PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım

GANİ
12 Nisan 2010, 13:09
Merhaba arkadaşlar benyeni bir motor aldım kalkışlarda ani gaz verince motor boguluyor servise götürdüm normaldir dediler ben inanmadım bukonu hakında bilgi itiyorum teşekürler

zeda3000
12 Nisan 2010, 13:17
Yazdigin bilgiler cok acikliyici. Marka model hepsi belirtilmis.Dur ben bir Turk kahvesi icip senin falina bakiyim , motorunun sorununu soylecem birazdan. Yada beni kahve masrafindan kurtarmak icin daha detayli bilgi ver:)

ergün1968
12 Nisan 2010, 13:55
Yazdigin bilgiler cok acikliyici. Marka model hepsi belirtilmis.Dur ben bir Turk kahvesi icip senin falina bakiyim , motorunun sorununu soylecem birazdan. Yada beni kahve masrafindan kurtarmak icin daha detayli bilgi ver:)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

motorhocası
12 Nisan 2010, 15:07
Motorun içine cin girmiştir, ben hallederim.:P

DOOM46
12 Nisan 2010, 15:38
Motorun içine cin girmiştir, ben hallederim.:P

yok bence ÇİN girmiştir :P

barok34
12 Nisan 2010, 15:44
motor ne olursa olsun su motoruna tekerlek de taksan kalkışda boğulması normal olmaz oluyorsa birşeylerde yanlışlık vardır mudehale gerekiyordur servis sanırım senin motorların üretimden böyle çıktığını söylüyor marka model verirsen diğer aynı motosikleti kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Geçenlerde bir arkadaş da uygun bir motosiklet buldum alsam ne olur diye bir topic açmıştı kayboldu gitti alacağı motorun marka modelini söylemeden :)

GANİ
13 Nisan 2010, 12:18
Kusura bakmayın arkadaşlar markayazmamışım kymco agility 125 motor