dolar.
görende bmw 320 kiralıyor sanacak.
sinir oluyorum bu tarz olaylara. 3-4bin tl lik malına günlük 150 tl istiyorlar utanmadan

t.madde
21 Nisan 2010, 21:21
bencede 70tl fazlaymış ya accent veriyolar o fiyata cbr 125 in kendisi zaten 3bin :)

kiralıyan yer aynı zamanda 2 bin küsür tl ye satıyor :queen:

Creep3
23 Nisan 2010, 01:38
anladigim kadarıyla motor kiralama olayı pek yok gibiii

gkhnkzy
23 Nisan 2010, 01:50
sahibinden.com'da şansını dene istersen

Dj.MiÇo
23 Nisan 2010, 02:03
tanıdığım bi abim var yeri m.köyde ama 600 den aşşağı motor yok ve suan kampanyada sanırsam 100 liradan başlıyor fiyatları 0544 692 27 88 bu benım numaram ararsan yardımcı olabilirim...

Birkannn
23 Nisan 2010, 04:20
İstanbulda Mototime var 600 lük var genelde ama arkadaşların dediği cbr 125 r da onların.
Şişlide yerleri tavsiye ederim çok iyi sahipleri ...
sahibinden com da araştırabilirsiniz

Dj Miço sanırım aynı yerden bahsediyoruz :)
Murat abi, tanju abi, mehmet abi filan var onlarımıdır :)

dgknm
23 Nisan 2010, 10:57
siirtte askerim daha 10 ayım var...bu civarlarda motosiklet kiralanan yer biliyomusunuz çarşılarımda kiralamak istiyorum.çok özledim iki tekeri

WOLKANWOLKAN
23 Nisan 2010, 11:47
motostart.net

barisozcetin
23 Nisan 2010, 12:18
ferco motor ve bmw borusan da kiralama yapıyor

Dj.MiÇo
24 Nisan 2010, 01:15
İstanbulda Mototime var 600 lük var genelde ama arkadaşların dediği cbr 125 r da onların.
Şişlide yerleri tavsiye ederim çok iyi sahipleri ...
sahibinden com da araştırabilirsiniz

Dj Miço sanırım aynı yerden bahsediyoruz :)
Murat abi, tanju abi, mehmet abi filan var onlarımıdır :)

evet birkan aynı yerden bahsediyoruz sahibinden de cbr600f bölümüne gir fiyat bölümüne tıkla kuçukten büyüğe doğru gitsin ilk sırada ılanları var zaten ;)

Creep3
26 Nisan 2010, 18:29
koskoca istanbul da motor kiralama nın ne kadar yok bişi oldugunu gormek uzdu beni acikca, yardımlarınızla iki yer buldum mototime ; sadece race motor var, onu gectik motostart da transalp e 120 lira kle 500 e 100 lira dedi, bu fiyatlara ciddi arabalar kiralanabiliyor ama motor larin bakım masrafı daha mı ağır bilemedimm....

Felon
26 Nisan 2010, 19:27
adamlar bir kaç ay kiralasalar bi tane daha 0 motor parası çıkartırlar çok saçma birşey bence

Tundzhay
26 Nisan 2010, 19:46
antalyada bile 1000-2000 tl lik scooterleri 30-40 tl ye kiralarlarsa istanbulda o fiyata büyük motorları kiralamaları normal. yapılan hoş değil tabiki...
ben olsam o paya gider bi mercedes kiralarım. hiç yoktan 5 kişi paşa paşa gezersin..

DNGe
26 Nisan 2010, 19:52
Evet canım Ülkemizdeki saçmalıklardan bir tanesinide böylece görmüş olduk, demekki cc si ne olursa olsun motosiklet kiralamak lükse kaçıyor..

turkmath
26 Nisan 2010, 20:43
ferco motor ve bmw borusan da kiralama yapıyor

Ama fiyatlar o biçim;
http://www.bmw-motosiklet.com/2472.aspx

Carl Gustav
26 Nisan 2010, 21:02
Kiralayan yerlerde motorlar pahalı. Ben de hep bundan şikayet ederdim.

Taa ki bir gün ATV kiralayan bir arkadaşımın yanında biraz takılana dek.

Hocam, motosiklet kiralamak o kadar akılsızca bir işmiş ki anlatamam.

ATV'leri kiralayan ve sürmeyi bilmeyen bir çokları adeta aleti kırmak için rakip firmadan gelmiş gibiydi.

Zevk için (aslında düpedüz ayılık) birbirine toslayanlar mı istersin, ağaca dayayıp gaz vererek otomatik şanzımanı bitirmeye çalışanlar mı istersin, hiç sürmeyi bilmemesine rağmen tapa gaz sürüp ilk duvara çakan, şarampole uçan mı istersin. Çeşit çeşit.

Uyarınca da "Parasını verdik ya" şeklinde tersliyorlar.

15'TL ye ATVyi satın aldı sanki.

ATV'lerin kiralandığı 30 dakika içinde en çok zararı veren kazanacakmış gibi bir yarış hali vardı müşterilerde.

Hah bu arada bizim kanka çok idealist olduğu için kalkıp "ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim" diyip, Yamaha marka ATV'ler almıştı.

O "0" (sıfır) makinaların 1 gün içersinde farsız, stopsuz, çamurlukların çoğu kırık, 3'nün şanzuman bitmiş olduğunu esefle gördüm. Tamamının frenler bitmişti.

Biz müşteri olarak kiraladığımız araçların canını almaya niyet ettiğimiz için kiralayan da ya çok para istiyor ya da iflas ediyor (benim kankanın battığı gibi).

Dolayısıyla diyeceğim odur; motor kirlamak pahalı mı? Evet pahalı ama böyle başa da böyle traş.

Hah belki bir kişi kiraladığı aracı düzgün sürecek ama o arada binlerce canavar malları kırdığı için kurunun yanında yaş da yanıyor.

Slmlr,
Brkn

alioyanik
26 Nisan 2010, 21:27
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=348910446195&ref=ts

hr türlü kiralık moto bulunur

asfalt meleği
26 Nisan 2010, 21:58
Bol şans..

Birkannn
26 Nisan 2010, 22:01

Evet mototime çok iyi bu işte kiralayanlarda öyle ...
Kimseyi kazıklamaya çalışmıyorlar işini gerçekten iyi yapan bir yer gözünü kapatıp kefil olunabilecek bir yer tavsiye ederim bende

Tundzhay
26 Nisan 2010, 22:31

fiyatları nasıl?

Birkannn
26 Nisan 2010, 22:50
fiyatları nasıl?

600 rr 1000rr 600f hepsi 100 TL

resul91191
07 Mayıs 2010, 23:28

Makul bisy kiralamak istiyorum nasıl yaparz ?

GSXRR
08 Mayıs 2010, 01:08
Mototime'da motosikletler Kaskolumudur peki bu önemli arkadaşlar? Benim bildiğim kaskolu olarak motosiklet kiralayan nadir bi kaç kişi var..Biri Semih okmeydanından..

Motor kiralarken kasko faktörünün olması büyük avantaj düşünürseniz mantıklı gelecektir.. Olmaz demeyin Ya olursa.. Kiraladığınız motorun bi Grenajının fiyatını öğrenin ondan sonra kiralayın bence ::xs06::

takendy
08 Mayıs 2010, 01:52
saçma bir hadise motor kiralamakta kiralatmakta yasal olmamalı.....

Birkannn
08 Mayıs 2010, 01:56
Mototime'da motosikletler Kaskolumudur peki bu önemli arkadaşlar? Benim bildiğim kaskolu olarak motosiklet kiralayan nadir bi kaç kişi var..Biri Semih okmeydanından..

Motor kiralarken kasko faktörünün olması büyük avantaj düşünürseniz mantıklı gelecektir.. Olmaz demeyin Ya olursa.. Kiraladığınız motorun bi Grenajının fiyatını öğrenin ondan sonra kiralayın bence ::xs06::

Evet kaskolu motorların çoğu Sizin dediğiniz Semih suna sanırım..
Tanırmısınız peki o nasıldır bu işlerde ..
Yani etrafta kazıkçı çok olunca insan terettütte kalıyo herkezden alamıyor..
Benimde arkadaşlarım kiralıyor mototimeden memnunlar

GSXRR
08 Mayıs 2010, 16:28
Evet kaskolu motorların çoğu Sizin dediğiniz Semih suna sanırım..
Tanırmısınız peki o nasıldır bu işlerde ..
Yani etrafta kazıkçı çok olunca insan terettütte kalıyo herkezden alamıyor..
Benimde arkadaşlarım kiralıyor mototimeden memnunlar

Birkancım Mototime'ı bende duydum ama böyle bir platform'da kulaktan duyma şeylerle insanların hakkında yorum yapmak yersiz olur..Sonuçta benim mototime ile ilgili net bir bilgim yada tanışıklığım yok..O nedenle mototime ile ilgili olumlu /olumsuz yorum yapamıyorum..

Ama çevreden duyulduğu kadar iyilermiş sadece bu kadar..

Semih sunaya gelince kendisi benim çok yakın dostum..Dostluk ayrı ticaret ayrıdır..Ancak bu güne kadar dükkanına gittiğimde olumsuz birşeyle karşılaşmış değilim.. Tek eksisi Fiyatlarının diğer kıralama yerlerine göre biraz daha yüksek olması..ancak Tanıştıkça o problemde ortadan kalkmaktadır..

En büyük artısı Makinalara 2000 lira 3000 lira verip kawsko yaptırıyor..bu önemli bir avantaj olduğu kanısındayım.

Benim de bir makinamı yaklaşık 3 ay kiralamıştı.Sağolsun herşeyiyle ilgilendi ve motorumu kira sonrası sattı..Açıkçası zarar ziyan görmedim kendisinden..

Yani ben bildiğim adama referans oluyorum..

ViaBodrum
31 Mayıs 2013, 17:15
Merhaba Ben 2 ay önce istanbulda 10 gun scooter kiralama yaptım. günlük 45 tl ödedim . a2 ve k.k şarttı . sorunsuz teslim ettim, arkadaşlardan önce çekindim ilk kez kiralıyordum, oo bu cizik yoktu vs olaylhttp://istanbulmotosikletkiralama.blogspot.com/http://istanbulmotosikletkiralama.blogspot.com/ ("Merhaba Ben 2 ay önce istanbulda 10 gun scooter kiralama yaptım. günlük 45 tl ödedim . a2 ve k.k şarttı . sorunsuz teslim ettim, Merhaba Ben 2 ay önce istanbulda 10 gun scooter kiralama yaptım. günlük 45 tl ödedim . a2 ve k.k şarttı . sorunsuz teslim ettim, arkadaşlardan önce çekindim ilk kez kiralıyordum, oo bu cizik yoktu vs olayları ama olmadı düzgün [url)

izmir3535
31 Mayıs 2013, 17:29
motorunuzu kiraladınız . kaza yapıldı. ölümlü: kişinin akrabası 1 yıl süre içinde dava açıp kan parası almaya hakkı var. sizce bu riske kim girer...150tl için