PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tasli yollar motora zarar verirmi

McWarnaly
07 Mart 2010, 22:17
Arkadaslar benim sorum tasli yollari bilirsiniz kucuk taslar dizilerek yapilmis olan.bu yollardan gecerken motor zangir zangir sallanir ya bu motora zarar verirmi diyorum,benim ic organlarim yer degistiriyo sanki d :queen:

motorhocası
07 Mart 2010, 22:23
Parke taşlı yollar motora spor yaptırıyor, Söğüt'ten aldım motoru 12,500'de amortisörler alışmış ne bozukluk varsa hepsini emip bitiriyor.:P

Alper41
07 Mart 2010, 22:23
biraz zarar verebilecegini düşünüyorum Belçikada varmı yoksa böyle taşlı yollarda bu soruyu sordunuz :)

McWarnaly
07 Mart 2010, 22:26
biraz zarar verebilecegini düşünüyorum Belçikada varmı yoksa böyle taşlı yollarda bu soruyu sordunuz :)

sorma dostum yaa bazi tarihi sokaklar var yollari oyledir,ne sanssa bende tam bu sokaklardan birinde yasiyorum :P

GuNMember
07 Mart 2010, 22:32
Mıcır Taşını Bilmiyorumda Ben Hiç Çukurlardan Kaçmam (: En Son Ön Tekerlegın Bilyası Dağıldı (:

McWarnaly
07 Mart 2010, 22:37
Mıcır Taşını Bilmiyorumda Ben Hiç Çukurlardan Kaçmam (: En Son Ön Tekerlegın Bilyası Dağıldı (:

bende basima boyle bisey gelmemesi icin elimden geldikce kaciyorum zaten burda cukur yokta bu tasli yollardan cok sikayetciyim.insan haklarina mi ciksak ne yapsak?:mrgreen:

motorhocası
07 Mart 2010, 22:39
Aman çukurları ıskalamayın,bonus topluyorsunuz her çukura girişte.:)

GuNMember
07 Mart 2010, 22:43
bende basima boyle bisey gelmemesi icin elimden geldikce kaciyorum zaten burda cukur yokta bu tasli yollardan cok sikayetciyim.insan haklarina mi ciksak ne yapsak?:mrgreen:

Ya Çok Ses Cıkıyor O Yollardada (: Ama Mıcır Taşları Favorim Virajda Gazlayınca Fena Kıç Atıyor
Bişey Olmaz Takma Kafana En Fazla Bilyeler Dagılır(:

McWarnaly
07 Mart 2010, 22:43
Aman çukurları ıskalamayın,bonus topluyorsunuz her çukura girişte.:)

evet hocam sezon sonunda da bo bonuslar bize suspansiyon kazigi olarak geri geliyor dimi :queen::queen::queen:

Djnkt
08 Mart 2010, 19:23
arnavut kaldirimi dedikleri seyden bahediyosun galiba. onlar adami kisir birakir ya en son 50cc lik motorla dik uzun bi yoldan son gazla indigimizde hava filtresini yolda birakmistik:) islakken cok kotu kayiyo bide o yollar

McWarnaly
08 Mart 2010, 20:44
arnavut kaldirimi dedikleri seyden bahediyosun galiba. onlar adami kisir birakir ya en son 50cc lik motorla dik uzun bi yoldan son gazla indigimizde hava filtresini yolda birakmistik:) islakken cok kotu kayiyo bide o yollar

evet o olacak sanirim islakkende cok kayiyor dedigin gibi.ben boyle yollarda olabildigince yavas gitmeye calisiyorum.ancak soruma pek yanit alamadim yani
bu yollar suspansiyonlar disinda motora bi zarar verirmi acaba.

motorhocası
08 Mart 2010, 21:19
evet o olacak sanirim islakkende cok kayiyor dedigin gibi.ben boyle yollarda olabildigince yavas gitmeye calisiyorum.ancak soruma pek yanit alamadim yani
bu yollar suspansiyonlar disinda motora bi zarar verirmi acaba.

Süspansiyon dahil zarar vermez.Tabii bonusların yetersizse.:)

McWarnaly
08 Mart 2010, 21:32
Süspansiyon dahil zarar vermez.Tabii bonusların yetersizse.:)

Anlasilmistir Hocam Tesekkur ederim

motorhocası
08 Mart 2010, 21:43
Anlasilmistir Hocam Tesekkur ederim

Antepe selamlarımı ilet.:queen: