PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kawasaki ninja 250 için egsoz yardım

aliertan
19 Nisan 2010, 00:51
merhaba arkadaşlar 10 gün önce bi motor sahibi oldum çok şükür :cherry: nınjamdan çok memnunum görüntüsü süper ama ses hiç hoşuma gitmiyo sanki mobiletle gidiyo gibiyim bana önereceginiz egzoz varmı??

€nergy
19 Nisan 2010, 01:02
Kawasaki diyince akla muzzy geliyor.Çeşitli video sitelerinden seyretme-dinleme imkanın var:bounce:

çavuşoğlu
19 Nisan 2010, 01:05
ninja 250 de two brothers ı oneririm youtube da videoları mevcut

McWarnaly
19 Nisan 2010, 01:27
ben akrapovic kullaniyorum.cok memnunum.

ŞARKICI
19 Nisan 2010, 02:39
ama egzos da taksan 4 silindir sesi gibi gelmez sanki ...ama yıne de guzel olur remus un sesı cok hsosuma gıdıyor kendı adıma

ferhat uçank
19 Nisan 2010, 02:50
ben kendi açımdan söylemiş olmıyım ama gayet memnunum... yoshi de güzeldir ama bu görünüş ve ses açısından tatmn edicidir...
motor bana aittir..
http://www.sahibinden.com/en_uygun_fiyata_en_iyisi_indirim!!!-40WQQaXQQ22119194WQQpXQQdisplayitem

video yardımcı olacaktır..

bykz mtr klb
19 Nisan 2010, 04:33
yushımıro ekzos herturlu memnun kalırsın

istanbulccc
19 Nisan 2010, 09:45
merhaba arkadaşlar 10 gün önce bi motor sahibi oldum çok şükür :cherry: nınjamdan çok memnunum görüntüsü süper ama ses hiç hoşuma gitmiyo sanki mobiletle gidiyo gibiyim bana önereceginiz egzoz varmı??

Mobilet mi taş olursun taş :P

Eski ninja 250r sahibi olarak; 2 silindir motorlara takmayın şu egzozları bir süre sonra o seste yeterli gelmeyecek eee satarkende fiyatı arttırmıyor sahibinden.com'a baktınız mı kaça gidiyor ninjalar

tigermbz
19 Nisan 2010, 11:03
hangi eksozu takarsan tak 2 silindir motordan 4 silindir sesi alamazsın.
yani boşa masraf

ferhat uçank
19 Nisan 2010, 17:40
arkadaşlar genel olarak kanı 4 silindir makina sesi alamazsın yönünde.. bende katılıyorum alamazsın ama amaç 600 lük 4 silindirli bir makina sesi çıkarmak değil ki!!

ben muzzy kullanıyorum ve ses gayet güzel ve hiçde küçümsenecek değil...

aliertan
20 Nisan 2010, 00:51
hangi eksozu takarsan tak 2 silindir motordan 4 silindir sesi alamazsın.
yani boşa masraf

bugun bi abiyle karşılaştım oda baya bi eski kawasakici aynısını söyeldi ya motor isterse 1000 lik olsun diyo eger iki silindirse ses çıkmaz istedigin gibi diyo 4 silindir olması lazım :silent:
youtube videolardaki motorlardaki ses beni tatmin etti aslında sahibindende bitane buldum muzzy marka 400tl istiiyo ikinci el bu para normalmii o egzoz icin.. kazıkta yemeyeleim :):)

qenc_motorcu
20 Nisan 2010, 19:45
kardeş bende ninja 250r alıcam en kısa zamanda inş. orjinal egzozda ses çok mu kötü? ayrıca motordan biraz bahsedersen artılarını eksilerini çok memnun olurum. şiimdiden teşekkürler

aliertan
21 Nisan 2010, 23:19
kardeş bende ninja 250r alıcam en kısa zamanda inş. orjinal egzozda ses çok mu kötü? ayrıca motordan biraz bahsedersen artılarını eksilerini çok memnun olurum. şiimdiden teşekkürler

vallahı dostum bende motoru alalı 10 gün oldu sna tam detaylı bilgi veremem ama motorun dış görünüşü süper ben hayran kaldım yani eger bu tip motoru ilk defa kulanacaksan sende benim gibi bence nınja al derim kulanmakta fazla zorlanmazsın cabuk alışırsın.. sese gelince ses kötü bir ses çıkmıyo çok sesiz kalıyo görüntüsüne göre bence ama motor güzel tavsiye ederim yanii şimdiden hayırlı olsun sana ...:):)

dreamdark
21 Nisan 2010, 23:31
Orjinalini bozma derim, Ninja250'ye takılan egsoz sesi tok bir ses olmuyor genelde ve pancar motoru gibi ses çıkarıyor bana göre.

aliertan
22 Nisan 2010, 00:10
taktırmaktan vazgectim herkez aynı şeyi söylüyo en iyisi biraz tecrube ve para kazandıktan sonra 600 lük almak.. yardım etigin için teşekürler arkadaşlar

ferhat uçank
22 Nisan 2010, 02:42
taktırmaktan vazgectim herkez aynı şeyi söylüyo en iyisi biraz tecrube ve para kazandıktan sonra 600 lük almak.. yardım etigin için teşekürler arkadaşlar

arkadaşım, 2. el uygun bir muzzy alırsan pişman olmazsın...
herkes yorum yazmış ama bu motor piyasada çok yok zaten millet nerden gördü anlamadım.. ben muzzy kullanıcısı olarak memnunum tavsiye edrim pişman olmazsın..

qenc_motorcu
26 Nisan 2010, 14:32
vallahı dostum bende motoru alalı 10 gün oldu sna tam detaylı bilgi veremem ama motorun dış görünüşü süper ben hayran kaldım yani eger bu tip motoru ilk defa kulanacaksan sende benim gibi bence nınja al derim kulanmakta fazla zorlanmazsın cabuk alışırsın.. sese gelince ses kötü bir ses çıkmıyo çok sesiz kalıyo görüntüsüne göre bence ama motor güzel tavsiye ederim yanii şimdiden hayırlı olsun sana ...:):)

teşekkür ederim kardeşim. hergün aklımda bu motor. 600 cc ye geçiş için süper makine diyor herkes. inşallah bende alırım yoksa kafayı yicem :salut: :)

qenc_motorcu
02 Mayıs 2010, 19:42
ninja 250r nin original egzoz sesi olan videosu var mı arkadaşlar ben aradım ama bulamadım

ferhat uçank
02 Mayıs 2010, 21:56
ortada ses olmadığı için duyman zor olucaktır ama:)
youtube dan ninja 250r stock exhaust diye ararsan bişeyler bulursun..

Toqi
02 Mayıs 2010, 23:32
hiç ses çıkmaması gülünç komik bir ses çıkmasındada iyidir mantığıyla oynama hiç sonuçta 2 silindir 250cc , illa takıcam dersen devil egzos içinde iyi derler tok ses çıkar diye.

qenc_motorcu
03 Mayıs 2010, 13:33
ortada ses olmadığı için duyman zor olucaktır ama:)
youtube dan ninja 250r stock exhaust diye ararsan bişeyler bulursun..

teşekkürler kardeşim. inşallah bu motordan benimde olur :pale:

chimeraby
04 Mayıs 2010, 00:25
İsteyene two brothers satabilirim, benden onceki sahibi cok az kullanmis, ben bir kez taktim ve sesi inanilmaz derecede cok geldi bana.. Kullanmayi dusunmuyorum, o yuzden satmayi planliyorum.. İlgilenenler mesaj atsin, becerebilirsem videosunu da yollamaya calisirim..

Shrieker
04 Mayıs 2010, 00:36
Gayet güzel:

http://www.youtube.com/watch?v=1IoFtOuZHVw

noon
28 Haziran 2011, 22:31
Sen bakma kımseye al 250r ıcın arkapovıc
Hatta ıstersen nınja 250r paylasımları var bu sıtede oraya yaz gormustum senı orda
Arkapovıcten sasma bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 ----------

Bıde rodajın bıtmedıyse tavsıye etmem takmanı