PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shadow eksoz acil yardım!

devilmasta
26 Mart 2010, 01:56
Merhaba arkadaşlar bende honda 750 c6 Shadow var fakat bir türlü Türkiyede Cobra veya VanceHines eksoz satan biryer bulamıyorum..Sürekli forumlarda arkadaşlar bahsediyorlar eksozl<rının güzelliklerinden ama hiçbiri nerden aldığını yazmamış..

Motoruma eksoz nerden alabilirim YURTİÇİ olacak şekilde. Ercanda falan eksoz yaptırmaktan bahsetmiyorum..

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER:)

soner_kep
26 Mart 2010, 02:22
kardeşim bende senin gibi zamanında çok aradım..mototaldan alabilirisin..şuan yok heralde ellerinde ama getiririler

devilmaster
10 Nisan 2010, 15:36
mototal dışında yokmu arkadaşlar, orayla görüşmüştüm sadece cobra getiriyor ne bileyim smokehead veya vance-hines bir sürü eksoz markası var nerden alıyor millet bunları yurtdışındansa usülünü bülen yokmu:)????

2 elde olur satacak olan varsa 750 c6 2006 Shadow modeline uygun eksoz alacağım..

Emrah.ark
10 Nisan 2010, 16:48
mototal dışında yokmu arkadaşlar, orayla görüşmüştüm sadece cobra getiriyor ne bileyim smokehead veya vance-hines bir sürü eksoz markası var nerden alıyor millet bunları yurtdışındansa usülünü bülen yokmu:)????

2 elde olur satacak olan varsa 750 c6 2006 Shadow modeline uygun eksoz alacağım..

Ben şuan Didimdeyim abi..
Burda bir tanıdığımda kawasaki EN 500 var..Onun ekzozları smokehead..
İzmirden almıştı yanlış hatırlamıyorsam..
Bu akşam yanına gidicem istersen tam adres alabilirim:)

ARBETUS
12 Nisan 2010, 09:26

smokehead Altındiş Ercan'ın yaptığı egzosların markasıdır. Ben şahsen Cobra ya da V&H al paranın hakkını al derim. Smoke takan bikaç arkadaşın egzosları erkenden karardı içinden de sesler gelmeye başladı.

double-tt
12 Nisan 2010, 09:56
bende de smokehead var bir problemde yaşamadım seside çok güzel ama egzozu ercandan al başkasına yaptır derim işçilik çok kötü
http://www.motorturk.com.tr/highway_hawk.html

ARBETUS
12 Nisan 2010, 10:03
bende de smokehead var bir problemde yaşamadım seside çok güzel ama egzozu ercandan al başkasına yaptır derim işçilik çok kötü
http://www.motorturk.com.tr/highway_hawk.html

eğer profilinde yazan motosikelte aldıysan egzos, küçük hacimli motorlarda bir sıkıntı yok. fakat dragsta 650 ve vn1400 sahibi iki arkadşaımında egzosları döküldü ve karardı.

double-tt
12 Nisan 2010, 22:04
bunu öğrendiim iyi oldu cc yükseltirsem farklı marka düşünürüm

devilmaster
13 Nisan 2010, 00:11
arkadaşlar smoke head'in ercanın markası olduğunu bilmiyordum:P

ozaman vance-hines, highwayhawk veya cobra satan biri varsa lütfen haberdar edin alacağım diyorum satan yok:D

borasiranli_3@hotmail.com mail adresim siteyide kontrol ediyorum..

veya yurtdışından getiren aracı arkadaşlar varsa 0- 2el farketmez onlada ilgilenirim..

yardım ve yönlendirmelerinizi bekliyorum açıkcası pek yol alamadım daha...