PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tam bizim için bir video

RunemagicK
30 Mart 2010, 01:34
Bizim için dediysem genel olarak yani:)

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=374347598508&ref=nf

(polislerle aram pek iyi değildir ama sevdim bu videoyu:))

mücahit_89
30 Mart 2010, 01:36
waybeee süpermişşş:)

motorhocası
30 Mart 2010, 01:49
Güzel düşünmüşler, hiç aklıma gelmedi Emniyet Müdürlüğü,Holywood filmlerini cebinden çıkarır bu film.:bounce:

Şenonar
30 Mart 2010, 01:51
Güzel yapmışlar valla :)

Birkannn
30 Mart 2010, 01:54
Yunuslar böyle gerçekten bizlerle araları çok iyi motorcuları severler
Işıklarda durduklarında filan korna çalıp gaz veriyorlar gülüyorlar
Bence güzel şeyler

mücahit_89
30 Mart 2010, 02:11
yunusları çok seviyorum zaten vatan caddesinde trafik full sıkışık iki yunus geçiyo kadırıma bende peşlerine takılıyorum:)kaldırım zaten yol gıbı:)

mondial50tt
30 Mart 2010, 02:27
cok güzelmiş :cat:

mustafatech
07 Nisan 2010, 20:16
Güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllll

Gökhan
07 Nisan 2010, 20:58
22/03/2010
Motosiklet sevdalısı kaza sonucu kendini metrobüs yolunda buldu.Merter'de plakası alınamayan bir otomobilin sıkıştırması üzerine kullandığı motosikletin kontrolünü kaybeden 28 yaşındaki Maviş Yüksel, metrobüs yoluna uçtu. Kaskı ve koruyucu elbisesi sayesinde ölümden dönen Maviş Yüksel hastaneye kaldırıldı.
Merter, O-1 Karayolu, Bakırköy yönüne kullandığı 34 ED 5101 plakalı motosikletiyle giden Maviş Yüksel’i Saat 06.00 sıralarında plakası alınamayan bir otomobil sıkıştırdı. Motosikletin kontrolünü kaybeden Maviş Yüksel çelik bariye çarparak metrobüs yoluna uçtu. Seyir halindeki yolcu dolu Metrobüs son anda durabildi. Kazayı gören diğer sürücüler durumu polise ve 112 Hızır Acil’e bildirdi. Yaklaşık 10 dakika sonra gelen Sağlık ekipleri Maviş Yüksel ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Kaskı ve koruyucu elbilesi sayesinde kazayı hafif yaralı olarak atlatan Maviş Yüksel, kaldırıldığı Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Polisler Maviş Yüksel’in motosikletini olay yerinden yaklaşık 200 metre uzakta buldu. Görgü tanıkları, kazanın ardından sarı montlu bir kişinin taksiye binerek kaçtığını ileri sürerken, polis kazanın nasıl gerçekleştirdiği tesbit etmek için mobese kayıtlarını incelemeye aldı.

Malesef herzaman yunuslar yetişemiyor...

okanco
07 Nisan 2010, 21:14
Yunus polislerinin arttırılması lazım.. Halkın bilinçlenmesi adına güzel bir çalışma olmuş..