PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbr 125 eksantirik mili

fearlesboyy
26 Mart 2010, 22:20
arkadaşlar umarım düzgün yazmışımdır..cbr 125 eksantrik mili ne kadardır.yada uygun bulabileceğimiz tavsiye edeceğiniz bir yer varmı ????

aSuBaYaH
26 Mart 2010, 22:39
eksantirik bir konu,
b.evler Fatih Kılıçlı'ya sor, ama öncelikle servisten fiyat al:cat: çıkma parçaların nereden geldiği ve durumu mechul.

fearlesboyy
26 Mart 2010, 22:59
ıstanbulda degılım burdakı servıste yok yaklasık 350 tl gıbı dedıler

aSuBaYaH
26 Mart 2010, 23:09
motosikletin kalbi sayılan parçalardan bir tanesi 350 tl çok ama olmazsa olmaz, internetten iyice araştır derim

GKN
26 Mart 2010, 23:10
Ne olmuş egzantrik miline? Motorun kaç km de?

aSuBaYaH
26 Mart 2010, 23:15

sana motor hastahanesi açalım:cat:

fearlesboyy
27 Mart 2010, 00:09

35000 km de sanırım arkadasın motoru satlıkda almaya nıyetlendım motor biraz sesli çalışıyor,sanki metal metale değiyor gibi,piyano falan dediler ama onu hallederiz dediler.grenajlardada ufak tefek catlak kırık vs var bunlarıda ekleyınce fıyat uygunmu onu arastırıyorum.

seannnnn
27 Mart 2010, 02:06
35000 km de sanırım arkadasın motoru satlıkda almaya nıyetlendım motor biraz sesli çalışıyor,sanki metal metale değiyor gibi,piyano falan dediler ama onu hallederiz dediler.grenajlardada ufak tefek catlak kırık vs var bunlarıda ekleyınce fıyat uygunmu onu arastırıyorum.

egzantirik zincir sesi de olabilir. cbr 125lerde kronik imiş

GKN
27 Mart 2010, 02:41
sana motor hastahanesi açalım:cat:

Gün gelir onuda açarız :)

Cbr 125 bu km de egzantrik ağrızası yapabilecek bir motor değil, acaba sen egzantrik zinciri yerine egzantrik mili yazmış olabilirmisin?
Ki öyleyse 125 cc bir motor bu km de egzantrik zinciride uzatmaz muhtemelen otomatik gergi ile alakalı bi sıkıntı vardır, sıfır orjinali ile değişim sorunu ortadan kaldırıcaktır:cat:

fearlesboyy
29 Mart 2010, 01:10
Gün gelir onuda açarız :)

Cbr 125 bu km de egzantrik ağrızası yapabilecek bir motor değil, acaba sen egzantrik zinciri yerine egzantrik mili yazmış olabilirmisin?
Ki öyleyse 125 cc bir motor bu km de egzantrik zinciride uzatmaz muhtemelen otomatik gergi ile alakalı bi sıkıntı vardır, sıfır orjinali ile değişim sorunu ortadan kaldırıcaktır:cat:

valla ben pek anlamam uygun bır cbr 125 vardı hafif masraflı grenajları catlak falan ama benım ıcın motor önemli motorda normal cbr 125 den fazla seslı calısıyordu pancar motoru gibi(belkide bana öyle geliyor daha önce hic cbr 125 binmedim hyosung 250 r vardı sattım yaza maksat şehir içi ayagımı yerden kesecek motor bakıyorum.bütçe cok sınırlı bu aralar hyomu tekrar alamam) ve sesi bana sanki metal birbirine carpıyormus gıbı geldi arkadasım yagını değiştirriz siboplarıda ayarlarsan düzelir dedi çünkü daha önce motor bakıma girmiş bende bu fıyata alınırmı yoksa üstüne ekleyıp biraz daha mı düzgün bir cbr 125 alayım diye sizlere danışıyorum.resım yok olsa koyar daha detaylı bılgı verırdım.