PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosikletli banka soygunu

kuyucadısı
29 Mart 2010, 13:02
Fatih Fındıkzade'de Bir Banka Şubesine Motosikletle Gelen Silahlı 2 Kişi, 20 Bin Lirayı Alarak Kayıplara Karıştı.

Fatih Fındıkzade'de bir banka şubesine motosikletle gelen silahlı 2 kişi, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra kasada bulunan yaklaşık 20 bin lirayı alarak kayıplara karıştı. Polis, kafalarında motosiklet kaskı bulunan soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, saat 9.30 sıralarında Millet Caddesi üzerinde bulunan bir bankanın Fındıkzade şubesinde meydana geldi. Motosikletle bankaya gelen biri silahlı 2 kişi, banka güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdi. Güvenlik görevlisinin silahını alan soyguncular, kasada bulunan yaklaşık 20 bin lirayı alarak kayıplara karıştı.

Soygun haberi üzerine şubeye gelen polis, kafalarında motosiklet kaskı bulunan soyguncuları yakalamak için bölgede çalışma başlattı. Polis, bankanın güvenlik kamerasını inceliyor.

(CİHAN) (Cihan Haber Ajansı)

Akileos
29 Mart 2010, 13:05
hırsız hırsızdır....

kullandığı araç farketmez..

ortadadogulu
29 Mart 2010, 13:08
geçmiş olsun.

by_dengesiz
29 Mart 2010, 13:09
motoru çalınan arkadaşlar özellikle dikkat etmeli,genelde change motorlarla yapıyolar bunu,kısa zamanda yakalanacaklarına adım gibi eminim

CERRAHI
29 Mart 2010, 13:09
hırsız hırsızdır....

kullandığı araç farketmez..

Motorlu olunca ancak buraya haber olabiliyor :mrgreen:
Allah ıslah etsin ne diyeyim.

gkhnkzy
29 Mart 2010, 13:13
eyvah eyvah.... birazdan ehliyet için emniyete gidecektim :) tamda yolumun üstü.
metroyla gidiyim bari :) kesin yapı kredi'dir. girişi çıkışı belli değil bankanın.. iyi olmuş hem. kredi vermemişti bana :)

kuyucadısı
29 Mart 2010, 13:25
elbette soygun soygundur aracın önemi yok... ancak bunu medya hala anlamış değil. banka soygunu olarak vermek yerine motosikletli banka soygunu olarak başlık atmayı tercih ediyor. bu ve butip kötü haberlerde motosiklet kullanıcılarını zaten sevmiyen halk gözünde biraz daha düşürüyor malesef...

gkhnkzy banka yapı kredi değil HSCB en azından fotograf HSCBnin :P

OGLUMVE BEN
29 Mart 2010, 13:28
elbette soygun soygundur aracın önemi yok... ancak bunu medya hala anlamış değil. banka soygunu olarak vermek yerine motosikletli banka soygunu olarak başlık atmayı tercih ediyor. bu ve butip kötü haberlerde motosiklet kullanıcılarını zaten sevmiyen halk gözünde biraz daha düşürüyor malesef...

öyle yazınca daga hızlı oluyorya birde öyle düşün bak :queen:

gkhnkzy
29 Mart 2010, 13:30

aynen ya... :) buda dediğim yapı kredinin tam karşısında. bunlarada iyi olmuş, bireysel bankacılıktaki sarışın kız kredide yokuş yapıyodu bana :)

http://img.haberler.com/haber/133/findikzade-de-banka-soygunu_3394_o.jpg

aSuBaYaH
29 Mart 2010, 13:32
allah bildiği gibi yapsın

gkhnkzy
29 Mart 2010, 13:38
butip kötü haberlerde motosiklet kullanıcılarını zaten sevmiyen halk gözünde biraz daha düşürüyor malesef...

ben böyle bir şeye inanmıyorum artık. imrenerek bakıyorlar. geçenlerde Fatih'e gittim. tam motora bindim hareket edicem, cübbeli sarıklı bir dede geldi. elinde böyük tesbih. beni ve motoru gördü içi açıldı. durdu adam, beni izliyo yüzü gülüyo. bi selam verdim bastım gittim. aynadan baktım beni izliyor. trafikte soru yağmuruna tutanlar. yaya olup yön değiştirip motoru inceleyenler. daha neler neler...

motora güzel diyenin yakasına yapışıyorum (Maşallah de) diye :mrgreen:

edii
29 Mart 2010, 13:38
aynen ya... :) buda dediğim yapı kredinin tam karşısında. bunlarada iyi olmuş, bireysel bankacılıktaki sarışın kız kredide yokuş yapıyodu bana :)

http://img.haberler.com/haber/133/findikzade-de-banka-soygunu_3394_o.jpg

Cerrahpaşanın neresindesin? Bizim buralarda kırmızı 600f baya fazlada :)

gkhnkzy
29 Mart 2010, 13:43

cerrahpaşa hastanesinin alt köşesinde, küçük langa cad. ben son zamanlarda bi fındıkzade de gördüm kırmızı 600f. oda benimkinin kopyası.

edii
29 Mart 2010, 13:45
cerrahpaşa hastanesinin alt köşesinde, küçük langa cad. ben son zamanlarda bi fındıkzade de gördüm kırmızı 600f. oda benimkinin kopyası.

İşallah görüşürüz bi ara :)

OGLUMVE BEN
29 Mart 2010, 13:46

sen yeşille karıştırmışındır :queen:

edii
29 Mart 2010, 13:50

Bizim burda 2 tane zx6 var biri benim diğeri sahibide nerde bilmiyor :)

hee senin yeşili motordan sayıyosan haftaya gel millet caddesinde ön tekeri kafana indireyim :)

OGLUMVE BEN
29 Mart 2010, 13:54
Bizim burda 2 tane zx6 var biri benim diğeri sahibide nerde bilmiyor :)

hee senin yeşili motordan sayıyosan haftaya gel millet caddesinde ön tekeri kafana indireyim :)

benim motor şile yollarını bekliyor be canım:queen:

gkhnkzy
29 Mart 2010, 13:59
İşallah görüşürüz bi ara :)

İnşallah. özelden msj atıcam. neyse ben kaçar. eminim o meydan, çevirmelerle full motorla dolmuştur pizzacı,pideci,kuryeci falan. motordanda olduk, metroyla gidiyim en iyisi ehliyetimi alıyim emniyetten.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 ----------

siz iki yeşil. kardeş kardeş geçinin yoksa kan kırmızısı 600f kokusu alıyorum :queen::queen::queen:

emomen
29 Mart 2010, 14:04
soygun motorsiklet ile mi? yoksa sadece kasklı kişiler tarafındanmı yapılmış, başlık yalnış anlatıyor olayı :wiinkk:

gkhnkzy
29 Mart 2010, 14:12
HSBC Bank Fındıkzade Şubesi'ndeki soygun saat 09.30 sıralarında gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre motosikletle banka önüne gelen 2 kişi kurye gibi davranarak içeriye girdi. Silahlı soyguncular, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra veznedeki yaklaşık 15 bin TL'yi aldı. Güvenlik görevlisinin silahına da el koyan soyguncular, kapı önündeki motosikletle kayıplara karıştı. haber sitesinden alıntı..

Marv
29 Mart 2010, 14:31
geçenlerde ingilterede yapıldı ya hemen taklit etmişler.kendiniz olun biraz kardeşim :P

KyCd
29 Mart 2010, 14:32
pis apaçiler..