PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havalı korna ve normal korna.

Ahmet Orhan
11 Nisan 2010, 00:20
İki kornayıda tek düğmeylemi kullanmam doğrudur yoksa iki ayrı düğmeyemi bağlamam doğru olur? Nasıl bir düğme, anahtar tavsiye edersiniz?

GuNMember
11 Nisan 2010, 00:32
Ben Bir Switch Koydum İstediğimi Çalıyorum İstersem Dit İstersem Daaaaat Yaptırıyorum (: İkisi Pek Hoş Ses Çıkartmaz Diye Dusunuyorum

Ahmet Orhan
11 Nisan 2010, 00:45
Ben Bir Switch Koydum İstediğimi Çalıyorum İstersem Dit İstersem Daaaaat Yaptırıyorum (: İkisi Pek Hoş Ses Çıkartmaz Diye Dusunuyorum
Benim havalı korna bağlı, diğer kornayı kullanmam için iki kabloyu normal kornaya takmam gerekiyor. switch nasıl ve nereye bağladığınızı yazabilirseniz memnun olurum. Teşekkür ederim.

GuNMember
11 Nisan 2010, 00:49
Benim havalı korna bağlı, diğer kornayı kullanmam için iki kabloyu normal kornaya takmam gerekiyor. switch nasıl ve nereye bağladığınızı yazabilirseniz memnun olurum. Teşekkür ederim.

Ben Röle Takmadım Baglantıyı Şöyle Yaptım 2 Devre Çalışan 3 Bacaklı Bir Switch Aldım

Kablonun + Veya - Sini Bu Switchin Ortasına Baglıyoruz (Diyelimki + Yı Bagladık)
- Kablolarını 2 kornayada Baglıyoruz Sonra Switch in Diğer Ayaklarınıda 2 Kornanın + Kısmına Baglıyoruz Biraz Karısık Gıbı Gelebılır Istersenız Cızerekte Anlatabılırım

Osbourne
11 Nisan 2010, 00:55
Ahmet ağabey,

Bende havalı kornayı ilk taktığımda normal korna da faaldi..
havalı kornada arada röle bulunduğu için ona giden kablo ile normal kablo arasında bir fark yok..
Yani iki kornada standart korna düğmesine bağlıydı ve sorunsuz çalışıyordu..Ben sonradan eski kornayı iptal ettim..

fthinky
11 Nisan 2010, 01:21
http://i44.tinypic.com/iqc4si.jpg

switch 1 konumunda havalı korna 0 konumunda normal korna olarak kullanabilirsin:mrgreen:

Ahmet Orhan
11 Nisan 2010, 01:24
Ben iki kornayıda kullanmak istiyorum. Polis aksilik çıkarır diye. Yasaksa satılmamalı fakat derdini anlatamazsın.

Ahmet Orhan
15 Nisan 2010, 20:35
Korna düğmesi taktırdım, şimdi iki kornayıda kullanabiliyorum. Çok sese gerek varsa havalı kornayı çalıyorum. Tavsiye ederim çok güzel oluyor.