PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aprilia sr 50

freestyle__
27 Şubat 2010, 15:05
Merhaba ben midibike sipariş etmiştim ve son dakikada adam birkaç özürü olduğunu söyledi bende kabul etmedim ve bu son kararım :mrgreen:

Aprilia sr 50
Özellikleri nelerdir
Sıfır Fiyatı nedir
Kaç yapar
Yardım ederseniz sevinirim :rendeer:

Aşağıdaki modeli beğendim :cat:
http://www.mpt.org/motorweek/images/reviews/2200/sr50ditech.jpg

deo
27 Şubat 2010, 15:38
gereksiz konular acıp durma bu kac oldu orda arama butonu var ara ordan

freestyle__
27 Şubat 2010, 15:44
gereksiz konular acıp durma bu kac oldu orda arama butonu var ara ordan

Bunda ne varki ben sadece yardım istedim kullananlar vardır diye :silent: Ayıp ettiysem afolla Topic Kilitlenebilir... :cyclopsan

immortalboss
27 Şubat 2010, 16:00
Dostum ne oldu senin pocketbike? Alamadın sanırım.Bak benden sana tavsiye illa ki böyle birşeye binerim diyorsan tornet denilen alete bak.Far,el marşı vs de var.Ama görüntüsü çocukların bindiği scooter üstüne 50 cc motor koymuşsun gibi.Anladığım kadarı ile ehliyetin yok.Güzel bir bisiklet alıp üstüne motor kiti de takabilirsin.(80 cc motor kiti takarsan gerçekten mükemmel olur.)

freestyle__
27 Şubat 2010, 16:19
Dostum ne oldu senin pocketbike? Alamadın sanırım.Bak benden sana tavsiye illa ki böyle birşeye binerim diyorsan tornet denilen alete bak.Far,el marşı vs de var.Ama görüntüsü çocukların bindiği scooter üstüne 50 cc motor koymuşsun gibi.Anladığım kadarı ile ehliyetin yok.Güzel bir bisiklet alıp üstüne motor kiti de takabilirsin.(80 cc motor kiti takarsan gerçekten mükemmel olur.)

Tornet mi :queen: Yok ben Almıştım Midibikeyi Adam Bir kaç sorununun olduğunu söleyince son anda vazgeçtim Ve Aprilia sr 50 ile başlangıç yapacağım Nisanda İstanbuldan Alacağım O yüzden yardım istiyorum Ben Ben e-motorla başlangıç yaptıydım zaten Benzinliye geçeceğim...

Teşekkürler :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:03 ----------

Babam alıcak kendine bende boş bir alanda ara sıra alıştırmalar yapacağım aprilia sr 50 ile:cat: