PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SKYGO GY200 sattığım arkadaş (acil) 2009

satoyama
04 Mart 2010, 19:58
2009 haziran sonu skygo gy 200 (plakası düşürmüşler hatırlamıyorum) sattığım arkadaş bana acil ulaşman gerekli

motoru başka bir arkadaşımdan takasla aldım 1 hafta bindim binmedim sonra ilan verdim 2 gün sonra alıcı arkadaş aradı alacağını söyledi, motorrun lastiği patlak olduğu için şirinevlerde bi otoparka koymuştum. hatta alan arkadaş otopark yanındaki tamircide lastiği yaptırıp jant akortlarına baktırmıştı bende sattığım arkadaşın numarası kaybolan telefonumda kaldı numaralar gittiği için şuanda ulaşamıyorum..

motor bir şirket üzerineydi ve temizdir alan arkadaş bütün sorgulamalarını yaptırmıştı fakat ozamanlar satış yüksek mebla tuttuğu için satışı almamıştı..

bu durum karışında ilk sahibleri motora çalıntı ihbarı yapmış, alan arkadaşın tanıyan bilen varsa bana acil dönsün madur olamasın sonuçta 850tl lik motora 200tl satış masrafımı yapıcam demişti.. oda kendine göre haklı kabahat bende

satın alan arkadaş anadolu yakasında oturan 28-30 lu yaşlarda biriydi tek hatırladığım bu kendisinde önceden yine bu motorun aynısından varmış satmış

sahibinden.com aracılığı ile temasa geçmişti

ilan budur

http://www.sahibinden.com/motorsuz_kaldiginiza_degmez_uygun_fiyat-22WQQaXQQ15064003WQQpXQQdisplayitem

Sinan Aksu
04 Mart 2010, 21:13
Umarim bulursun.

satoyama
05 Mart 2010, 05:11
Umarim bulursun.

eyvallah sinan

satoyama
05 Mart 2010, 19:00
up :silent:

satoyama
20 Nisan 2010, 14:26