PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbuldaki arkadaşlar yardım!!!

bsalur
01 Mart 2010, 18:29
İstanbuldaki arkadaşlarım sizden bir konuda yardım talep ediyorum. Bir motosiklet buldum. Satın almak istiyorum.. bu benim ilk motorum olacak.. Motordan baksamda anlamam.. Önümüzdeki hafta sahibi motorun 15000 km bakımını yaptıracak.. Sizlerden biri bu bakımlar yapılırken motora bir göz atabilir mi? Sahibiyle konuştum arka grenajın çatlak olduğunu ve serviste değiştirileceğini söyledi.. ben ankaradayım.. eğer sizlerden biri motor satın alınacak bir motor der ise istanbula geleceğim.. biri bana yardımcı olabilir mi??????? benim için en azından bi yarım saatini ayırabilir mi????

AYBERK
01 Mart 2010, 18:34
Motor nerde? hangi semtte? markası ne? nerden buldun?
detaylı açıklama yaparsan daha rahat yardımcı olabiliriz...

siyahatmaca
01 Mart 2010, 18:34
Mubarek İstanbul'un neresi?

satoyama
01 Mart 2010, 18:36
gözünle görmeden binmeden foto görerek asla bi motoru satın alma aslaa ne olursa olsun önemli değil :cat:

tecrübe

bsalur
02 Mart 2010, 11:58
Arkadaşlar, Hyosung RT 125... Kadıköy Hasanpaşa mahallesinde. ben ise Ankaradayım bu yüzden yardım talep ediyorum. Link aşağıda şimdiden çok teşekkür ederim

http://www.sahibinden.com/2007_model_sorunsuz_rt125_acil_satilik-38WQQaXQQ22239776WQQpXQQdisplayitem

ınnowa
02 Mart 2010, 12:08
3,5 fazla ver temiz ybr titan lara bak kafan rahat olur.:

bsalur
02 Mart 2010, 12:44
Cılız bir motor istemiyorum.. Hyosung'un bu modelinin naked tarzı havası beni cezbetti.. Sitede çok fazla YBR kullanan ve hayranı var ancak tekerlekleri bisiklet tekeri gibi benim pek hoşuma gitmiyo.. acemilik evresini bunda atarsam zaten ilerisi için daha güzellerini düşünürüz

kismetsiz
02 Mart 2010, 13:13
Ne kadar tecrüben olduğunu söylememişsin ama sormadan edemeyeceğim: ilk motorun olduğunu ve pek anlamadığını söylemişsin, Ankara'ya nasıl götürmeye niyetlisin?

Gelişim Sürücü Kursu
02 Mart 2010, 13:33
İlan pasif durumda ...

bsalur
02 Mart 2010, 14:53
Ne kadar tecrüben olduğunu söylememişsin ama sormadan edemeyeceğim: ilk motorun olduğunu ve pek anlamadığını söylemişsin, Ankara'ya nasıl götürmeye niyetlisin?

Eğer olursa satış işlemlerini gerçekleştirdikten snr burdan bi arkadaşımla gelicez motoru o getirecek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 ----------

İlan pasif durumda ...

değerinin epey altında bir fiyat vermişlerdi zaten muhtemelen birşeyi vardı motorun..