PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hyosung 250 r bakarmısınız lütfen

gold
01 Nisan 2010, 00:28
selam arkadaşlar . ben 18 yaşında öğrenciyim 1.77 boy 70 kilom var . hyosung 250 r almak istiyorum deli gibi para birikitiriyorum .ama babam hyo için giden ama durmayan motor diyo kötü motor o diyo o motordaki tek beygir sensin diyo .sizden yorum bekliyorum göklere çıkartacak yada yerden yere vuracak ciddi yorumlar bekliyorum bu arada 100 km de 80 90 la gidersem ne kadar yakar acaba bunun cevabını forumda bulamadım (belki hyo için bin defa yazmışsınızdır ama insan kendisine yazılınca mutlu oluyo :rendeer:) şimdiden teşekkürler

metci
01 Nisan 2010, 00:31
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

Akileos
01 Nisan 2010, 00:33
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

aradıklarının hepsi bu topicde var
bu konu hakkında acılan kaç milyonuncu topic bu acaba

by_dengesiz
01 Nisan 2010, 00:33
şimdi kitlenecek

GuNMember
01 Nisan 2010, 00:36
Benım Motorada Babam Dengesiz Diyordu Ama Motorda Tek Dengesiz Benim Bide by_dengesiz Var Tabi (:

mahoni38
01 Nisan 2010, 00:38
Benim bir hyosungum yok henüz bende senin gibi hastasıyım makinenin. Durma konusunda sıkıntı sadece sıfır olarak ilk aldıgında bi süre var o da yetkilinin aciklamasına göre disk üzeri kaplı balmumu gibi bir maddedenmiş sonrasında düzeliyor(incelemesini okumuştum) normal performansına ulaşıyormus. Ben cin malı motor kullanıyorum (mondial mct 250) kapattın mı 100 görüyo 4. viteste (max de 120 görür oynanmamıs vs) ama durmaya gelince o kadar iyi değil o yüzden yol dumduz temiz ve sağdan soldan geleni olmayan bir yol olmadıkça öyle kapatıp gitmiyorum kısaca makıne gidiyor diye sen basarsan frenin çoooook iyi olması aşırı önem arz eder ama yola göre davranırsan eminmim 80 de 70 de yeterli mesafede durmayacak makine değil. Ayrıca suzukinin mühendistleri yapanlar (diye aklımda kalmıs) kısaca sanmıyorum ki fren sorunu olsun. (70 80 hız mı ya sizin gibi arkadasları pistlerde görmek isteriz.)