PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : egzostta sorun

black_titan
15 Nisan 2010, 14:43
merhaba arkadaşlar.motosikletimin egzost perdeleri düştü bunu yaptırmak için sanayide kaynak ustaları yaparlar dediler.fakat egzosun içini açacaklarından kaynak falan yaptıktan sonra fazla çirkin bi görüntü oluşurmu.orjinal egzostu 200 milyon civarındaymıs.sizce orjinal egzost almak için büyük bi problem mi.cevaplarınız için teşekkürler.

black_titan
15 Nisan 2010, 17:36
yardım edecek yokmu arkadaşlar?

mach1
15 Nisan 2010, 20:34
Arkadan açtıkları için görüntüsünde fark olmaz beğnemedin zımpara çek boya:)

tekintekin
16 Nisan 2010, 02:43
Benim motosikletiminde orjinal egsozları çürümüştü hurdacılardan paslanmaz krom sac buldum ve kendim yaptım ,çok memnunum biraz sanatkar elin varsa sende yapabilirsin,benim yaptığım egsozların aşama aşama resimlerini, bu sitede (Motosikletime egsoz tüpü yaptım )başlığı ile sundum ,arayıp bularak bilgi edinebilirsin ,kolaygelsin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:16 ----------

Değerli arkadaşım istersen benim yaptığım egsozarın resimlerini google da bulabilirsin ,google a (Motosikletime egsoz tüpü yaptım )diye yazarsan bulacaksın...

black_titan
17 Nisan 2010, 19:25
kardeş egzostlar süper olmuş ellerine sağlık çok güzel bi iş başarmışın gerçekten.ama ben böle bişey yapcağımı sanmıorum :pale: