PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmirde işini bilen usta!!

serknozkn
05 Nisan 2010, 20:23
keeway land cruiser'ım var malım izmirdeki servisini bilmeyen yoktur özgül motoru yani.ancak bu zmana kadar hangi sorunumla gittiysem sorunu çözemediler!!bikaç örnek vereyim.siteyede bu zamana kadar açtığım konuları takip edenler bilir ön frende sorun var motoru silkeliyor ve sürekli diske sürtüyor ötüyor sinir bozuyor bunu temizlicez dedi sprey sıktı gönderdi tabi sorun çözülmedi.motorum boğuluyor diyoum bu konu hala güncel bu motorlarda olur böle şeyler diyo yok bişey diyo gönderiyo.yahu adam böle diyince motoru kafasına atasım geliyo o derece sinir oluyorum.şimdi izmirde benim motordan anlayan güzel bi usta bilen varsa eğer çok mutlu eder beni:pr:

Lancelot
06 Nisan 2010, 02:51
Urla Sanayi ye gidiyor Sabri Ustayı buluyor sonra da bana dua ediyorsun

bikerboy35
06 Nisan 2010, 02:53

::plus1:::cat: nokta...

alp_tunay
06 Nisan 2010, 03:02

Onu bulamaz artık da oğlunu bulur... :cat::cat::cat::cat:

Lancelot
06 Nisan 2010, 03:03
Onu bulamaz artık da oğlunu bulur... :cat::cat::cat::cat:

Yapma yahu. O kadar da uzun zaman olmadı en son gideli. Bir şey mi oldu sabri ustaya ? Emekli mi oldu ?

bikerboy35
06 Nisan 2010, 03:06
Yapma yahu. O kadar da uzun zaman olmadı en son gideli. Bir şey mi oldu sabri ustaya ? Emekli mi oldu ?

Rahmetli oldu diye biliyorum ben şuan oğulları işletiyor..

Lancelot
06 Nisan 2010, 03:08
Bak üzüldüm şimdi. Bu hafta bir gideyim ben sanayiye :(

bikerboy35
06 Nisan 2010, 03:11
Bak üzüldüm şimdi. Bu hafta bir gideyim ben sanayiye :(

Baya oldu ya duymamış olmanız şaşırtıcı (acaba benmi yalnış duydum:silent:) :cyclopsan

Lancelot
06 Nisan 2010, 11:47
Baya oldu ya duymamış olmanız şaşırtıcı (acaba benmi yalnış duydum:silent:) :cyclopsan

Uzun süredir motosikletim olmadığı için doğrudur ben duymamış olabilirim.

serknozkn
06 Nisan 2010, 18:53
tamam kardeş cumartesi sabah ordayım sonrada ilk işim sana dua etmek olucak teşekkürler:D

serknozkn
07 Nisan 2010, 19:41
yalnız ben gideyim tamamda asıl usta vefat etmiş çocuklarına gitmek faydalı olurmu boşuna gitmiyim ta urlaya?

VaScO1925
07 Nisan 2010, 19:45
e babasının oglu aynı ustalık aynı tecrübe, çocuklarıda iyidir. git git sabriye uzak değilse.
hakketten ya izmirde adam gibi hah usta budiyeileceğim hiç usta duymadım :S

eRy_1925
07 Nisan 2010, 22:38
Bornovada merkezde motosinan var sürekli ona giderim çokta iyi bir ustadır tavsiye ederim:cat:

dynner
07 Nisan 2010, 22:59
Bornova da rcv motor var tavsiye ederim,özkanlarda alsancak cevre yolu yanındaki yolda kalıyor.

pitoresk35
07 Nisan 2010, 23:36
arkadaşlar sabri usta öleli neredeyse 2 seneden fazla oldu kanserden vefat etti kendisi benim eski çalıştığım yerdeki müdürümün amcası oluyodu kendisi. sabri ustanın oğullarının (yani kuzenlerinin) onun kadar sanatkar olmadığını söyler dururdu bizim müdür. urlaya gitmek yerine adliyenin arkasında rodkar iş merkezlerinin orada bir usta var ismail usta kendisi uzman ötesi bi insandır motorunu 4-4 lük yapar daha sesinden motorun atlattığı badileleri sana oturur anlatır oyle bir ustadır. ama cebinide yakar hakkını alır. tercih senin

izmirli_ua
07 Nisan 2010, 23:41
sabri ustanın oğulları bakmıyo öle her gelen motora tanıdık biri varsa onları tanıyan öle daha kolay hallolur işin.tavsiye konusuna gelince özgül motorun aşağısında ege bike var ben regalimi oraya götürüyorum gercekten işini bilen bi usta .sahibi velid abi.tavsiye ederim çözemediği bi sorunum olmadı şimdiye kadar.ayrıca özgül motor hem sorunu cözemiyo hemde pahalı bana göre

ol_gu87
08 Nisan 2010, 00:08
üç kuyulara yakınsan mondial servisine git ustası oradaise ve sor işi çok yoksa ugra o zaman sorunu halleder ama işi varsa pek ugraşmıyor adamı çok koşturuyorlar ama gidebiliyorsan sabri ustanın oglu mehmet vardı ismini yanlış hatırlamıyorsam işinin hakkını harbi veriyo babasının oglu yani ama biraz cep yakıyorlar arada

serknozkn
08 Nisan 2010, 01:28
tamamdır baklım yarın sırayla gidicem hepsine bakalım en ucuz hangisinde çözüm bulucaz ama benim için cep yakmaması çok önemli öğrenci adamız sonuçta:P

Kenpachi
08 Nisan 2010, 01:32
Tepecik ülkü sinemasının o civarda bir ara ahmet usta vardı. Gerçekten işini bilen biri diye biliyorum.

Lancelot
08 Nisan 2010, 13:56
Bir arkadaşımı yolladım urlaya sabri ustanın oğullarına geçen gün oğulları halen aynı titizlikte çalışıyorlar görüldüğü üzere. Nesi var nesi yok dökmüşler motorun bir bir. Liste verilmiş eline. En sevdiğim yanı da gereksiz masraf çıkarmamaları. "Usta" dediğimiz adamların neler yaptığını biliyoruz. Ön balatadan ses geliyor diye gittiğinde (motordan hiç anlamayan bu arkadaşım) ufak bir ayarlama ile sesi kesmişler bakımını da yapmışlar. Gayet rahat yeni balata kakalayıp, nerede ise hiç aşınmamış balatalarını da başka birine satıp çift taraftan kâr edebilirlerdi. Sabri Usta ve oğulları bunu yapmıyor işte. Bu özelliklerini seviyorum