PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En acaip kask

Qweasdnon
31 Mart 2010, 00:49
http://www.firestat.fr/skull.jpg...ne diyosunuz bu kask için çok çevirirmi polis?eğer gerçekten güvenli bi şeyse chopper ın üstünde çok şık durur..gerçi güvenli olmasada çok şık durur ama olurda biz duramazsak sonumuz fena olur...

WOLKANWOLKAN
31 Mart 2010, 00:58
şıklık hakkaten göreceli

polis durdurmasa da durdurmak isteyen hatta üstünden geçmek isteyen olur

hatta trafikte dur bakayım diye birbirine çarpan da oldukça çok olur

Qweasdnon
31 Mart 2010, 01:06
şıklık hakkaten göreceli

polis durdurmasa da durdurmak isteyen hatta üstünden geçmek isteyen olur

hatta trafikte dur bakayım diye birbirine çarpan da oldukça çok olur

gerçekten olur...hatta duyar gibiyim "la la la gurugafaya bak la muagodiim zatanikmisin sikeletor" diyerekten adamı zor durumda bırakırlar

draggy
31 Mart 2010, 01:43
Bu kasklara bende baktım, ne dot, ne ece, ne de snell onayı var. Düz plastik maalesef..

titanxxx
31 Mart 2010, 01:49
süper tasarım :):)

m.şanveren
31 Mart 2010, 01:54
gerçekten olur...hatta duyar gibiyim "la la la gurugafaya bak la muagodiim zatanikmisin sikeletor" diyerekten adamı zor durumda bırakırlar

hahahahahahah:queen::queen::queen: gece gece yarıldım vallaa hahahahahaha:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ah beee,senin yüzünden attığım kahkahadan oğlum uyandı...

beykurt
31 Mart 2010, 02:16
kask nerde ya ben bişi göremedim :S

COQ
31 Mart 2010, 02:49
kask nerde ya ben bişi göremedim :S

Zaten o yuzden acaip ya!:P

BLACK_ICE
31 Mart 2010, 03:09
saçma nazi kaskı takmatan daha tehlikeli burun vs kompe dağılır yüz kazadan sonra takanın kafasının şekli alıcağı hal:silent:

dreamdark
31 Mart 2010, 04:05
İlgi çekici gerçekten, kasktan çok bir aksesuar havasında ama.

Qweasdnon
31 Mart 2010, 11:18
Ztn başka bi sitede yeni kullanıyosanız takmayın filan tarzı bi şey görmüştüm...Yannız ülkemizdeki durumun vahimliğini anlatmak için diyorum bunu istanbulda bilinende bi motor aksesuarları satan yerde satıcı dot sertifikası olduğunu güvenli olduğunu fln söyledi...komple fiberglass arkadaşlar...yani çok tehlikeli düşük çaplı bi darbede bile parçalanıp keser

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:16 ----------

hahahahahahah:queen::queen::queen: gece gece yarıldım vallaa hahahahahaha:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ah beee,senin yüzünden attığım kahkahadan oğlum uyandı...

:):):) valla istemeden oldu

ahmetsngr
31 Mart 2010, 11:20
Bu kask nerde satılıyo acaba ?

Qweasdnon
31 Mart 2010, 11:23
istanbulda var ama yurtdışında yarı fiyatına..burda 350 dolardan 270 dolara indiler yurtdışında 150 dolar...adamada mail atıp söyle 100 euro üstü bindiriyolar o yüzden sen bu fiyatı faturada indir de...hiç itiraz etmiyo:wiinkk:...fire-star helmet die arat...çok değişik custom kaskları var...

Gnusher
31 Mart 2010, 11:38
"la la la gurugafaya bak la muagodiim zatanikmisin sikeletor" diyerekten adamı zor durumda bırakırlar

Ehehe. Sabah sabah, vize öncesi çok iyi geldi.:cat:

yeschim
31 Mart 2010, 11:45
O değil de geçenlerde işten çıktım dolmuşa yürürken trafik sıkıştı, scooter kullanan bir gencin kafayı gördüm acaip güzeldi çocuğun suratına bakıp bayağı güldüm :mrgreen: Kasktan tabii yüzünü göremedim ama kesin o da sırıtıyordu o esnada :mrgreen: Zaten suratındaki yaratıkta da garip bir sırıtma hafiften vardı :queen: Kask fullface ve vizör de dahil ön taraf komple bir surat ama ne surat hem korkunç hem komik hiç öylesini görmemiştim :mrgreen: Bu biraz itici ama çok güzelleri var ben de yapacağım kaskıma öyle bir atraksiyon :cherry:

motocycleboyreigns
31 Mart 2010, 12:11

ahahahahahh

OGLUMVE BEN
31 Mart 2010, 12:18
yalnızca büfe üstüne koyarım göstermelik:P

Kenpachi
31 Mart 2010, 12:23
Mükemmel ötesi. Tam istediğim gibi :)

UCANLAZ
31 Mart 2010, 12:24
bu kaskı bu ülkde kullanırsan büyük ihtimalle bir şahin yada hatlı münübüs altında kalabilirsin Allah korusun.
Malum bu araçları kullananların hareket eden herşeyle kapışma gibi bir huyları oluyor genelde.birde böyle bir kask varsa kafanda ... :P

Qweasdnon
31 Mart 2010, 12:38
cidden düşünüyorum da millet çok bulaşır yoldayken...haa grup halinde giderken filan takılır arada kaynar gider ama tek başınayken çok riskli olur...malum uzaylıya taş atan güzide ülkemin güzide insanının buna vericeği tepki taşla filan kalmaz...zaten bi de dokunma hastalığı var memleketteki insanların..kesin camlarda hep bi parmak izi olur

zeda3000
31 Mart 2010, 12:47
Geceleri bununla dolasip milleti iyi korkutursun. Ghost rider diye:) Adamlarda birde bu var , bak bu daha ic acici ,direk sehiri bir birine katarsin:)

http://helmet.firestat.fr/masque_jason.jpg

chopperrider
31 Mart 2010, 12:54
hakikaten bi chopper sürücüsünde harika gözükür. ama fiberglass bi kaskın sadece aksesuar amaçlı olma ihtimali de mevcut ya da sadece foto çekimi için falan kullanmak lazım.

Qweasdnon
31 Mart 2010, 12:57
valla bu da olur ama diğerinde en azından camda parmak izi falan olur bunda lalala die gözde cam varmı die parmak basarlarsa cork die ses gelir

motocycleboyreigns
31 Mart 2010, 13:10
valla bu da olur ama diğerinde en azından camda parmak izi falan olur bunda lalala die gözde cam varmı die parmak basarlarsa cork die ses gelir

yine yarıldım tamam lan yeter:P

Qweasdnon
31 Mart 2010, 13:12
bi de bu biraz kaynakçı mahir modeli...camda yok gözler yaşarıcak devamlı acıların çocuu modeli ağlayarak gezeriz...bu arada bu forumun saatlerini nie ileri almadılar yav:)

AydoganX
31 Mart 2010, 13:14
bi de bu biraz kaynakçı mahir modeli...camda yok gözler yaşarıcak devamlı acıların çocuu modeli ağlayarak gezeriz...bu arada bu forumun saatlerini nie ileri almadılar yav:)

Forum saatinde sorun yok :)
Kontrol panelindeki "otomatik saat ayarlama" seçeneği sende aktif değil sanırım :cat:

Qweasdnon
31 Mart 2010, 13:16
yeni aldılar ok:)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:14 ----------

hmm ok:) bilemedim bi an

Qweasdnon
31 Mart 2010, 15:31
bi de böyle bi olay var...predator hesaabıhttp://www.iainclaridge.co.uk/blog/wp-content/uploads/april2009/diesel_helmet.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:25 ----------

pardon predator bu...http://firestat.fr/predator_spider.jpg