PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız

Sayfa : [1] 2

mavibuz
24 Mart 2010, 18:54
gecenlelrde haberler de izledim bayan bir motorcu sıkıştırılıp kaza yapmasına sebebiyet verilmiş, görüntülere göre kötüde bir kaza birçok kırığı var

bu konuda sizin düşüncelerinizi merak ediyorum sevgili mt sakinleri

birde bu konuyu daha önce yanlış bir yerde açmışım :pr: kimse yazmayınca garip geldi :silent:

işte haber http://www2.haberler.com/video-haber/video.asp?id=1965903

tutic
24 Mart 2010, 19:03
aynı magandalar 1 hafta önce benide mahfetti :@ :@
hala yatıyorum :@:@

mavibuz
24 Mart 2010, 19:06
aynı magandalar 1 hafta önce benide mahfetti :@ :@
hala yatıyorum :@:@

büyük geçmiş olsun kardeşim :rendeer: inşallah en kısa zamanda salığına kavuşursun

Sadık1453
24 Mart 2010, 19:27
Hepsinin .................................................. .................. +18

Evrim Ergin
24 Mart 2010, 20:26
hangi sınıf olursa olsun ehliyet verilirken zorunlu bir seminer olmalı
"trafiği paylaştığımız diğer araçlara karşı sorumluluklarımız" konulu..

yani işin çözümü eğitimden geçer. trafik eğitimini arttırmamız lazım. ortaöğrenimde trafik dersi var mı? varsa o derslerde de motosiklet konusu işlenmeli, gelecekte mutlaka farklı noktalara getirir bizi bu eğitimler.

şu anda trafikte olanlara karşı yapılabilecek bi şey malesef yok, odun kullanmamız lazım.

GOKHAN42
24 Mart 2010, 20:39
bu haberi tvde görmüştüm yazık çok yazık... motor üstündeyken yapacağın her harekette manevrada bir değil 2 kere düşünmek gerekiyor,karşı tarafın ne düşündüğünü bile sezmek gerekiyor..değilse facia...

barok34
24 Mart 2010, 20:41
hangi sınıf olursa olsun ehliyet verilirken zorunlu bir seminer olmalı
"trafiği paylaştığımız diğer araçlara karşı sorumluluklarımız" konulu..

yani işin çözümü eğitimden geçer. trafik eğitimini arttırmamız lazım. ortaöğrenimde trafik dersi var mı? varsa o derslerde de motosiklet konusu işlenmeli, gelecekte mutlaka farklı noktalara getirir bizi bu eğitimler.

şu anda trafikte olanlara karşı yapılabilecek bi şey malesef yok, odun kullanmamız lazım.

işte bütün mesele bu kardeşim eğitim eksikliği tebrikler çok güzel olayı özünden çözmüşsün :rendeer::cat::rendeer::bounce:

acemi2009
24 Mart 2010, 20:52
trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız sorusuna cevap
bu şahısların kendileri insan olmadığından uzak duracağız ,
hayvanla hayvan olmayacağız ,
hırlasalarda , hoşt lan deyip kendimizi ısırtmayacağız ,
zaten ben bu yaratıkları yıllardır araba sürüşlerinden ve bakışlarından tanırım
kendimce bulduğum en iyi çözüm ya dur geçsin gitsin
ya da kaç yakalayamasın
ama hiç yapmayacağın şey asla asla bulaşma unutma onlar insan değil ve bu ne yapsan değişmeyecek bu gerçekle yaşa (1993 ten beri araba kullanırım motorsiklette acemiyim ama trafiğin değil belirteyim dedim güzel kardeşim)
kazasız sürüşler

bobber
24 Mart 2010, 20:54
sürücü kurslarında, sürücü adaylarının hangi sınıf ehliyet aldığına bakmaksızın, kurs boyunca zorunlu "motosikletle İstanbul trafiği" gibi bişey yapılmalı. Kurs boyunca belirli saatlerde sürücü adayları İstanbul trafiğinde dolaştırılmalı ki; sıkıştırılınca neler hissediliyor anlasınlar.

barok34
24 Mart 2010, 20:57
sürücü kurslarında, sürücü adaylarının hangi sınıf ehliyet aldığına bakmaksızın, kurs boyunca zorunlu "motosikletle İstanbul trafiği" gibi bişey yapılmalı. Kurs boyunca belirli saatlerde sürücü adayları İstanbul trafiğinde dolaştırılmalı ki; sıkıştırılınca neler hissediliyor anlasınlar.

kurslar paradan başka bişey düşünmüyor maalesef o iş çok zor zaten olmaz öyle bişey en güzeli ilköğretimde kapsamlı bir trafik dersi arkadaşın dediği gibi

vlk155
24 Mart 2010, 21:08
Ben hergün motosiklet üzerinde olduğum için yüzlercesi ile karşılaşıyorum. Gördüğüm kadari ile en teklikelileri araç kullanırken cep telefonu ile konuşanlar. Böyle bir araç gördüğünüz anda size tavsiyem arkasındaysanız takip mesafenizi daha da açın. Ve her an böyle bir araç çıkabileceği ihtimalini aklınızdan çıkarmayın. Ne sinyal veriyor ne aynasına bakıyor. Yanına yanaşıp bağırdığınızda kabahat sizin oluyo. Bol reflektörlü kıyafetler tercih edin. Ve gece seyir halinde giderken uzunları verin gözüne gözüne başka türlü anlamazlar. İstanbulda bu konu ile alakalı çalışmalar yapıldığını biliyorum. İstanbulda Motosiklet kültürünün yaygınlaşması gerekiyor. Saygılarımla...

flying hellfish
24 Mart 2010, 21:11
trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız sorusuna cevap
bu şahısların kendileri insan olmadığından uzak duracağız ,
hayvanla hayvan olmayacağız ,
hırlasalarda , hoşt lan deyip kendimizi ısırtmayacağız ,
zaten ben bu yaratıkları yıllardır araba sürüşlerinden ve bakışlarından tanırım
kendimce bulduğum en iyi çözüm ya dur geçsin gitsin
ya da kaç yakalayamasın
ama hiç yapmayacağın şey asla asla bulaşma unutma onlar insan değil ve bu ne yapsan değişmeyecek bu gerçekle yaşa (1993 ten beri araba kullanırım motorsiklette acemiyim ama trafiğin değil belirteyim dedim güzel kardeşim)
kazasız sürüşler

Kesinlikle katılıyorum :cat:

Sinan Aksu
24 Mart 2010, 21:36
Trafikte başınıza gökten taş düşse sorumlusu sizsiniz... Allah göstermesin ama giden gittikten sonra 8/8 hatalı kim olursa olsun. Sizi ilgilendirmeyecektir artık.

mete_han
24 Mart 2010, 21:42
trafikte hepimiz canavarlaşıyoruz o malum...ama motorcuyu dişine göre bulup sıkıştıranlar insan değil...suçum günahım yokken dibime yanaşan oldumu veya sinyal vermeden önüme kıran sıkışıksa trafik dek getirip küfrediyorum yahu çek sağa iki çift laf et cevap ver...yok arkadaş hatasını anlıyor ve görmezlikten geliyor...in benim seviyeme...yok arkadaş bir babayiğit çıkmadı şöyle Allah yarattı demeyip girişecek veya bacaklarıma sıkacak...yiğit kalmadı...

okanco
24 Mart 2010, 21:46
Şerefsizler işte.. İnsanım diye dolanıolar ortada..

BerKToprak
24 Mart 2010, 21:51
trafikte hepimiz canavarlaşıyoruz o malum...ama motorcuyu dişine göre bulup sıkıştıranlar insan değil...suçum günahım yokken dibime yanaşan oldumu veya sinyal vermeden önüme kıran sıkışıksa trafik dek getirip küfrediyorum yahu çek sağa iki çift laf et cevap ver...yok arkadaş hatasını anlıyor ve görmezlikten geliyor...in benim seviyeme...yok arkadaş bir babayiğit çıkmadı şöyle Allah yarattı demeyip girişecek veya bacaklarıma sıkacak...yiğit kalmadı...
sende bela okumuşsun hacı biri cıkar bacagına degil kafana sıkar elini kolunu sallaya sallaya gider peşinede düşen olmaz olmayan şeymidir.

noctalica
24 Mart 2010, 21:51
o magandalar 15 martta beni de sıkıştırdı, çenemde 3 dikiş vardı. Daha bu gün binebildim motosiklete o günden sonra. Özlemişim arkadaş...

mavibuz
24 Mart 2010, 21:54
o magandalar 15 martta beni de sıkıştırdı, çenemde 3 dikiş vardı. Daha bu gün binebildim motosiklete o günden sonra. Özlemişim arkadaş...

büyük geçmiş olsun kardeş :rendeer:

mete_han
24 Mart 2010, 22:08
sende bela okumuşsun hacı biri cıkar bacagına degil kafana sıkar elini kolunu sallaya sallaya gider olmayan şeymidir.

Keşke çıksa bende boş değilim birader...birimiz .ok yoluna gideriz artık...önce o sıkarsa sorun kalmaz...nefsi müdafadan yırtarım...

Eğitimli profesyoneliz...25 te 24...o 1 tanede nefesimi fazla tutamadığım için..

gece uykusuz çalışıp sabah poligona gittiğim bir gün özeti...

http://www.ressim.net/out.php/i701276_sany0965.jpg (http://www.ressim.net)

http://www.ressim.net/out.php/i701275_sany0964.jpg (http://www.ressim.net)

bosnak_semko
24 Mart 2010, 22:40
o magandalardan biri 1 hafta önce bana çarptı :@ :@ sonrada arkasına bakmadan kaçtı gitti :@

mavibuz
24 Mart 2010, 22:48
o magandalardan biri 1 hafta önce bana çarptı :@ :@ sonrada arkasına bakmadan kaçtı gitti :@

geçmiş olsun :rendeer: iyisindir umarım

bosnak_semko
24 Mart 2010, 23:19
çok şükür ölmediğim için mutluyum..
ama bir süre koltuk değneklerine mahkumum...

mavibuz
24 Mart 2010, 23:23
çok şükür ölmediğim için mutluyum..
ama bir süre koltuk değneklerine mahkumum...

ooo kardeş büyük geçmiş olsun :rendeer: Allah açil şifalar versin umarım biran önce salığına kavuşur aramıza dönersin ve inşallah birdaha böyle birşer başına gelmezzz, tabiki Allah bütün motorcuları korusun

bosnak_semko
24 Mart 2010, 23:33
ooo kardeş büyük geçmiş olsun :rendeer: Allah açil şifalar versin umarım biran önce salığına kavuşur aramıza dönersin ve inşallah birdaha böyle birşer başına gelmezzz, tabiki Allah bütün motorcuları korusun

çok sağolasınn..
bu magandalar trafikte olduğu sürece bunlar devam edicek...bugun bana çarptı kaçtı yrn bi başkasına ertesi günü bi başkasına :S :S

Taner YILMAZ
24 Mart 2010, 23:56
Sıkıştıran olursa kenara çektireceksin el kol hareketleriyle..
Cebinden biber gazını çıkarıp sıkacaksın gözüne gözüne..
Sonrada kafasını arabasının altına sokana kadar döveceksin..

osmanba
25 Mart 2010, 00:21
Motosikletlilere yapılan haksızlığı şiddetle kınıyorum. Biz motosikletliler ülke trafiğinin hatalarını sinemize çekerek toplumun düzelmesini beklemeye kalkarsan çok sürmez en kısa zamanda teker teker biteriz.
Size kasıt bir hareket mi yapıldı ? Ve sizler paçayı ucuz kurtardınız ! Hiç üşenmiyelim arkadaşlar. Vatandaşın arabasını çaktırmadan takip edelim. Adresi belirleyelim. Mutlaka gurubumuz olan arkadaşlarımız vardır. Hemen bir plan kurup o magandanın malınas ve canına çok ağır hasar verecek hale sokalım. Alnının ortasınada "Motosiklet intikam gurubu "diye yazalım. Hele bu durum bir medyaya çıksın. Bakalım bir daha bu hareketlere cesaret edebiliyolar mı ? Medeniyetten uzak olana dağ kanunu...

Kelleci
25 Mart 2010, 00:36
olay yerinde işi bitirmekten yanayım:farao:

asm
25 Mart 2010, 01:28
Öyle herkese paldır küldür saldırmamalı. Bu fikir yanlış bence.

Bizler hakkaten motosiklet üstünde trafikte daha fazla geriliyoruz belki diğer sürücülere göre. (en rahat olanları dolmuşçulardır herhalde!)

Bunun gerilimin kaynağı,arkamızı yaslayacağımız rahat bir koltuğumuzun olmaması mı bilmiyorum ama önyargı ile motor sürülürse bir anlık dalgın olan,mazereti olan adama da patlayabilirsiniz.

Ülkemiz insanında malesef bir boşvermişlik var her alanda.

Eminim ki burada trafiği eleştirenlerin çoğunun da(ben de dahil) başka alanlarda eksiklikleri var.

Bu toplum genel anlamda iyileşme göstermediği müddetçe trafiğin düzelmesini de malesef bekleyemeyiz.

İlla ki bizi mobese gibi cihazlar yola sokacak herhalde!

neqr0
25 Mart 2010, 11:28
kardeşlerim geçmiş olsun bu durum uzun yıllardan beri var motosiklet kullananlara saygı yok onların kendilerine saygıları yok karşıdakinin insan olduqunu unutuyorlar bi can taşıdıqını bu eqitimler olsa dahi orda saygı gösterir aldıktan sora yine aynı olur amaç yine değişmez ben sürücü kursu sahibi olarak eğitime öncelikte buna önem veriyoruz yanlış anlamayın ama zengin gösteriş için araç kullanan insanlar amaç onlar için gösteriş tabi karşıdakinin durumu nasıl olursa olsun düşünmezler ve motosiklete karşı çıkanlar çok

KyCd
25 Mart 2010, 11:46
dün birine daldım rahatladım mı? pek değil, yanında kız arkadaşı vardı o yüzden çok dalmadım benim hayatıma kastedip gülen ve sevgilisine benim hayatımla şaka yapana az bile..

by_dengesiz
25 Mart 2010, 12:21
dün birine daldım rahatladım mı? pek değil, yanında kız arkadaşı vardı o yüzden çok dalmadım benim hayatıma kastedip gülen ve sevgilisine benim hayatımla şaka yapana az bile..

Kadir bi günün de olaysız geçsin:cherry:şaka bi yana dolu tabanca gezmekte fayda var biber gazına alışmış millet pek etkilemiyo,geçen mecidiye köy ışıklarda durdum ticari öküzün biri kçıma kadar yanaştı hafiften dokundu arkama döndüm el kol hareketi yaptım sen napıyosun gibilerinden,adam indi aşağı başladı bağırmaya ne hareket yapıyon lan derdin ne falan,ben de cevabını vermek için motordan aşağı inerken benim emaneti görmüş,ondan sonra bi kıvırmalar bi kıvırmalar abi kusura bakma valla zemin kaygandı görmedim falan,ama ben kaskın içinde nasıl gülüyorum ticari şoförü görmüyo tabi,paşa paşa bindi taksisine nasıl kaçıyo,yani dişini gösterecen abi millet motorcuları aşağılamaya alışmış,hepsini indirmek lazım böylelerinin

KyCd
25 Mart 2010, 12:35
basın ekspress yolunda orta şeridin ortasında gidiyorum trafik akıyor hızım 80-90 altımda Hyo hava hafiften çisiyor.. beyaz bi polo sağımda içinde bi zibidi yanında sevgilisi yanyana geldik zibidi baktı bende ona baktım sonra bu denyosan direksiyonu üzerime kırdı aniden bende motoru sola yatırdım kaçmak için o esnada tekerlek çukura denk geldi ve motor tank slappinge girdi şansa bala topladım bu uzadı tabi o arada bende peşine yapıştırdım.. ileride trafik durdu, baktım açılacak gibi değil emniyet şeridine çekip indim yürüdüm biraz açtım kapısını in aşşa dedim küfür etti in lan dedim bu inmeye niyetlendi küfür ede ede tam inerken girdim lavuğa yanındaki bayan başladı ağlayıp bağırmaya fazla hırpalamadım ama ağzı burnu kan içinde kaldı hayret çevreden ayıran olmadı.. he doğru mu yaptığım değil ama ya ben düşseydim? sakat kalsaydım yada ölseydim? o zaman burada herkes araç şöförleri şöyle böyle diye yazacaktı. Öldürüceksin dayak atacaksın diye yazacaktı herkes.. ben yine yanındaki bayan yüzünden adamı es geçtim..

osmanba
25 Mart 2010, 14:02
basın ekspress yolunda orta şeridin ortasında gidiyorum trafik akıyor hızım 80-90 altımda Hyo hava hafiften çisiyor.. beyaz bi polo sağımda içinde bi zibidi yanında sevgilisi yanyana geldik zibidi baktı bende ona baktım sonra bu denyosan direksiyonu üzerime kırdı aniden bende motoru sola yatırdım kaçmak için o esnada tekerlek çukura denk geldi ve motor tank slappinge girdi şansa bala topladım bu uzadı tabi o arada bende peşine yapıştırdım.. ileride trafik durdu, baktım açılacak gibi değil emniyet şeridine çekip indim yürüdüm biraz açtım kapısını in aşşa dedim küfür etti in lan dedim bu inmeye niyetlendi küfür ede ede tam inerken girdim lavuğa yanındaki bayan başladı ağlayıp bağırmaya fazla hırpalamadım ama ağzı burnu kan içinde kaldı hayret çevreden ayıran olmadı.. he doğru mu yaptığım değil ama ya ben düşseydim? sakat kalsaydım yada ölseydim? o zaman burada herkes araç şöförleri şöyle böyle diye yazacaktı. Öldürüceksin dayak atacaksın diye yazacaktı herkes.. ben yine yanındaki bayan yüzünden adamı es geçtim..
Bravo kardeş. Bu tür davranışlara hayır diyen arkadaşlar var. Ben sizi gerçekten tebrik ediyorum.
Bundan sonra o züppe arkadaşlarına yediği dayaği anlatarak aman ben ettim ve buldum siz etmeyın diyerek nasıhat çeker..

trgy
25 Mart 2010, 14:11
Keşke çıksa bende boş değilim birader...birimiz .ok yoluna gideriz artık...önce o sıkarsa sorun kalmaz...nefsi müdafadan yırtarım...

Eğitimli profesyoneliz...25 te 24...o 1 tanede nefesimi fazla tutamadığım için..

gece uykusuz çalışıp sabah poligona gittiğim bir gün özeti...

http://www.ressim.net/out.php/i701276_sany0965.jpg (http://www.ressim.net)

http://www.ressim.net/out.php/i701275_sany0964.jpg (http://www.ressim.net)

başkan büyüksün :)

Taner YILMAZ
25 Mart 2010, 14:14

Keşke herşey güzellikle halledilebilse ama malesef olmuyor.. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş, ellerine sağlık..

mavibuz
27 Mart 2010, 09:35

Eline sağlık aslında yanındaki bayanı hiç takmasaydın keşek yada onuda uyarsaydın :) nede olsa oda suçlu sevgilisine müdahale etmemmiş, plakasını alsaydın keşke gördüğümüz yerde .....

KyCd
27 Mart 2010, 09:40
Bravo kardeş. Bu tür davranışlara hayır diyen arkadaşlar var. Ben sizi gerçekten tebrik ediyorum.
Bundan sonra o züppe arkadaşlarına yediği dayaği anlatarak aman ben ettim ve buldum siz etmeyın diyerek nasıhat çeker..

Umarım öyle olur birde bunun tersi olma ihtimali var gördüğü her motorluya uyuz olup kin besleme durumu..

Keşke herşey güzellikle halledilebilse ama malesef olmuyor.. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş, ellerine sağlık..

Güzellikle halletmeye kalktığım kimseye laf anlatamadım anlayacak kapasitedeki adam zaten o hareketi yapmıyor. ne geliyosa başımıza eğitimsizlikten geliyor..

Eline sağlık aslında yanındaki bayanı hiç takmasaydın keşek yada onuda uyarsaydın :) nede olsa oda suçlu sevgilisine müdahale etmemmiş, plakasını alsaydın keşke gördüğümüz yerde .....

O sinirle plakayı almak aklıma gelmedi.. bi dahakine kısmet.. :mrgreen:

mavibuz
27 Mart 2010, 09:59
Umarım öyle olur birde bunun tersi olma ihtimali var gördüğü her motorluya uyuz olup kin besleme durumu..

Güzellikle halletmeye kalktığım kimseye laf anlatamadım anlayacak kapasitedeki adam zaten o hareketi yapmıyor. ne geliyosa başımıza eğitimsizlikten geliyor..

O sinirle plakayı almak aklıma gelmedi.. bi dahakine kısmet.. :mrgreen:

Allah korusun kardeş birdahaki sefer olmaz inşallah

KyCd
27 Mart 2010, 10:06
Allah korusun kardeş birdahaki sefer olmaz inşallah

Bu işler sakat kimin ne olduğu belli değil. Allah kimseye kaza bela vermesin. Bu arada Avcılar'dan mısın sen?

mavibuz
27 Mart 2010, 10:18
Bu işler sakat kimin ne olduğu belli değil. Allah kimseye kaza bela vermesin. Bu arada Avcılar'dan mısın sen?

EVVETTT , galiba sende ?

KyCd
27 Mart 2010, 10:20
EVVETTT , galiba sende ?

aynen öyle.. 22 yıldır.. :)

mavibuz
27 Mart 2010, 10:52
mt de Avcılarda oturan çok var aslında Avcılar diye topik açmak lazım, sen nerde tam olarak ben parseller belki tanışır çay içeriz :)

kuyucadısı
27 Mart 2010, 11:00
trafikteki magandalar istanbulun deprem gerçeği kadar gerçek. malesef magandalarla yaşamaya alışmak zorundayız... mümkün oldugunca kendi tedbirimi alarak ve tabi onları mümkün olduğunca eğiterek (eğitim şekli size kalmış :P )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

mavibuz yazı rengini sürekli mavi kullanma kurallara aykırı :rendeer:

mavibuz
27 Mart 2010, 11:17
trafikteki magandalar istanbulun deprem gerçeği kadar gerçek. malesef magandalarla yaşamaya alışmak zorundayız... mümkün oldugunca kendi tedbirimi alarak ve tabi onları mümkün olduğunca eğiterek (eğitim şekli size kalmış :P )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

mavibuz yazı rengini sürekli mavi kullanma kurallara aykırı :rendeer:

Hep siyah hep siyah insanın içii kararıyor:) ortamı biraz renklendireyim dedim ama birdaha yapmam::utangac:

BLACK_ICE
27 Mart 2010, 23:58

abi aynı şey benimde başıma geldi mt den gökanla yolda gidiyoruz sanırım önderde vardı eleman manitasıyla bir solladı bizi aramıza bir girdi sonra tekrar solladı 4 şeritli yolda çaktım uzunları sisleri tabi adam topuk bende yapıştım 100mt ilerde kırmızı ışığın yandığını onunda durduğunu grdüm tıklıyom cama bakmıyo bile cama bir yumruk korumalı eldivenle zangladı cam ama kırılmadı açtı bu camı kibar bi şekilde ne var dio dedim napıon sen tık yok dedim dua et yanındaki hatuna yoksa pert din burda abi artık yanlarında bayan taşıolar dövmeyelim die ben çzdüm yha olayı

mavibuz
28 Mart 2010, 00:08
abi aynı şey benimde başıma geldi mt den gökanla yolda gidiyoruz sanırım önderde vardı eleman manitasıyla bir solladı bizi aramıza bir girdi sonra tekrar solladı 4 şeritli yolda çaktım uzunları sisleri tabi adam topuk bende yapıştım 100mt ilerde kırmızı ışığın yandığını onunda durduğunu grdüm tıklıyom cama bakmıyo bile cama bir yumruk korumalı eldivenle zangladı cam ama kırılmadı açtı bu camı kibar bi şekilde ne var dio dedim napıon sen tık yok dedim dua et yanındaki hatuna yoksa pert din burda abi artık yanlarında bayan taşıolar dövmeyelim die ben çzdüm yha olayı

Abi bayan falan takmayacaksın onada girecen, onada girecen, artık şeklini sen seç

apasna
28 Mart 2010, 01:16
Bende başıma gelen bir olayı paylaşayım o zamanlar kanımız deli akıyor tabi resmen bela peşinde koşuyoruz.İzmir çevresinde yaşayanlar Gümüldür'ü bilir tabi yolunu da bende Kuşadası'ndan Gümüldür'e gidiyorum o zamanların favori arabalarından bir şahin yolda durmadan önümü kesiyor aklı sıra gözümü korkutacak.Bizim sektöre has bir kablo vardır feeder diye tabir edilir sürekli taşırdım 30 cm kadar yanımda.Neyse Gümüldür'e varmadan bu zatı muhterem bir hareket yaptı yine bana motor kaydı yan yattı tabi bende benim sağ ayna gitti o sinir ve acıyla takıldım bunun peşine yakaladım feederle direk camına vurup kırdım camı sonrasında neresine istiyorsa verdik odunu.Bu olay sonrası mahkemelik olduk bir süre devam etti ama işin enteresan tarafı suçlu ben oldum ve para cezası aldım.

uzun lafın kısası aslında maruz kaldığımız tacizlere karşı bazıları gerçekten hak ediyorlar ama benim görüşüm motorcu olarak yine efendilik bizde kalsın olabildiğince sözle halletmeye çalışmak.

mavibuz
28 Mart 2010, 05:52
http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.videonuz.com/thumb/video_opkpunersr.jpg&imgrefurl=http://www.ucretsizvideo.com/video/5502/sevda-demirel-frikikleri&usg=__aG9x2aPvX3-FISK_F1ndfq_g0cI=&h=480&w=640&sz=33&hl=tr&start=10&itbs=1&tbnid=L9iRsvUI-ECyIM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dburcu%2Besmersoy%2Bfrikikleri%26hl%3D tr%26sa%3DX%26tbo%3D1%26tbs%3Disch:1

İşte bu herifi ...... yazamıyorum bile

ozrace
28 Mart 2010, 06:38
çok üzücü bir olay Allah kimsenin başına vermesin ve yardımcımız olsun bende bi gün birine patlıycam ama hadi bakalım....

mavibuz
28 Mart 2010, 06:42
Aman kardeş dikkatli ol .....