PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : burgman 400 için bilgi lütfen

umutkaan
05 Ocak 2006, 00:00
:) slm arkadaşlar ben mondıal 125 mt kullanıyorum yazın allah kısmet ederse burgman 400 almak istiyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

hayalbert
05 Ocak 2006, 00:23
ne bilgisi istiyorsun son scooter da sondan bir önceki durak süper! süper! süper! süper! süper! süper! süper! süper! süper! süper! süper! süper!

alinazik
24 Şubat 2007, 13:41
selam

burgman bir japon harikası ilgilendiğin motor tam anlamıyla süper doğru yoldasın tebrikler

xeyna
24 Şubat 2007, 14:18
aslında bir burgman kullanıcısı değilim ama tesadüf eseri bir kaç gün kullanma zevkine eriştim bu aleti. bir kere kontrolü çok kolay, ikincisi yol tutuşu çok iyi, scooter deyip geçemeyeceğin bir alet, üçüncüsü oturma kısmı resmen salon gibi :) artçın bile olduğunda arkada, bağdaş kurup, gazete okuyabilir, bagaj kapasitesi çok yüksek, teknik aksamdan çok anlamam ama bence de doğru yoldasın. zevkle kullanabileceğin bir tercih yapmışsın :)

solistalper
24 Şubat 2007, 16:36
Daha ayrıntılı bilgi verecek arkadaşlar olmalı özellikle kullanıcılar doğru yoldasın gibi msjlar yerine Km'de yakıt tüketimi,uzun yoldaki konfor durumu,yedek parça,servis vb. durumlar hakkında bilgi verirseniz soruyu soran şahısa iyi bir doyurucu bir cevap olacaktır

kontgerilla
24 Şubat 2007, 17:16
bence bu bilgi cok bile bu motorun topiğinde dolanırsa cok daha detaylı bilgilere ulaşabilir...
modlardan sayfanın kilitlenmesini talep ediyorum..

skycaptain
03 Mayıs 2007, 17:00
kardeş sana diyecek bişeyim yok aklın yolu bir. seni tebrik ediyorum.başkalarıyla polemiğe girme şimdiden hayırlı olsun. burgman maxilerin cadillac ıdır

sbuyukkilic
03 Mayıs 2007, 17:28
Suzuki burgman kullanıcıları topiğinde aradığın cevapları bulursun:wiinkk: