PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTOR KAZASI _ ÖNEMLİ (Kemal Coşkun, Hande Diker)

GoncaKemal
28 Şubat 2010, 13:39
Dün TEM'de Canlı Şahit Olduğum Kaza (Fazer 34 DR 3756)

08.03.2009 Pazar günü yani dün 17:00 sularında Kavacığa giderken TEM-Samandıra sapağından 200-300 metre ilerde trafiği kesmeye çalışan insanları gördüm ... yavaşladım ve içimden inşallah motorkazası değildir dememe kalmadan sağda bariyerlere girmiş motoru gördüm ... hemen yanında çok kötü durumda ağır yaralı sürücüsü 5-6 metre ileride ise yerde bi bacağı kopmuş öbürüde kırık bayan vardı ... o manzara hala gözümün önünden gitmiyor ... etraftaki insanlar manzara karşısında çıldırmış gibilerdi... motosiklette artçı olan bayan bacağının koptuğunun farkında değildi sanırım... sessizce etrafa bakıyordu ... motosiklet sürücüsünün yanına gittim durumu bayandan dahada kötüydü sağlam hiç bir yeri kalmamış görünüyordu ... sanırım vefat etmişti ... polis geldi durumu kontrol altına almaya çalışıyordu... ilk kez böyle bir kaza ile karşılaşmıştım

Acaba Tanıyan varmı motoru plakasından ???

EDIT: kivanckaplan. Ailesinin isteği üzerine fotoğraflar kaldırılmıştır. 10.03.09...

http://www.motordelisi.com/forum/motordelisi-genel/67450-dun-temde-canli-sahit-oldugum-kaza-fazer-34-dr-3756-a.html

------------------------------------------

Emin Beyin herşey olup bittikten sonra tesadüfen orada olduğu bu, yürekleri burkan feci kazada canım kardeşim Kemal Coşkun (achille) ve nişanlısı Hande Diker hayatlarını kaybettiler.

Olay, plakası alınamayan bir aracın sıkıştırmasıyla, reflektörü olmayan, emniyet şeridinde duran bir kamyona çarpma sonucu oldu bariyerlerde son buldu. Kardeşimi o akşam, Hande'yi ise bacağı kopmuş halde 3 gün sonra kaybettik. Acımız çok büyük.

Olay, yargı sürecinde ve her türlü bilgiye ihtiyacımız var. Sizlerden, bu kazayla ilgili herhangi bir bilgisi olanların bana ulaşmasını rica ediyorum.

Motosiklete gönül vermiş herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla
Gonca Coşkun
goncacoskun@yahoo.com
0532 762 30 68

VaScO1925
28 Şubat 2010, 13:42
Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya

Unique693
28 Şubat 2010, 14:01
İstanbulda motosiklet kullanma çok tehlikeli ya :pr:

Ailesine sevenlerine baş sağlığı diliyorum biraz geç oldu ama.

barrokas
28 Şubat 2010, 14:08
allah rahmet eylesin,içimizden biri olunca daha üzücü oluyor:rendeer:

mete_han
28 Şubat 2010, 14:11
şimdiş içimi sızlattınız valla...Kemalim geldi aklıma...o gül yüzüyle şimdi gülücükler atardı...pozitif adamdı...Handecimin zaten yüzünden tebessüm eksik olmazdı...

mayıs 08 de ben çekmiştim bu fotoyu...

http://img214.imageshack.us/img214/7803/ilegezimiz026rz3.jpg (http://img214.imageshack.us/my.php?image=ilegezimiz026rz3.jpg)

http://img143.imageshack.us/img143/7089/dscn1188vb6.jpg

allaseniz şu linke bir bakın melek yüzlü değilmi bu Kemal...bir kişiyi kırdığı görülmemiştir şu camiada...bir tane düşmanı yoktur...bir kişide desin ki bana kelek attı bana ters davrandı...gideceği yer cennet ben biliyorum abicim...

http://img117.imageshack.us/img117/1959/ilegezimiz016lm1.jpg (http://img117.imageshack.us/my.php?image=ilegezimiz016lm1.jpg)

arkadaşlar o masada kendi ellerimle köftenin birini yedirmiştim...düşünsenize canınızdan bir parça kopmuş...gitmiş..ölüm diyorlar adına...neşemizi tahmin edemezsiniz...

adanalı
28 Şubat 2010, 14:43
çok üzüldüm,Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya.

serhan123
28 Şubat 2010, 15:07
çok üzülüldüm allah ailesine sabır versin

GÖKTAX
28 Şubat 2010, 15:15
Allah Rahmet Eylesin.
Ailelerine sabır diliyorum.

yeschim
28 Şubat 2010, 15:21
Tekrar başınız sağolsun Gonca Hn. Kaza olduktan sonra Hande'yi ziyarete gitmiştik Aygül arkadaşımla :pale: Annesi babası ailesi arkadaşları perişandı.. Şahsen tanışmadık hiç konuşmadık ama o gün dualarımız hep onunlaydı aynı acıyı aynı şekilde yaşayıp Tuğperimizi kaybetmiştik ve nasıl içinizin yandığını biliyorduk ama malesef elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyordu. Aynı süreçten geçiyoruz biz de hala bir sonuca ulaşamadık araya zaman girmesi malesef aleyhimize umarım size yardımcı olacak birileri çıkar. Allah yardımcınız olsun.

cupper
28 Şubat 2010, 15:30
allahh rahmet eylesin

bluebird64
28 Şubat 2010, 15:34
Allah Rahmet Eylesin.
Ailelerine Sabırlar Diliyorum
Gerçi bir yıl olmuş ama.....

COQ
28 Şubat 2010, 15:56
Kemal forumumuz uyesi sevdigimiz bir arkadasimizdi.
Kaza haberini aldigimizda asagidaki linkte uzuntumuzu paylasmistik.

http://www.motosiklet.net/forum/taziye-tebrik-ve-kutlamalar/57525-kemal-coskun-achille-ve-nisanlisi-hande-dikeri-kaybettik-basimiz-sagolsun.html

Daha sonra kaybettigimiz tum arkadaslarimiz gibi onun içinde bir taziye topigi açtik ve hakkindaki duygularimizi paylastik.

http://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/57624-kemal-coskun-achille.html

Kaza hakkinda bir bilgisi olan olsaydi o zaman yukarida verdigim linklere mutlaka yazardi.

Keske yapilabilecek bir sey olsa da yapabilsek.
Ama tek elimizden gelen acinizi paylasmak sadece.
Tekrar basimiz sagolsun....

osmanba
28 Şubat 2010, 16:07
Allah rahmet etsin. Motosiklet hayatımdakı 30 yılı aşkın bir süredir duyduğum en acı olaylardan bir tanesi. Dayanılmaz bir acı. Allah yakınlarına ve sevdiklerine sabır versin.
Birilerinin kaderinizi değiştirmesi hazmedilecek gibi değil. Böylesine olayları duydukça acaba benim sonum da mı böyle olacak sorusu insanın kafasına takılıyor. Ne pahasına olursa olsun başkasının hayatını hiçe sayan toplumdaki şerefsizlere meydanı boş bırakmıyacağım. !!!!!:pr:

NoVaRiX
28 Şubat 2010, 17:43
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar versin..

Gerçekten büyük bir acı, büyük bir yıkım!

siyahatmaca
28 Şubat 2010, 18:16
Allah gani, gani rahmet eylesin, mekanları cennet olsun...

babaçi
28 Şubat 2010, 18:52
şimdiş içimi sızlattınız valla...Kemalim geldi aklıma...o gül yüzüyle şimdi gülücükler atardı...pozitif adamdı...Handecimin zaten yüzünden tebessüm eksik olmazdı...

mayıs 08 de ben çekmiştim bu fotoyu...

http://img214.imageshack.us/img214/7803/ilegezimiz026rz3.jpg (http://img214.imageshack.us/my.php?image=ilegezimiz026rz3.jpg)

http://img143.imageshack.us/img143/7089/dscn1188vb6.jpg

allaseniz şu linke bir bakın melek yüzlü değilmi bu Kemal...bir kişiyi kırdığı görülmemiştir şu camiada...bir tane düşmanı yoktur...bir kişide desin ki bana kelek attı bana ters davrandı...gideceği yer cennet ben biliyorum abicim...

http://img117.imageshack.us/img117/1959/ilegezimiz016lm1.jpg (http://img117.imageshack.us/my.php?image=ilegezimiz016lm1.jpg)

arkadaşlar o masada kendi ellerimle köftenin birini yedirmiştim...düşünsenize canınızdan bir parça kopmuş...gitmiş..ölüm diyorlar adına...neşemizi tahmin edemezsiniz...

Ama kemal abi büyük makina adamı değildi...FAzerle çok züratlere çıkıyordu...tecrübesi küçük makinadaydı...ve gaza geliyordu hemen...Hande arkasında olduğunda özellikle sanki dahamı fazla hızlanıyordu ne...büyük cc nin yeni yeni tadını almaya başladı...Çınarcık yollarını ona sorun...bizim Burda Seyrantepe düzlüğünde yaptığı hızları anlatırdı bnei korkuturdu...hatta ilk aldığında 250 yi gördüğünü söylemişti...ki bugüne kadar o hıza çıkmadığını ben biliyorum...yüksek gücü sonradan gördüğünde bu hatalara hep düşülüyor...falconuda çok sert kullanırdı...ateş düştüğü yeri yakar diyecek birşeyim yok...

Fazeri almasının en büyük sebebi, bu yolculuğumuzda rampada fazerin yanımızdan uzayıp giderken bizim öylece bakakalmamızdı.

Allah yattığı mekanı cennet eylesin.

Aklıma düştü yine.... of oof

Sinan Aksu
28 Şubat 2010, 18:59
Çok üzüldüm, Başınız sağolsun, Mekanı cennet olsun. Allah kalanlara sabır versin.

anilxx92
28 Şubat 2010, 19:10
Çok çok çok iyi hatırlıyorum o kazayı ve dehşet verici resimleri.
Ne söylenebilirki Allah rahmet eylesin.
Hatta o resimlerden sonra motosikletten çok soğumuştum.
Kim ne derse desin bu sürücülerle,bu yollar ile,bu kafayla kısacası Türkiyede motosiklet kullanamak çok ama çok tehlikeli.

sergiowanni
28 Şubat 2010, 19:10
allah rahmet eylesin..dayanamiyorum bole olumlere..uzuluyorum...

GoncaKemal
28 Şubat 2010, 19:16
Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya

Saağolun. Bizimde tek umudumuz bu.

İstanbulda motosiklet kullanma çok tehlikeli ya :pr:

Ailesine sevenlerine baş sağlığı diliyorum biraz geç oldu ama.

Çok sağolun.

allah rahmet eylesin,içimizden biri olunca daha üzücü oluyor:rendeer:

Kemalimin burada dostları olduğunu biliyorum. O bir motor aşığı adam oldu hep.

Resimlerle çok duygulandım, ağladım. İnanılmaz özlüyoruz.

çok üzüldüm,Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya.

çok üzülüldüm allah ailesine sabır versin

Allah Rahmet Eylesin.
Ailelerine sabır diliyorum.

Çok çok sağolun.

Tekrar başınız sağolsun Gonca Hn. Kaza olduktan sonra Hande'yi ziyarete gitmiştik Aygül arkadaşımla :pale: Annesi babası ailesi arkadaşları perişandı.. Şahsen tanışmadık hiç konuşmadık ama o gün dualarımız hep onunlaydı aynı acıyı aynı şekilde yaşayıp Tuğperimizi kaybetmiştik ve nasıl içinizin yandığını biliyorduk ama malesef elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyordu. Aynı süreçten geçiyoruz biz de hala bir sonuca ulaşamadık araya zaman girmesi malesef aleyhimize umarım size yardımcı olacak birileri çıkar. Allah yardımcınız olsun.

Aradan geçen bunca zaman hiçbirşeyi unutturmadı. Bize bıraktıkları bir avuç resimle avunmaya çalışıyoruz. Çok çok çok zor...

allahh rahmet eylesin

Allah Rahmet Eylesin.
Ailelerine Sabırlar Diliyorum
Gerçi bir yıl olmuş ama.....

Çok sağolun.

Kemal forumumuz uyesi sevdigimiz bir arkadasimizdi.
Kaza haberini aldigimizda asagidaki linkte uzuntumuzu paylasmistik.

http://www.motosiklet.net/forum/taziye-tebrik-ve-kutlamalar/57525-kemal-coskun-achille-ve-nisanlisi-hande-dikeri-kaybettik-basimiz-sagolsun.html

Daha sonra kaybettigimiz tum arkadaslarimiz gibi onun içinde bir taziye topigi açtik ve hakkindaki duygularimizi paylastik.

http://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/57624-kemal-coskun-achille.html

Kaza hakkinda bir bilgisi olan olsaydi o zaman yukarida verdigim linklere mutlaka yazardi.

Keske yapilabilecek bir sey olsa da yapabilsek.
Ama tek elimizden gelen acinizi paylasmak sadece.
Tekrar basimiz sagolsun....

İlginize çok teşekkür ederim. O zamanki yazılan bütün yazıları gördüm. Bu topiği açmamın sebebi ise, belki birilerinin gözünden kaçmıştır. Yeni üyeler ekleniyor hemen hergün. Kazayla ilgili her türlü bilgiye ihtiyacımız var. Umutlanmak istiyorum.

Allah rahmet etsin. Motosiklet hayatımdakı 30 yılı aşkın bir süredir duyduğum en acı olaylardan bir tanesi. Dayanılmaz bir acı. Allah yakınlarına ve sevdiklerine sabır versin.
Birilerinin kaderinizi değiştirmesi hazmedilecek gibi değil. Böylesine olayları duydukça acaba benim sonum da mı böyle olacak sorusu insanın kafasına takılıyor. Ne pahasına olursa olsun başkasının hayatını hiçe sayan toplumdaki şerefsizlere meydanı boş bırakmıyacağım. !!!!!:pr:

İşte bütün savaş bunun için veriliyor. Hiçbir anne sorumuz bir kamyon yüzünden feryat etmesin. Hiçbir baba evladını sıkıştırıp kaçan bir arabanın yüzünden ağlamasın. Hiçbir kardeş bu sorumsuz insanlar yüzünde gözü yaşlı olmasın. Malesef motosiklet kullanıcılarına saygı pek yok. Ve bu yüzden içim paramparça.

Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar versin..

Gerçekten büyük bir acı, büyük bir yıkım!

Allah gani, gani rahmet eylesin, mekanları cennet olsun...

Çok çok sağolun.

Fazeri almasının en büyük sebebi, bu yolculuğumuzda rampada fazerin yanımızdan uzayıp giderken bizim öylece bakakalmamızdı.

Allah yattığı mekanı cennet eylesin.

Aklıma düştü yine.... of oof

Aşıktı Fazerine. Akşamları eve döndüğünde parçalara ayırır yıkar kurutur temizler öpücüğünü verir öyle yerine koyardı. Şimdiyse o aşık olduğu fazer 3 parçaya ayrılmış halde.

ümmet perkitan
28 Şubat 2010, 19:27
kardeşim kemal toprağın bol olsun mekanın cennet olsun,allah rahmet eylesin sevenlerine,yakınlarına ve ailesine allah dayanma gücü ve sabır versin,hepimizin başı sağolsun.

GoncaKemal
28 Şubat 2010, 19:37
allah rahmet eylesin..dayanamiyorum bole olumlere..uzuluyorum...

:(

Çok çok çok iyi hatırlıyorum o kazayı ve dehşet verici resimleri.
Ne söylenebilirki Allah rahmet eylesin.
Hatta o resimlerden sonra motosikletten çok soğumuştum.
Kim ne derse desin bu sürücülerle,bu yollar ile,bu kafayla kısacası Türkiyede motosiklet kullanamak çok ama çok tehlikeli.

Resimleri kaldırmalarını aileler olarak bizler rica ettik. Dayanılır gibi değildi.
Motosikletleri Farketsinler... Bunun için mücadelemi asla bırakmayacağım.

Çok üzüldüm, Başınız sağolsun, Mekanı cennet olsun. Allah kalanlara sabır versin.

Çok sağolun.

mahonyy
28 Şubat 2010, 19:58
Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz biran önce kimse bunu yapan ortaya çıkar inşallah..

vlad1462
28 Şubat 2010, 20:10
sessiz sedasız bir sene geçmiş olayın üzerinden.:pale: son olmasını dilesektre malesef son olmayacak:pr:

stubborn
28 Şubat 2010, 20:37
Tüm ailerlerine başsağlığı diler.
toprakları bol olsun

tanrinin_kirbaci34
01 Mart 2010, 00:06
Kurban oldugum Rabbim bu dünyada olmasada öbür dünyada böyle vicdandiz böyle şerefsizlerin cezasını en ağır sekilde verecektir.inşallah bunu yapanlar elini vicdanına koyar ve teslim olur.Allah tüm sevenlerine sabır ve saglık versin dualarım sizlerle.başımız sagolsun

demirgursel
01 Mart 2010, 02:12
Allah geride bıraktıklarına sabır versin, ne kadar ağlasak boş:salut:

AYBERK
01 Mart 2010, 02:18
çok kötü oldum... şimdi yeni okudum haberi....

nurlar içinde yatsın,mekanı cennet olsun...

ailesinin ve hepimizin başı sağolsun...

coolsoul
01 Mart 2010, 02:19
Çok üzüldüm mekanı cennet olsun...

mete_han
01 Mart 2010, 03:11
En güzel zamanlarda beraberdik...Bülent Arzu ..ben ...Kemal Hande....Bebek sahilde buluşmuştuk bir keresinde muhabbet yine motosiklet...kızlar sıkılırdı...:mrgreen:

Bu karede ise Baltalimanı polis moral eğitimde onları yemeğe davet etmiştim...ne eğlendik ne eğlendik...yedik içtik dans ettiler pistte Handeyle...en güzel unutulmaz akşamlardan biriydi...
]http://img3.imageshack.us/img3/4034/57579796.jpg

http://img3.imageshack.us/img3/854/82795989.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/6637/vvvvr.jpg

erken göçtü...çok erken...Handeyi telli duvaklı gelin yapacaktık düğünlerinde oynayacaktık...

elegance45
01 Mart 2010, 08:47
:( :( gerçekten sabah sabah çok canım sıkıldı çok üzüldüm allah rahmet eylesin :( :(

mczaga
01 Mart 2010, 09:22
çok üzücü bir haber daha iki can daha aramızdan ayrılmış ne dicemi şaşırdım ilk mesajdaki anlatımı direk gözümün önüne getirirdim çok zor bir kaza Şerit ihlali sıkıştırma .

yunuskocak
01 Mart 2010, 09:55
Allah rahmet eylesin... Bu tip haberleri okuyunca resmen dağılıyorum..........Çook üzüldüm..

balbar
01 Mart 2010, 11:24
allah rahmet eylesin her iki insanada...çok acı

by_dengesiz
01 Mart 2010, 11:25
hepimizin başı sağolsun,gerçekten çok feci bir ölüm,Allah ölümün de hayırlısını nasip etsin

chopperrider
01 Mart 2010, 12:01
dün gibi hatırlıyorum kaza topiğnin açıldığını. Allah rahmet eylesin ikisine de...
ve bu kazaya başka bir aracın sıkıştırması sebep olduysa bulunmasa bile o vicdansızın da canı yansın...

GoncaKemal
01 Mart 2010, 12:03
kardeşim kemal toprağın bol olsun mekanın cennet olsun,allah rahmet eylesin sevenlerine,yakınlarına ve ailesine allah dayanma gücü ve sabır versin,hepimizin başı sağolsun.

Çok teşekkürler...

Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz biran önce kimse bunu yapan ortaya çıkar inşallah..

Çok çok sağolun. Umuyorumki, sıkıştırıp kaçan aracı bulacağız. Umutlanmak istiyorum.

sessiz sedasız bir sene geçmiş olayın üzerinden.:pale: son olmasını dilesektre malesef son olmayacak:pr:

Evet tam bir yıl oldu. Sanki hiç gitmemiş gibi. Bazen onun askerde yada yurtdışında olduğunu sanıyorum. Geri gelecekmiş gibi. Motor eşyalarını evdeki ikinci motorunu saklıyorum.

Tüm ailerlerine başsağlığı diler.
toprakları bol olsun

Çok teşekkür ederim.

Kurban oldugum Rabbim bu dünyada olmasada öbür dünyada böyle vicdandiz böyle şerefsizlerin cezasını en ağır sekilde verecektir.inşallah bunu yapanlar elini vicdanına koyar ve teslim olur.Allah tüm sevenlerine sabır ve saglık versin dualarım sizlerle.başımız sagolsun

Çok çok sağolun. Dilerim hiçbir motorcunun başına gelmez. Geride kalmak, gidenin ardından sadece öylece bakakalmak korkunç yakıcı.

Allah geride bıraktıklarına sabır versin, ne kadar ağlasak boş:salut:

çok kötü oldum... şimdi yeni okudum haberi....
nurlar içinde yatsın,mekanı cennet olsun...
ailesinin ve hepimizin başı sağolsun...

Çok üzüldüm mekanı cennet olsun...

Çok çok çok sağolun.

En güzel zamanlarda beraberdik...Bülent Arzu ..ben ...Kemal Hande....Bebek sahilde buluşmuştuk bir keresinde muhabbet yine motosiklet...kızlar sıkılırdı...:mrgreen:

Bu karede ise Baltalimanı polis moral eğitimde onları yemeğe davet etmiştim...ne eğlendik ne eğlendik...yedik içtik dans ettiler pistte Handeyle...en güzel unutulmaz akşamlardan biriydi.

]http://img3.imageshack.us/img3/4034/57579796.jpg

erken göçtü...çok erken...Handeyi telli duvaklı gelin yapacaktık düğünlerinde oynayacaktık...

Anlatıyordu. Gezilerinizi, buluşmalarınızı, çekilen fotoğrafları gösteriyordu. Kemal ve Hande heyecanla gittikleri yeri anlatırken mutlulukla dinlerdim onları. Ama biz onların düğünlerini yaptık. Onlar sonsuzluğa birlikte gittiler.

:( :( gerçekten sabah sabah çok canım sıkıldı çok üzüldüm allah rahmet eylesin :( :(

Çok teşekkür ederim.

çok üzücü bir haber daha iki can daha aramızdan ayrılmış ne dicemi şaşırdım ilk mesajdaki anlatımı direk gözümün önüne getirirdim çok zor bir kaza Şerit ihlali sıkıştırma .

İşte bizde o sıkıştıran, kaçan aracı bulmak için uğraşıyoruz. Kimdi o?

Allah rahmet eylesin... Bu tip haberleri okuyunca resmen dağılıyorum..........Çook üzüldüm..

allah rahmet eylesin her iki insanada...çok acı

hepimizin başı sağolsun,gerçekten çok feci bir ölüm,Allah ölümün de hayırlısını nasip etsin

Birinin ben yaşarken, kalbimi yerinden söküp, ellerinin arasında, kanlar içinde sıkıştırtıklarını hissediyorum. İnsanın kalbi ağrır mı? Ağrıyormuş.

yürekçe
01 Mart 2010, 12:34
Offff ... Zaten bunalımdaydım, tam boğuldum bu sabah :(

CAPANORD
01 Mart 2010, 12:39
ALLAH RAHMET EYLESİN.YARALI KARDEŞİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.
Arkadaşlar mümkünse artçı olmadan kullanalım motorlarımızı,çünkü motosiklet araba gibi değil en ufak kazada artçı daha fazla darbeye maruz kalıyor.
İnanın şu an çok kötü oldum,yapacak tek şey bilgilerimiz var ise dava aşamasında paylaşmak,ve Allah tan rahmet dileyerek fatiha okumaktır.
Maalesef bizim gibi geri bırakılmış ülkelerde arabaya saygısı olmayan arabayı bile farketmeyen canavarların , motosikletleri fark etmesini beklemeyin.

Şöyle yanlış bir davranış biçiminde de sahip olmayın bunlarla mücadele edersek,-türkiye gibi ülkelerde olamayacağından- işte herkes trafik kurallarına uyar kazalar azalır vs.....
Bunların hepsi hikaye kardeşim maalesef trafik canavarları var ve artmaya devam ediyor.Ülkemizi durumu ortada Lütfen ülkemiz gerçeklerini görelim ve çok dikkatli olalım.Umarım yazdıklarım yanlış anlaşılmaz.

Ben kesinlikle eşimi veya çocuğumu artçı olarak almam ve almayacağımda.
Allah bunların belasını versin ,yaklaşık 1 ay önce benim arkamdan bir araba hızla geldi ve solladı ve sıkıştırdı resmen öldürmeye çalıştı daha sonra arkamdan gelen arkadaş beni kollamak için araya girinçe altına aldı ve yaklaşık 100 metre sürükledi ve kaçtı.İlginç olanaı ulan heryerde mobese var bir orada yoktu şu an olay savcılıkta ve bana göre sonuçlanmayacak.

Yahu bu ülkede insanın ve zamanın değeri yok anlamıyormusunuz.

Allaha emanet olun.

baracuda2
01 Mart 2010, 12:54
Allah rahmet eylesin valla denecek hiç bişey yok bu durumda mekanı cennet olsun Yüce Allah geride kalanlara sabır versin .... Acaba bizim sonumuzda mı böyle olacak birgün burda böle yazacak eğer İstanbulda yaşıyorsan olabilme ihtimali çok yüksek ne kadar tecrüben olursa olsun burası Türkiye Avrupa Kültür Başkenti Eğitimin saygının kuralların olmadığı saçma sapan bir Kültür Başkenti İstanbul-Türkiye Cehaletin sonu yok ... Bugün bu Arkadaşımız yarın biz Allah C.C hepimizi korusun...Allah gani gani rahmet eylesin ....