PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : slm arkadaşlar

fast_driver
30 Mart 2010, 20:02
:wiinkk:arkadaşlar slm ben savaş cocuklugumun hayalını gercekleştirmek üzereyim ama pek bilgim yok ve param az mondialin 150 RE modeli hoşuma gitti ve onu almayı düşünüyorum sizce nasıldır:silent:. cevaplar için şimdiden teşekkürler

barok34
30 Mart 2010, 20:14
hoşgeldin savaş kardeş mondial kullanıcıları bilgi verir sana muhtemelen iyi forumlar dilerim

okanco
30 Mart 2010, 20:29
Aramıza hoş geldin abim. Çin malı motosikletler pek iyi bilinmez. Çok baş ağrıtır denir. Kullanmadım bilmiyorum. Ama sen motoruna ne kadar iyi bakarsan motorunda da sana o kadar iyi davranır.. Anlıcan her ne kadar Çin malı da olsa sen iyi bakarsan motor pek sorun çıkarmaz ;)

fast_driver
30 Mart 2010, 22:04
Aramıza hoş geldin abim. Çin malı motosikletler pek iyi bilinmez. Çok baş ağrıtır denir. Kullanmadım bilmiyorum. Ama sen motoruna ne kadar iyi bakarsan motorunda da sana o kadar iyi davranır.. Anlıcan her ne kadar Çin malı da olsa sen iyi bakarsan motor pek sorun çıkarmaz ;)

hoş bulduk;
ilk motorum olcak bıde para azlıgından dolayı bunu tercıh ettım bıraz arastırdım ıyı gıbı duruo hem dedıgın dogru iyi bakarsan isterse hurda olsun gene bişi olmaz motorlar hakkında bılgım pek yok ama sayenızde ögrenıcez bişiler

motorhocası
30 Mart 2010, 22:09
Hoşgeldiniz, iyi seçim yapmışsınız çin motorlar ile her türlü arızayı yaşama olanağınız var tecrübe edersiniz ve ustalaşırsınız.:cat: Yaşasın çinli halk motorları.:mrgreen:

fast_driver
30 Mart 2010, 22:12
zaten acemiyim başıma inş. bide sürekli olarak arıza cıkmaz benım hayalım motor kullanmak kabusum olmasın bıde :queen:

sergiowanni
30 Mart 2010, 22:17
alma kardeşim çin malı..mondial filan alma..git ordan 90 model bir japon malı al...çin malı motor kullananların yüzde 90 sı şikayetçi..yüzde 10 luk kısmıda motorlarına bişey olmadı diye övüyo işte çin mallarını..bakarsan bişiy olmaz gibi şeylere kulak asma..honda
cbr 600 rr'ın 2009 model üretiminden türkiyedeki 60 tanesinde aynı yerden ve farklı yerlerden devamlı arıza olsun ve aynı arızayı yapsın hep..ortalık ayağı kalkar..niye çünkü iyi marka honda,japon sonucta.AMA ÇİN MALI ÖYLEMİ:)HER GÜN ARIZA HER GÜN SORUN HER GÜN SANAYİ..rutin olunca göze batmaz..Kendine iyi bak kardeşim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:16 ----------

Hoşgeldiniz, iyi seçim yapmışsınız çin motorlar ile her türlü arızayı yaşama olanağınız var tecrübe edersiniz ve ustalaşırsınız.:cat: Yaşasın çinli halk motorları.:mrgreen:

böyle üyelere bayılıyorum..tam benim kafadan..:queen:

fast_driver
30 Mart 2010, 22:22
eyw kardeş, acemılıgı bunun ustunde atıyım dusunuyorum zaten bı 600cc motor bakalım zaman gösterıcek bunun arıza hallerı dıyerlerınden daha azmıs oyuzden tercıh ettım ama her seyın hayırlısı tabi

motorhocası
30 Mart 2010, 22:23
zaten acemiyim başıma inş. bide sürekli olarak arıza cıkmaz benım hayalım motor kullanmak kabusum olmasın bıde :queen:

Yok yok Mondial en tanıdık Çinlilerden,bizden bir motosiklettir.O kadar arıza çıkarmaz,yol testleri vs. yapar. İnşallah çıkarmaz sorun.:)

fast_driver
30 Mart 2010, 23:43
arkadaşlar bu koruyucu kıyafettır monttur vs. ucuza nereden bulabılırım

bektanist
31 Mart 2010, 09:05
önce hoş geldin dostum çin malı demişsin ama bence fazlada yaklaşma çin malına bir dostumda gn 250 suziki var fiyatı hakkında pek bilgim yok ama motorun sıfır olduğunun biliyorum yaşını sorun etmezsen binilcek bir motor eğer ilgilenirsen tanıştırırım kazasız günler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:03 ----------

arkadaşlar bu koruyucu kıyafettır monttur vs. ucuza nereden bulabılırım
bunların ucuzunu derken kask alıcaksan fazla uçmadan ls2 markasına bak gdr den uzak dur mont dersen bunların hepsini sirkeciden uygun fiyata bulabilirsin ama kaska verceğin paraya acıma

greyhorse
31 Mart 2010, 09:37
arkadas butcem kısıtlı dıyor 90 model motosıklet onerıyorsunuz,çin malı diye yerin dibine sokulan motorların yedek parça fiyat &bulunabilirlik artı tamir kolaylıgı olumlu yonlerı.bakkaldan alınabılecek kıvama getırdıler neredeyse .en onemlısı gecıs motoru olarak kullanıp tecrube edebılırsın,halkımız motoru cınlıler sayesınde tanıdı ve sık sık arızaları nedeniyle uretıcının bılgısıne es deger bır bılgıye sahıp oldu, :mrgreen: dıger taraftan eskı bır motor aldıgında parca fıyatları belkıde butcenı sarsabılecek,aradıgını bulamamanda cabası,ornek vermek gerekırse motorun karburator arızalı araba gıbı yakıyor,alamadım yenisi 1 motor parası :pr:

fast_driver
31 Mart 2010, 16:34
ilginiz için teşekkürler arkadaşlar cogu arkadaşın dedını yapmaya karar verdım mondial 150 RE yı alıcam, zaten kullanmayı öğrendikten sonra honda cbf 150 almayı düşünüyorum