PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smokehead ekzoz kullanan var mı (özellikle carbon modelini)

chopperrider
25 Mart 2010, 16:02
Evet arkadaşlar bu yerli üretim markanın özellikle carbon versiyonları hoşuma gitti, kullanan bilen var mı ? memnuniyet durumuna göre edineyim diyorum bir tane.

zeda3000
25 Mart 2010, 16:15
Aprilia RSV 1000 kullanici oskan arkadasimizda var.Kendisine sorabilirsin.

emreduman1
25 Mart 2010, 16:22
genelde kötülerler ama bence gayet iyi işçiliği var cbr954 te kullandım daha önce problem yaşamadım ve gayet tatmin edici bir sesi var

yürekçe
25 Mart 2010, 16:45
2 AYRI HYO GT 250 R ÜZERİNDE GÖRDÜM, DİNLEDİM.
hyo üzerinde eğreti duruyordu. çift v silindirde ise kalın ve tok bir ses veriyordu ama hazzetmedim dersem yeridir.

ben, sanki daha ince ve içten sesleri seviyorum.
ancak, sana şu egsozu önerebilirim :)

sv 650 s hayranlığımı da anlamış olursunuz :)

http://www.gaskrank.tv/tv/streetfighter/sveetfighter-streetfighter-sty-7960.htm

( bu arada grenajcıyı aradın mı? bana lazım olacak gibi :wiinkk: )

chopperrider
25 Mart 2010, 17:14
yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar.

yürekçe;
grenajcıyı aradım ducati ve fz6 sakalı varmış elinde, uydurmak size kalmış diyo :) 100 tl fiyat veriyo. şimdi netten bi resimlere bakayım uydurabilir miyim diye.

zeda3000
25 Mart 2010, 19:43
Su Ducati grenaji yapan kimdir bilgisi varmi.100 tl biraz yuksek ama pazarlikla uygun fiyat verir ise benim Ducatiye sakal alabilirim

yürekçe
25 Mart 2010, 19:44
Su Ducati grenaji yapan kimdir bilgisi varmi.100 tl biraz yuksek ama pazarlikla uygun fiyat verir ise benim Ducatiye sakal alabilirim

ben biliyom, istanbulda yusuf usta. telefonu var bende. istediğin modeli söylüyon, o da grenaj dökyor

TanImsIz
25 Mart 2010, 21:14
Aprilia RSV 1000 kullanici oskan arkadasimizda var.Kendisine sorabilirsin.

abi ben sattım onu :) yeni projeler peşindeyim :P

Egzos icin söyliceğim sadece şunlar : Fiyatına aldanma diycem (ki fiyatıda kazık) üste biraz daha koy markalı bi egzos al. Alacağın egzos 3.el 5.el hatta 10. el bile olsa bundan güzel ses çıkartır. Ne rolentide sayıyor, ne yüksek devirde.
:farao:

chopperrider
25 Mart 2010, 22:50
abi ben sattım onu :) yeni projeler peşindeyim :P

Egzos icin söyliceğim sadece şunlar : Fiyatına aldanma diycem (ki fiyatıda kazık) üste biraz daha koy markalı bi egzos al. Alacağın egzos 3.el 5.el hatta 10. el bile olsa bundan güzel ses çıkartır. Ne rolentide sayıyor, ne yüksek devirde.
:farao:

hadi ya. aslında zaten 2 silindir makineye takıcağım için sesten yana pek umudum yoktu ama görünümüne tav olmuştum ama o kadar kötüyse ikinci el bakayım hakkaten.
ama carbon görünümlü ikinci el ne vardır ki acaba ???

yürekçe
26 Mart 2010, 00:15
hadi ya. aslında zaten 2 silindir makineye takıcağım için sesten yana pek umudum yoktu ama görünümüne tav olmuştum ama o kadar kötüyse ikinci el bakayım hakkaten.
ama carbon görünümlü ikinci el ne vardır ki acaba ???

geçenlerde bana bir arkadaşım 200 tl ye getirmişti ben gs500 e takmamıştım.
sana gönderdiğim videodaki egsozu kullan be hocam.

m4 müydü neydi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 ----------

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsearch_text%5D=carbon+eksoz