PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stebel Nautilus Motosiklet Kornası

zamisli
05 Mart 2010, 00:42
sanırım boyle bi havalı kona bütün motosikletlere şart .. benim hoşuma gitti acikcasi bi sonraki ay alabilirim .. fikri olan var mı ?? fiyati 70 tl nasıl ?

uuakT7YK0kU

oVKM8jSwBU0

motorhocası
05 Mart 2010, 00:48
Vidyolar çıkmıyor ama tüm seslerini dinlemiştim Stebel'in en iyisi didit kornası.

Osbourne
05 Mart 2010, 00:50
Videolar görünmüyor..
Şu aşağıdaki linke bir bak;

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/64085-kornanizi-degistiriniz-hem-farkedilin-hem-gununuz-senlensin.html

Bu linkteki hikayeyi yaratan ürün bu aşağıdakidir..

http://images.hepsiburada.com/assets/OA/200/otm311117.jpg

Ve kesinlikle ama kesinlikle öneririm :)

zamisli
05 Mart 2010, 00:57
peki kimi röle yakıyor demiş kimi aküyü bitiriyor ..eger bunlar dogru degilse kesinlikle alcam bitane

GuNMember
05 Mart 2010, 01:11
Ben Oto İçin Yapılmış Olan Fa-La Diye Tabir Edilen Ve Bizim Otobusdede Olan Kornayı Takıcam Otobusu Kullanırken Durmadan Çalıyorum Çok Zevklı Oluyo(:

Osbourne
05 Mart 2010, 01:18
peki kimi röle yakıyor demiş kimi aküyü bitiriyor ..eger bunlar dogru degilse kesinlikle alcam bitane
Çinli motorda kullanıyorum aylardır, ne röle ne akü sorunu oldu..kaldı ki sen harleye takacağım diyorsun :)

Bu önerdiğim korna
Stebel Nautılus Compact Formula 1 Havalı Korna Krom
isimli..
Al, memnun kalırsın :)

zamisli
05 Mart 2010, 01:26
gece gece girme kanıma alırım bak :) bakalım şaka maka boş bi zamanımda alırım galiba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 ----------

gerçi bizim motorun sesi yetiyorda her adama ara gaz verecek olsak benzin dayandiramayiz valla :queen:

osmaniyeli
05 Mart 2010, 14:32
alırken dikkat etmen gereken nokta boyutları. ben oto için olanı aldım internetten çok büyük oldu. kompakt modelini almalısın.

Ahmet Orhan
05 Mart 2010, 15:02
stebel in space compact havalı kornasını aldım, geçen yaz kullandım. Kışın sesi kısıldı, az bir ses çıkarıyor. Aldığım yerle görüştüm, onlarda servis ile görüşelim dedi. Bana mail attılar servis korna su almıştır demiş. Scooter da kullanıyorum tamamiyle kapalı yerde, montajı rolesi ile yapıldı. Şimdi neticeyi bekliyorum.

zamisli
05 Mart 2010, 20:16
alırken dikkat etmen gereken nokta boyutları. ben oto için olanı aldım internetten çok büyük oldu. kompakt modelini almalısın.

dikkat ederim saol

babaçi
05 Mart 2010, 22:36

Ybr'ye geçenlerde bir parçacıda gördüğüm salyangoz şeklinde 500 mhz lik bir korna alayım dedim:) şuan üzerindeki 330mhz ve sorunsuz çalışıyor.500mhz lik kornayı dükkandaki aküyle denedik gayet güzel sesi var adamı hoplatacak kadarda güçlü fakat bizim motora bağlayınca dut yemiş bülbüle döndü:pr:

sebebi ne olabilir acaba?

Osbourne
05 Mart 2010, 22:40
Ybr'ye geçenlerde bir parçacıda gördüğüm salyangoz şeklinde 500 mhz lik bir korna alayım dedim:) şuan üzerindeki 330mhz ve sorunsuz çalışıyor.500mhz lik kornayı dükkandaki aküyle denedik gayet güzel sesi var adamı hoplatacak kadarda güçlü fakat bizim motora bağlayınca dut yemiş bülbüle döndü:pr:

sebebi ne olabilir acaba?

Akü zayıflığı olmasın?
Ya da hatalı montaj ile kaçak yaparak güç düşüklüğü oluyordur..
Direk motorun üstündeki aküye bağlayarak bir deneme yapmak lazım..Gene zayıf çıkarsa sorun aküden, güçlü ses çıakrsa sorun montajdan olur..