PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa Cruiser Crew

Madv
01 Nisan 2010, 00:11
http://www.facebook.com/#!/pages/Bursa/Bursa-Cruiser-Crew/107281905969776?ref=ts

Bursa Cruiser Crew amacımız Bursadaki CCC sevdalılarını tek çatı altında toplamak geziler,organizasyonlar düzenlemek tanışmak kaynaşmaktır.
Bursalı olun yada olmayın hayran sayfamızda sizleri görmekten çok mutluluk duyariz ki daha yeni kuruldu

Osbourne
01 Nisan 2010, 00:40
Bu CCC ne oluyor? Bir kaç mesajında da görmüştüm senin..
OCC olmasın o?
Orange County Choppers?
Başka bir şey mi?

draggy
01 Nisan 2010, 01:13
Custom Cruiser Chopper in kısaltması

chopperrider
01 Nisan 2010, 01:36
Custom, chopper, cruiser kelimelerine sözüm yok, bunların türkçe karşılığı yok gibi bi şey. en azından tam karşılamak mümkün değil. ama crew ??? bu kelimeyi kullanmak şart mıdır ? yanlış anlamayın aynı şeyi ben de bazen yapıyor ve işin kolayına,alışılmışına kaçıp ingilizce kullanıyorum ama aslında tam karşılığı olan kelimelerde türkçe kullansak.
Mesela Bursa CCC Topluluğu ya da ekibi ya da takımı vs.vs.

Madv
01 Nisan 2010, 23:43
Custom, chopper, cruiser kelimelerine sözüm yok, bunların türkçe karşılığı yok gibi bi şey. en azından tam karşılamak mümkün değil. ama crew ??? bu kelimeyi kullanmak şart mıdır ? yanlış anlamayın aynı şeyi ben de bazen yapıyor ve işin kolayına,alışılmışına kaçıp ingilizce kullanıyorum ama aslında tam karşılığı olan kelimelerde türkçe kullansak.
Mesela Bursa CCC Topluluğu ya da ekibi ya da takımı vs.vs.

onu bende düşündüm Dostumda CCCC olacak tam kısaltması ,o yüzden böyle daha iyi olur gibime geldi. :)